Size Göre Forumdaki En Kullanışlı Başlık/Başlıklar

Forumda dolaşırken bazı başlıklara rastlıyorum, bu başlıklar genelde pek de okunan başlıklar olmuyor genelde, ama bu başlıkların altından çok değerli inciler çıkabiliyor. Ben de forumun kıymetli kullanıcılarından en çok anlam yükledikleri başlıkları duymak istedim.

4 Beğeni

Benim için’‘okuduğunuz kitaplar’’ ve ‘‘son aldığınız ve sipariş listenizdeki kitaplar’’ adlı konular yararlı geliyor.Kitap alacağım zaman bu konulara bakıp fikir edinebiliyorum.

4 Beğeni

“Dök İçini Rahatla”

Türlü türlü hikayelere şahit oluyorum, ben de kullanıyorum. Bazen sorunlarımın, insanların sorunları karşısında küçücük kaldığını görüyorum ve şükrediyorum.

Başlığın ikinci ya da üçüncü mesajı benimdi galiba.

4 Beğeni

Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Yeni Kitap Haberleri

Okuma Rehberi’ndeki tüm başlıklar.

8 Beğeni

Hangi Kitabı Okuyorsunuz?
Yeni bir kitaba başlarken mutlaka bakarım okuyan, yorumlayan var mı diye.

6 Beğeni

Kitap Fırsat/Kampanya Alanı
Yeni Kitap Haberleri
Hangi Kitabı Okuyorsunuz

En çok uğradığım başlıklardır.

4 Beğeni

Kitap Fırsat Kampanya Alanı
Yeni Kitap Haberleri
ve Kraliyet Meydanında bulunan ilanlar. Güzel fırsatlar olabiliyor orada.

3 Beğeni

Aynı şeyi ben de yaşıyorum. Şükretmek lazım. Bu arada benim de en sevdiğim başlık “Rıhtımın Meme Arşivi” @GkiraraJ ve @narpal sağ olsun :grin:

6 Beğeni

ben
Mutlu oldum. :relieved:

2 Beğeni

Dök içini Rahatla. Bakıyorum eski yazdıklarıma hep saçma sapan zırvaladığım melankolik iç döküşlerim. Sonra diyorum oğlum koş bir gün sen de yükseleceksin ve parlayacaksın durma diyorum.

4 Beğeni

Kitap Fırsat Kampanya Alanı konusuna bakmak hoşuma gidiyor kitap almasam bile. Ayrıca son yapılan şeyleri içeren başlıkları seviyorum. Buna örnek
Hangi Kitabı Okuyorsunuz?
En Son İzlediğiniz Anime?
En Son İzlediğiniz Film?

1 Beğeni

Dök Içini Rahatla Sebebi zaten belli
Okumamışlar Cemiyetleri Okumadığımı itiraf edip okumam için teşvik edileceğim bir başlık
Rıhtım’ın Internet Meme Arşivi Bence herkesin bir az gülmeye ihtiyacı var
Rıhtım Üyelerinin Aylık Okuduğu Kitaplar
Hangi Kitabı Okuyorsunuz Her ikisi okuyacak kitap bulmama yardımcı olan başlıklar.
En son izlediğiniz film Ne izlesem dediğimde uğrayacağım bir başlık.

Daha çok başlık var aklıma geldikçe eklerim.

1 Beğeni

Bence başlık maşlık yok bam bam bam yukarı hangisi çıkarsa ona bakarım.

2 Beğeni

Okuma rehberleri olabilir

2 Beğeni