Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Piyasada pek kalmamış arunas yayınlarının çizgi romanlarından satışta olanları aldım bkmkitaptan. Ben sevdim hem çizgilerini hem de sayfa sayısı az değil. Her birinden bir sayfa ekliyorum.

4 Beğeni

Picasso yazanı merak ettim.Ayrıca atabilir misin sana zahmet?

1 Beğeni

Jack London’lar hangi yayınevi? Üç Silahşörler’den fotoğraf paylaşabilir misiniz?

1 Beğeni

@Agape , @Tobizume akşam atarım resimleri. Şu an “maalesef” okuldayım.

@Tobizume Jack London’lar Yordam baskısı. İlgileniyorsan İdefix’te set %50 indirimli.

3 Beğeni

Şurada ben 1’er sayfa paylaşmıştım

5 Beğeni

Teşekkürler. Kitap güzelmiş.

1 Beğeni

Bu mesajla bende HAY’ı beklemek yerine ALFA’dan almaya karar vermiştim. Yayınevi 3. kitabın da yakın zaman da olmasa da geleceğini duyurdu.

3 Beğeni

Yalnız yayınevinin “yakın zaman değil” dediği Temmuz ayı. Alfa’nın ve İthaki’nin yakın zaman kavramları birbirinden oldukça farklı gibi.

2 Beğeni

Kimileri için uzak ama benim için çok yakın bir zaman :slight_smile:

@AugusteDupin ya Sanderson kitaplarını basamayan yayınevinin “yakın zaman” dediğini düşünsenize, 2030’dan önce çıkmaz 3. cilt

3 Beğeni

Fırtına arşivi 3.ciltten haber var mı?

2 Beğeni

2050 yılına gidip geldiğini iddia eden Zaman Yolcusu bir tanıdığım var, hala kitap Türkçe olarak çıkmadı diyor.

Detayları aşağıda ki mesajda;

1 Beğeni

Bende fuardan yeni (yakın zamanda) geldim :slight_smile:

Kocaeli kitap fuarı ve ilknokta alışverişim.

15 Beğeni

Ben de 4 sene önce fuarda toplu almıştım Borges serisini. Keyifli okumalar.

2 Beğeni

Kocaeli Kitap Fuarı :heart_eyes: Bunlara ek olarak Yüzüklerin Efendisi 3lü takım ve Patrick Süskind-Koku cep boy almıştım önceki gün.

15 Beğeni

İletişim fuarlarda beklenenin aksine klasiklerde güzel indirim oranına sahip.

1 Beğeni

@Agape Kitap ciltli, çizimler de hoş görünüyor. Ama işleyiş ne kadar kaliteli, orasını okumadığım için bilemem.

.
@Tobizume Gerçi @Alladierre de paylaşmış ama fazla resim göz çıkarmaz. Bu arada İş Bankası çevirmeni Volkan Yalçıntoklu ve Alfa çevirmeni İsmail Yerguz; ikisi de birbirinden kaliteli çevirmenlerdir. O yüzden çevirileri bir kenara bırakırsak, hem çizimler hem de son kitabın yakında çıkıp serinin tamamlanacak olmasından dolayı Alfa baskılarını almanızı öneririm.

.
Hazır başlamışken birkaç tane daha bir şeyler atayım. Belki birilerinin ilgisini çeker.

Sherlock Holmes (Alfa Yayınları Serisi)

.
Sherlock Holmes (Domingo Yayınevi)

.
Okko (YKY)

.
Çizgilerle Nazım Hikmet (Kırmızı Kedi)

10 Beğeni

Atmışken pdf haline getirip atsaydın :joy:

Ek:Resimler başta açılmadığı için hepsini tek kitap sandım :joy:

1 Beğeni

Yüzde kaç oluyor klasiklerde indirim?

En güzel inceleme tarzı bu bence :+1: Alacağın yeni bir kitaba karar vermek için birebir.

2 Beğeni

Teşekkürler. Üçüncü kitapta çıkınca toplu bir şekilde alırım artık.

1 Beğeni