Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Zebramo ve bkm bir posta da kitapyurdundan bekliyorum bu ay biraz battım can yayınları kampanyasından pek bişey alamadığım için üzülemedim o yüzden :sweat_smile:
Her seferinde burayı okuyup bkm den korkarak alışveriş yapıyorum ama hiç sorun yaşamadım biraz şans işi galiba.

17 Beğeni

Kitaplığımı 5. sınıftayken oluşturmaya başladım ve ilk aldığım kitaplar bilim insanlarının kitaplarıydı. Özellikle de Doğu’daki Müslüman bilim insanlarının yaptığı çalışmaları hep merak etmişimdir. Bu kitapla araştırmamı taçlandırıyorum diyebilirim. Babam okumam için Fuat Sezgin’i önermişti. İyi ki almışım. Şimdiden aşık oldum :heart_eyes: İçinden birkaç görsel atıyorum. Daha güzel sayfalar da vardır eminim ama ilk gördüklerim bunlar oldu.

14 Beğeni

Bebişler geldi

Anıtkabir kitabından birkaç görsel

21 Beğeni

Anıtkabir kitabı güzelmiş. Truva kitabından da fotoğraf atar mısınız?

Anıtkabir kitabı gerçekten çok güzel olmuş. Üzerinde çalışılmış ve kütüphanede olması gereken bir kitap haline gelmiş. İçinde sadece Anıtkabir yok. Atatürk’ün ölümünden günümüze kadar herşey anlatılmaya çalışılmış. Müze içerisinde bulunan kişisel eşyalar gibi.

9 Beğeni

Teşekkürler. Truva kitabı da güzelmiş. Anıtkabir kitabını şu an alamam ama kütüphanemde olmasını isterdim.

2 Beğeni

14 kitaplık Kitapyurdu Can yayınları+Ntv yayınları kampanyasından aldığım ürünler geldi.Özellikle Ntv Yayınları almanaklarına hayran oldum,cildi ,baskı kalitesi ve kuşe kağıdıyla 3 tl bedavadan biraz pahalı :slight_smile: Başka yıllara ait almanakları da kampanya olarak çıkarsa gözüm kapalı alırım.

6 Beğeni

Kidega Enpara ve Kitapyurdu

17 Beğeni

Büyücü ve Cam Küre kitabında illüstrasyonlar var mı acaba?

1 Beğeni

Aldığım kitap Mart 2015, 7. Baskı ve bu kitapta yok ilüstrasyon.

1 Beğeni

Büyücü ve Cam Küre kitabında illüstrasyon yok zaten. Ne eski baskılarında ne yeni baskılarında.

2 Beğeni

Anladım, teşekkür ederim :slight_smile:

Anıtkabir Bir Veda Bir Başlangıç’ı fiyatından dolayı sonraya bırakmıştım ama sanırım ağustos ayının alacağım ilk kitabı kendisi olacak görseller içinde teşekkür ederiz :slight_smile: Birde naçizane sorum olacak,baskı kalitesini nasıl buldun? İş Bankası Kültür Yayınlarından kötü baskı çıkmaz ama emin olmak için sorma gereği duyuyorum.

1 Beğeni

İdefix’e Hepsiexpress gibi hızlı teslimat seçeneği gelmiş daha yeni fark ettim aslında gayet kullanışlı olabilir duruma göre

1 Beğeni

Mobil uygulamada gözükmüyor. Sanırım sitede var bu seçenek

Baskı kalitesi çok iyi. Kuşe kağıda ciltli olarak basılmış. Yapıştırma yok direk dikişli baskı yapılmış. Ben çok beğendim hem içerik hem baskı kalitesi olarak.

1 Beğeni

Harry potter külliyatı, Açlık oyunları serisi ve tüm oyuncakları letgodan 100tlye aldım. Muazzam bir alışveriş oldu benim için. Ayrıca forumdan @AryaPond arkadaşımdan john scalzi kitaplari ile diskdünya kitaplarını aldım. 0dan farksız kitapları. Kendisine teşekkür ediyorum çok güzel bakılmış kitaplar. Kitapyurdu 15tl kampanyası ile 5 harika kitap. Kesinlikle tavsiyem Ntv yayınları kitaplarını almanız. Hepsi çok güzel, tadında kitaplar olmuş. Yeni kişiler merak etmemiz için harika bir başlangıç. Mini biyografiler ile daha detaylı inceleme isteği uyandırıyor.

16 Beğeni

Narnia gibi bir cevheri neden tekrar basmazlar anlam vermek güç.Şu gözler Harry Potter ve Narnia tek cilt görür mü acaba bir gün?.. Yanılmıyorsam şu anda Narnia Günlükleri’nin hakları Doğan Egmont üzerinde

2 Beğeni

Harry Potter nasıl tek cilt olacak? :thinking: Olursa nasıl bir cilt olur kafamda ebatlandıramadım.

6 Beğeni

Böyle olurdu herhalde :smiley:

resim

31 Beğeni