Son Aldığınız ve Alışveriş Listenizde Olan Kitaplar

(Altar Gümüşyan) #1848

William Irwin’in Matrix ve Felsefe kitabını okumuştum. Muhtemelen benzer bir mercek altında incelemişlerdir bu kitapta da. Matrix ve Felsefe için konuşursak kitap tek bir yazar tarafından yazılmamış kısım kısım farklı insanların yazdıklarından oluşuyor. Bu sebeple bazı yerler birbirinin tekrarı. Bunların dışında felsefeyle ilgilenen herkesin az da olsa beğeneceğini düşündüğüm bir kitaptı. Yani bana kalırsa alabilirsin :slight_smile:

(Demet ) #1849

Çok teşekkürler yorumunuz için.

(Hüseyin gök) #1850

En son gelenler :slight_smile:

(Doğan Can Urul) #1851

Kara Ayna ve Joker karaborsa. Kaça kapattın :grin:

(Hüseyin gök) #1852

Kara ayna 30, joker 35tl:-)

(Doğan Can Urul) #1853

Yok artık cidden mi ? Mükemmel fiyat. Hayırlı olsun. Elinden çıkarmak istersen haber et :smiley:

(Hüseyin gök) #1854

Tm satışa açarsam haber veririm.

Kitap ön/arka kapakları, ayraçları ve içerik görselleri çok özenilerek hazırlanmış görünüyor… Heyecanla okunmayı bekliyorlar gibi… Yılın son alışverişi ve yeni yılın ilk kargosu :blush: :krs:

(Serhat) #1856

Çok şükür D&R kitaplarımız geldi. 37,68 TL Watchmen olunca sonuna kadar bekliyorsun gelsin diye. :joy::joy::joy:

20 Aralık sipariş tarihi. Son kitapların teslim tarihi 02.01.2019. :hushed::hushed: :thinking::thinking: :face_with_raised_eyebrow::face_with_raised_eyebrow:

(Ufuk) #1857

Benimde D&R’dan geçen yıldan kalan siparişin son kitapları geldi sonunda :slight_smile:

(kimyager_ferhat gürdoğan) #1858

Bi sene olmuş beklenir mi o kadar? :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

Kara Ayna’yı o fiyata nereden aldın? Senelerdir arıyorum.

D&r’den 15 gün önce centilmen Piç 2 ve 3’ü sipariş ettim 2 geldi ama daha 3’ü gelmedi bense sinirlendim gittim bkm’den sipariş ettim :grin:

3 kitap iyi denk gelmiş, ben geçen hafta sipariş verirken kalmamıştı.
Kidega’dan alacak başka kitap bulup 50 liraya tamamlayınca sipariş edeceğim diye bekliyorum 2 gündür, ben beklerken bugün fiyatı arttırmış kidega. Günlerdir 26 tl piyasadaki en uygun fiyattan satılıyordu, şans :slight_smile:

(Hazal Çamur) #1862

Bu mesaja cevap verildiyse göremedim.

Metisler sizi üzmez. Sonuçta efsane kadronun (Bülent Somay - Çiğdem Erkal) eseri. Muazzam çeviri. Ders niteliğinde çalışma :slight_smile:

6:45’in Hobbit’ine gelince, eee şey :slight_smile:

Bende 93 baskıları var. Merak etmeyin, oldukça güzel ve kusursuz basım ve çeviriler.

Elinde 5. kitap olan arkadaşlar kitabın sırtının ortasına bastırdığınızda içeriye doğru bir göçme oluyor mu ? Sanki kitapta bir sıkıntı varmış gibi geldi bana.

İçeri göçme değil ama diğer kitapların sırt kısmında boşluk varken ve epey ovalken, 5. kitapın sırtı neredeyse düz, çok az boşluk var sırtın iç kısmında.

Bende de öyle.O zaman bir sıkıntı yok hocam.Yukarıdan bakıp boşluk gördüğümde acaba dedim sıkıntı mı var.Demek ki normali böyleymiş.

Bu kitaba yumruk atılmış.