Son Aldığınız ve Alışveriş Listenizde Olan Kitaplar

Biraz araştırdım her aldığım kitaptan 1 adet kalmış. Yani son kitapları ben aldıktan sonra tükendi yazısı çıktı. Son 1 adet kalan da, ellerinde fazla olmalı o kitabı da almıştım.

Zaten birazda şansına aldım gelse dahi eşe dosta dağıtacağım. Mesela içinde bir tane üniversiteye hazırlık kitabı var tee ÖSS zamanından kalma
Ordaki kitapların en yenisi 1997 baskısı

(Ezgi ) #3140

Kitap Kulübü için Cam Arılar ile birlikte Soğuk Deri’yi de sipariş ettim kitapyurdundan. Tamamen Acil Gerçeklikdışında Maceralar’ın mükemmeliğine dayanarak fikir değiştirdim. Jaguar Kitap’ı zengin ettim ya. :grin:

Işıldayan Piramit ve Çalınan Mektup bir sonraki alışveriş listesinde umarım.

(Burak Kuşcu) #3141

İthaki sen çıkar biz alalım :slight_smile:

(Cengizhan) #3142

İdefix ve D&R siparişlerim.

(Hiçliğin bekçisi…) #3143

Arkadaki sıra dahil değil herhalde?

Günümüzden bir şeyler istiyorsan Murat Gülsoy, Güray Süngü, Ayfer Tunç, Aykut Ertuğrul, Bülent Ayyıldız, Arda Arel, Orçun Ünal gibi isimleri sayabilirim. Klasik içinse Vüsat O. Bener, Feyyaz Kayacan, Bilge Karasu…

(Cengizhan) #3145

Sadece öndekiler (20 karakter)

D&R ve İdefix’te sepette bekleyen kitaplarım var. Saat 01.00’dan sonra istisnasız her birinde 2-3 tl artış olmuş :slight_smile:
Bu ne hız? Seçimden hemen sonra zam.

(Umut Özak) #3147

Seçimle ilgili değil, kampanyalar sonlanmış veya indirim oranları düşürülmüş.

(Hiçliğin bekçisi…) #3148

En son kargoyu ulaşan biri olarak paylaşıyorum. Köşelerde hafif bir ezilme var ama yapacak bir şey yok. Olur o kadar.

(Umut Özak) #3149

Senin kitaplar mağazadan toplanmış galiba ablacım, biraz zulüm görmüş gibiler. :roll_eyes:

Okuduğumda Robin Sloan’ın “24 Saat Açık Kitapçının Sırrı” adlı kitabını çok beğenmiştim. Bak şimdi; yeniden okuyasım geldi… :thinking:

(Hiçliğin bekçisi…) #3151

Alfalarda hasar yok. Varmış gibi duruyor ama o ışığın bir oyunu. :smiley: Sorun İmparatorluğun Çöküşü ve 24 Saat Açık kitapçının Sırrı kitabında biraz hasar var ama ufak tefek şeyler. Benim için kabul edilebilir hasarlar. :smiley:

@Faust Ben de @Asli_Dagli hanımın önerisi üzerine aldım. :slight_smile: Bakalım ona sıra geldiğinde ben de göreceğim.

Okunacak çok kitap oldu ama okuyacak moral ve motivasyon ile zamanı bulamıyorum pek. Genelde senenin ilk yarıyılında ben böyle biraz gevşek okuyorum. Sene sonuna doğru ancak hızımı alabiliyorum. :smiley: Bu sene bir de tamamlanan seriler olduğu için epey birikmiş gibi duruyor.

Yok, kampanyalı veya indirimli kitaplar değildi. Uzun zamandır bekliyordu sepette, sürekli kontrol ediyordum fiyatta artış veya düşüş olmuş mu diye… en sonunda artış oldu :slight_smile:

(Hiçliğin bekçisi…) #3153

Günün sürprizi… :heart_eyes:

Jaguar Kitap orijinal kitabımı gönderirken yanında hediye de yollamış… :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::blush:

Orada en üstte bir Son Mektuplar gördüm. Eğer Van Gogh ilgi alanlarınız içerisinde ise tavsiye ederim;

(Hiçliğin bekçisi…) #3156

Teşekkür ederim. Evet, Van Gogh ilgi alanımın içindedir. Kaydettim bir kenara. Fiyat olarak biraz tuzluymuş ama kesinlikle gözüm bu kitapta olacak. Yüzde 50 indirimlerinde filan denk getirebilirsem alırım diye düşünüyorum. :blush:

Ben de yüksek bir indirim denk getirerek almıştım. Ama yakından incelediğinizde fiyatının piyasa ile karşılaştırıldığında iyi olduğunu görebilirsiniz. Kalın ciltli ve şömizli yapılmış bir eser. Özellikle kitap için şöyle bir açıklama var ki ;
"Bu yayın Amsterdam’daki Van Gogh Müzesi’nin ve Lahey’deki Huygens ING’nin (Hollanda Kraliyet Sanat ve Bilim Akademisi’nin bir bölümü) desteğiyle yürütülen Van Gogh Mektupları Projesi’nin bir parçasıdır. Editörlüğünü Leo Jansen, Hans Luijten ve Nienke Bakker’in yaptığı Vincent van Gogh - The Letters: The Complete Illustrated and Annotated Edition (Brüksel: Mercatorfonds; Londra ve New York; Thames and Hudson) adlı altı ciltlik eksiksiz derlemeden seçilerek hazırlanmış bir baskısıdır. "

bu da bana sorgusuz sualsiz almak için fikir verdi. Her zaman sevdiğim bir ressam olmuştur ama 6 yaşındaki kızımın bir çocuk kitabı ile keşfederek tüm Van Gogh resimlerini gördüğü yerde tanıması ile ben de yakından ilgi göstermeye başladım. :slight_smile:

(Hiçliğin bekçisi…) #3158

Aslında ressamlar oldukça ilgi alanıma giriyor ama hepsini akılda tutmak gerçekten zor oluyor. Bir de her kitap çok da güzel olmuyor. Bazıları ciddi anlamda çok bunaltıcı olabiliyor. Ciltli olmasına filan pek takılan birisi değilimdir. Ben açıkçası orasına dikkat bile etmemiştim. :rofl: İçinde acaba resimler var mı yoksa sadece mektup derlemesi mi? Aslında kolayda ise ilk birkaç sayfayı ve varsa resimlerinden birkaç fotoğraf atabilirseniz harika olurdu. :blush:

Maalesef içinde resimler yok. Sadece mektup derlemelerinden oluşan bir eser. Akşam eve gittiğimde seve seve örnek fotoğraflar atabilirim.