Sevdiğiniz Oyun Müzikleri

(Ahmet Ozan Apaydın) #21

Lütfen

(Yakup Alioğlu) #22

Prince of Persia: Warrior Within
Dinlediğim en sağlam oyun müzikleri bi oyunda var. Bugün bu satırları yazarken bile aynı duyguları alabiliyorum.

Ve Dahaka’dan kaçışlarda arkada çalan orjinali godsmack grubuna ait i stand alone ile içinize işleyen heyacan fırtınası hala aklimda.

(Yakışıklı) #23

Ne kadar güzel oyundu gerçekten ya, atmosferi ayrı güzel, müzikleri ayrı güzeldi. Bu şaheseri bana hatırlattığınız yetmemiş gibi, bir de Godsmack demişsiniz. Yatmadan önce biraz nostalji yapayım ben izninizle ^^

(Okan Akıncı) #24

Hiç kimse söylememiş. Life is Strange’in müzikleri efsanedir. Oyunla çok uyumludur. Şöyle tüm listeyi bırakayım.

(Cem) #25

Hiveswap: Act 1 oynuyorum, ne müzikler yapmışlar oyuna yav hayran kaldım. Zaten hem Undertale’i hem de müziklerini yapan Toby Fox var bu yapımın müziklerinin arkasında James Roach ile birlikte.

İki örnek bırakayım şuraya:

(Mrs Saturn (Af Bri, Elentâri) " İyi uyu ve Ev'i düşle. ") #26

Oyuna yeni başladım daha ben epey övdüler. :smiley:

Oyun müziği denince aklıma atarideki Circus’un müziği geldi, alevli çemberin içinden geçerken. Sonra bir baktım yıkarılara utandım paylaşamadım. :cry:

Okur okumaz kafamda çalmaya başladı :smiley: Ben o dönemden de bir şeyler paylaşmıştım, sen de paylaşsaydın keşke :slight_smile:

(Okan Akıncı) #29

Bir Uzay Yolu oyununa yakışan bir müzik olmuş. Bugünlerde sürekli Star Trek Online’a yeniden başlamak istiyorum.

(Okan Akıncı) #30

Bunlar süpermiş. Tam bana hitap eden bir tarz.

Peki bunu sen istedin :slight_smile: Millet de Witcher 3 paylaşsın ben Circus :smiley:

(Okan Akıncı) #32

Ben bu oyunu çok özlemişim ya. Çocukluğuma döndüm resmen. Bulursam yeniden oynamak isterim.

(Okan Akıncı) #33

Bunu unutmuşuz. Prince of Persia’nın 2008’de yayımlanan ve seriden bağımsız olan bu oyununda bence Bin Bir Gece Masalları havası var. Ayrıca Zerdüştlük inancını çok iyi tanıtıyor.

Yahu o kadar Witcher 3 müziği paylaşmışken şunu koymazsak olmaz.

(Okan Akıncı) #36

Civilization 6’ya Üsküdar’a Giderken’i koymuşlar.

Henüz oyunu oynamadım ama fragmanında dinleyip hayran kalmıştım: to the ancient land (Shadow of the colossus)

(Onat) #39

Bu müziğin ne kadar can yaktığını ve güzel olduğunu bilen bilir…

(Kemal Can Bozkurt) #40