Sinema Dünyası

Peki şu an inandım. :smiling_imp: Temennimiz doğru olması yönünde olmasın bence, çünkü Pattionson evlenecek diye biliyorum. Neyse bunları magazin kanalında konuşuruz. :face_with_hand_over_mouth:

Twilight’ı ben Bella için izliyordum. :slight_smile: Ben Good Time ve High Life filmlerini izlememişim onları da en yakın zamanda aradan çıkartırım. Özellikle High Life epey ilgimi çekti. Kravitz’e kısa saç yakışmamış bence. :upside_down_face:

1 Beğeni

https://www.sinefesto.com/christopher-nolan-filmi-oppenheimerin-cekimleri-basliyor.html

4 Beğeni

Tom Hardy olmadan olmaz

3 Beğeni

https://twitter.com/wannamovie/status/1486775780910805000?s=21

2 Beğeni

Ben bu film serisine çok gülüyorum yahu. Şu filmdeki trajikomik kaotik yapı resmen hayatımın bir parçası. Bazen arkadaşlarla oturup başımdan geçenleri konuşurken gülmekten yoruluyoruz. İlk filmi zorla kardeşim izletmişti. Ben genelde Türk komedileri küfür içeriyor ve itici tipler oluyor diye izlemiyorum fakat aile komedilerini çok seviyorum. Niye yadırgıyoruz onu anlayamadım? Utanılacak bir şey mi Aykut Enişte izlemek? Herkese tavsiye ederim. Şu kara günlerde izleyip gülersiniz. Biraz keyfiniz yerine gelir.

1 Beğeni

Channing Tatum Jupiter Ascending’in gişede batması ve heveslendiği Gambit projesinin iptalinden sonra yaşadığı derin hayal kırıklığından bahsetmiş.

Ya, bir itirafta bulunacağım. Haber içeriğiyle alakası yok. Tatum’un yaşadığı hayal kırıklığını anlayabiliyorum. Ama haber görselindeki “Üzgün Kaslı” pozuna gülmekten kendimi alı koyamıyorum. Üff ya. İnsan bari adamın boynu bükük yürürken ki pozunu koyar.

6 Beğeni

Harika görünüyor!

2 Beğeni

Bilimkurgu ve fantastik sinemanın kale festivallerinden Fantasporto 2022 programını açıkladı. Buradan çok film ayıkladım.

1 Beğeni
3 Beğeni
1 Beğeni

Marvel’da kel göründü mü akla Charles Xavier geliyor.

3 Beğeni

https://www.netflix.com/title/81178288?s=i&trkid=13747225

Jane Austen kitaplarını uyarlamalarından daha çok severim ama bu film de güzel olmuştu bir Aşk ve Gurur kadar olmasa da. Emma kitabını okuyanlar kaçırmasın bence, Netflix’e gelmiş.

1 Beğeni

İkisinin de BBC dizileri çok güzel. Benim gözümde kitabı aratmıyorlar. Bu filmi izlemedim henüz. Aşk ve Gurur’un filmini de severim.

1 Beğeni

Emma’nın BBC dizisi mi var? Hemen bakıyorum o zaman :))

2 Beğeni

Kısa bi’ teaser gelmiş

1 Beğeni
  1. saniyede kim gülüyor ya. :laughing:
3 Beğeni

Bir DC filmini sinemada izlemek için onu Christopher Nolan’ın çekmesi lazım. Sadece film, DC özelinde bir durum değil. Sinema salonlarına gitmek gözler için bir risk artık. Hele ki karanlık bir filmde filmi göremeyeceksem sinemaya gitmenin çok anlamı yok. Ev sinemasına gelince izlerim.

Ben sinema salonunu seviyorum. Havası ortamı beni rahatlatıyor. Biraz ilgimi çeken bi’ film olsun direkt sinemadayım. Ama karanlık konusunda size katılıyorum. Son bir yıldır ciddi bi’ problem var. Nedeni ne acaba? Bakalım Batman’de nasıl olacak? Pazar günü IMAX izlemeyi düşünüyorum. Umarım görüntü üzmez.
@silence

2 Beğeni