Sevdiğiniz Oyun Müzikleri

Lütfen

3 Beğeni

Prince of Persia: Warrior Within
Dinlediğim en sağlam oyun müzikleri bi oyunda var. Bugün bu satırları yazarken bile aynı duyguları alabiliyorum.

Ve Dahaka’dan kaçışlarda arkada çalan orjinali godsmack grubuna ait i stand alone ile içinize işleyen heyacan fırtınası hala aklimda.

3 Beğeni

Ne kadar güzel oyundu gerçekten ya, atmosferi ayrı güzel, müzikleri ayrı güzeldi. Bu şaheseri bana hatırlattığınız yetmemiş gibi, bir de Godsmack demişsiniz. Yatmadan önce biraz nostalji yapayım ben izninizle ^^

1 Beğeni

Hiç kimse söylememiş. Life is Strange’in müzikleri efsanedir. Oyunla çok uyumludur. Şöyle tüm listeyi bırakayım.

5 Beğeni

Hiveswap: Act 1 oynuyorum, ne müzikler yapmışlar oyuna yav hayran kaldım. Zaten hem Undertale’i hem de müziklerini yapan Toby Fox var bu yapımın müziklerinin arkasında James Roach ile birlikte.

İki örnek bırakayım şuraya:

Oyuna yeni başladım daha ben epey övdüler. :smiley:

2 Beğeni

Oyun müziği denince aklıma atarideki Circus’un müziği geldi, alevli çemberin içinden geçerken. Sonra bir baktım yıkarılara utandım paylaşamadım. :cry:

3 Beğeni

Okur okumaz kafamda çalmaya başladı :smiley: Ben o dönemden de bir şeyler paylaşmıştım, sen de paylaşsaydın keşke :slight_smile:

1 Beğeni

Bir Uzay Yolu oyununa yakışan bir müzik olmuş. Bugünlerde sürekli Star Trek Online’a yeniden başlamak istiyorum.

1 Beğeni

Bunlar süpermiş. Tam bana hitap eden bir tarz.

Peki bunu sen istedin :slight_smile: Millet de Witcher 3 paylaşsın ben Circus :smiley:

9 Beğeni

Ben bu oyunu çok özlemişim ya. Çocukluğuma döndüm resmen. Bulursam yeniden oynamak isterim.

2 Beğeni

Bunu unutmuşuz. Prince of Persia’nın 2008’de yayımlanan ve seriden bağımsız olan bu oyununda bence Bin Bir Gece Masalları havası var. Ayrıca Zerdüştlük inancını çok iyi tanıtıyor.

3 Beğeni

Yahu o kadar Witcher 3 müziği paylaşmışken şunu koymazsak olmaz.

5 Beğeni
2 Beğeni

Civilization 6’ya Üsküdar’a Giderken’i koymuşlar.

2 Beğeni
1 Beğeni

Henüz oyunu oynamadım ama fragmanında dinleyip hayran kalmıştım: to the ancient land (Shadow of the colossus)

Bu müziğin ne kadar can yaktığını ve güzel olduğunu bilen bilir…

3 Beğeni
2 Beğeni