Sevdiğiniz Oyun Müzikleri

Epik müzik nedir nasıl olmalıdır sorusunun bence cevabı

Witcher 3 ün bence en gaz şarkısı

Hotline Miami ile gazın dorukları

Çok oyun oynadım ve gelmiş geçmiş en iyi oyun soundtrackleri olduğunu düşündüğüm Prince of Persia Warrior Within’den

4 Beğeni
1 Beğeni
3 Beğeni

Eski toprak oyuncuların müziği duyar duymaz hangi oyun olduğunu hemen hatırlayabilecekleri şu muazzam yapıt

1 Beğeni

Bu paylaşımı gördükten sonra çok kızdım kendime. Bu zamana kadar en sevdiğim oyun müziğini nasıl hatırlamam dedim.

Kaliforniya Compton temali gangstra rap dönemlerini anlatan, N.W.A ve eazy-e temalı şarkıları ile oldukça beğeni toplayan bir oyundu.

1 Beğeni

@Bluesedai’nin linkinden sonra bunu gördüm.

Çocukluk günlerim geldi aklıma, en fazla on sene önce (13 yaşındaydım ama) oynardım bayıla bayıla. :slight_smile: :joy:

1 Beğeni

Witcherla alakam yok ama bu soundtrack en sevdiğim müziklerden biri.

Tahmin ettiğim gibi video şeklinde gönderemedim :frowning:

2 Beğeni

10 sene önce benim kaç yaşında olduğumu düşününce moralim bozuldu @cankutpotter . Bi kendime geleyim :smiley:

1 Beğeni

Eski ve kapanmış olsa da …

2 Beğeni

Persona 5 ve Transistor müzikleri :ok_hand:

1 Beğeni

Lübnan’dan Rahbani Kardeşler’in seslendirdiği Al Nadda aslında bir aşk şarkısıymış ama öyle bir tonda söylemişler ki kulağa savaş şarkısı gibi geliyor. Civilization geliştiricileri de dördüncü oyunun Warlords adlı genişleme paketinin menü müziği olarak bu şarkıyı tercih etmişler.

1 Beğeni

Burada göremediğim güzel oyun müziklerinden…

4 Beğeni

Terminal March’ı tekrar hatırlamak güzel oldu. ltb2 oynamama rağmen eklediğiniz müzik acaip hoşuma gitti. PC de yok bu oyun sanırım :expressionless:

Gerçekten başarılı bir müzik benim çalma listelerimde olur hep. Evet bilgisayara çıkmadı bu oyun.

Diğer yandan şu müziği koymayı unutmuşum. Stalker’da radyoda çalan zaman zaman uzaktan kulağa gelen bu müziği kimler hatırlayacak bakalım?

1 Beğeni

şu versiyonu da çok güzeldi

Witcher’ın müziklerini seven çok olduğu için bunu paylaşmazsam olmaz. Witcher’ın bestecilerinden:

Mutlaka tavsiye ederim.

3 Beğeni
1 Beğeni

Kesinlikle Legend Of Zelda Ocarina Of Time müzikleridir.Sadece bir tanesini hikayesiyle paylaşmak istiyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=LJrFKns0EZw

Oyunun hikayesinde yel değirmeninin içinde bir adamla tanışıyorsunuz.Elinizdeki ocarinayı görmesi ona yedi yıl önce ocarinayla bu müziği çalan küçük bir çocuğu hatırlatıyor ve şarkıyı size öğretiyor.Oyunun ilerleyen kısımlarında ise zaman yolculuğuyla yedi yıl geriye dönüp müziği bu adama öğretiyorsunuz…

3 Beğeni

Bilen birinin olması şaşırttı. Gerçekten de harika soundtracklere sahip. Bu bestecinin tarzına bayılıyorum zaten. Oyun da uzun zamandır çok çekici geliyordu. The Banner Saga’nın açtığı yoldan devam eden bir oyun olması beni mutlu ediyor. Onun da müzikleri -bu adamın yaptıkları kadar değil ama- güzeldir bu arada tavsiye ederim.

1 Beğeni