Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Turkcell platinum indirimi nedir hocam? Nasıl oluyor? Ben de Turkcell platinum üyesiyim ama böyle bir indirimden haberim yok. Bilgilendirirseniz sevinirim

Merhaba. Detayları aşağıya ekledim.

1 Beğeni

@patriotic banka mı soydunuz naptınız? Bari iki parça halinde atsaydınız, kıskanıyoruz ama. :joy:

@Buyici şöyle fotoğraflar var, ee sizde de bebek var. Karpuz da gelirse , :grimacing::grimacing::joy:

imagess
images%20ddd(1)

Bir Diyarbakırlı olarak böyle bir fotoğrafım yok, eve gidince anne babamla bir hesaplaşayım. :joy::joy:

Tabi farklı bir şey istersen de buyrun

4 Beğeni

8 Beğeni

7 ayın acısı diyelim. :joy: Ben 7 ay burayı izledim, sıra bende :joy::joy:

4 Beğeni

Forumu takip etmek cüzdanınız için gerçekten çok zararlı olabiliyor. Sonra bir bakıyorsunuz hakkında hiçbir şey bilmediğiniz, son kitabı 5 sene önce yayınlanmış ve daha yayınlacak 5 kitabı olan, onların da ne zaman çıkacağı hala belirsiz bir seriyi kargo görevlisinden teslim alırken buluyorsunuz kendinizi. Burada sürekli kampanya paylaşan arkadaşlar, ara sıra kulaklarınızı çınlatıyorum haberiniz olsun. :smiley:

18 Beğeni

Şu n11de 20tllik set değil mi ya ? Maxipuanlar ile alacaktım ama kargo parası çıkışmadı.

Evet o seri. Şu an fiyatı 19 lira, 7,5 lira kargo ücreti ile beraber toplamda 26,5 lira tuttu. Bunun gibi birkaç seri daha var 19-20 liraya satılan ama baktığım kadarıyla benim ilgi alanıma giren eserler değillerdi.

2 Beğeni

Kidega alışverişim. Kidega kutunun içine koymadan ambalajlama yapıyordu ilk zamanlar, bırakmasalar iyiydi. Hasar yok ama daha sağlam olur ıslanmaya vs karşı.

Kidega hediye kitap kampanyasında Küçük Prens’i seçmiştim. Boyutlarının ve baskısının böyle olması sürpriz oldu hiç beklemiyordum.

———————-

Babil alışverişim. Genellikle çocuk için alışveriş yapmış oldum. Özellikle Epsilon’un ciltli çocuk klasiklerinin tükenmeye başlaması üzerine aldım. Moby Dick ve Dönüşüm’de tükenenler arasında ilgilenen varsa dikkatine!

13 Beğeni

Bu arada son alışverişimde almış olduğum Tenten’lerden birisi İdefix’ten hasarlı geldi.
İdefix’ten yaptığım son alışverişte de hasarlı kitap gelmişti. Yani bu 2 oldu.
Kredileri bitti tükendi gibi artık.

1 Beğeni

Aynı gün teslimat ile 6,90 kargo.

1 Beğeni

Yanlış bilmiyorsam bu yalnızca İstanbul için geçerli, en azından ben alırken öyle anladım.

Tamam işte kargo parası çıkışmadı. :sweat_smile: Bir ara alırım mutlaka durup dururken 20tllik set 50tl olacak değil ya ? :thinking:

Olabilir :+1:t2:

@erdo Doğru yolu gör artık :slight_smile: Bunlardan firma falan olmaz adamlar tamamen art niyetli. İade edileni başkasına gönderiyorlar.

Bu arada bu kargocular gerçekten ilginç. Abartmıyorum evden çıkış çocuğu okula bırakıp gelme sürem 7dk. civarı o sırada gelmiş kapıya. Daha da ilginci hiç yaptıklarını görmemiştim telefonla aradı kapıdayım diye. Belki çok bıraktığından yada daha önce kapıda ödeme ile ilgili sorun yaşayıp tartıştığımızdan arayıp sordu, şubeye gitmekten kurtuldum.

1 Beğeni

Kampanya bitiş 11 haziran diyordu. Bitmedi uzadı gibi belli bir stok biterse artabilir neden artmasın. 50’de olmaz daha fazla olur ayrıca :slight_smile:

1 Beğeni

Haklısın arkadaşım ama maalesef Tenten’i hızlı bir şekilde alabileceğim tek site orasıysı o sırada :frowning:
Alfa Kitapları maalesef Kitapyurdu ile çalışmıyor, diğer sitelerde de 10 gün temin süresi var. Artık bundan sonraki Tenten sayılarını direk Alfa sitesinden alacağım. Ağzım yandı artık.

Sabırsızlıkla beklediğimiz Son Eşik çıktı hemen sıraya gireyim dedim. Minima serisinin ikinci kitabı nasıl onu da merak ediyorum, konuları ilginç serinini. Hediye olarak da Beyaz Zambaklar Ülkesi gelecek, anlattığı hikaye ilgimi çekti (Finlandiya’nın yükseliş öyküsü) Sabırsızlıkla bekliyorum :grinning:

3 Beğeni

Alfa kitapları için kendi sitesini kullanıyorum bende. Hem hızlı temin oluyor, hem hasarsız geliyor, hemde başka sitelerde tükenenleri bulmak mümkün oluyor.

1 Beğeni

Yayınevi kalan kitaplar hakkında bir şey diyor mu? Çıkar ama tarih veremiyoruz diye ya da hiç mi bilgi yok.

İçimden bir ses diyor ki neden bu kadar ucuz acaba çevirmen sorunu çözüldü, baştan çevrilecek ve kapak mı yenilenecek? :smiley:

3 Beğeni