Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Daha çıkmadı ki. :slight_smile:

1 Beğeni

He iyi, bi ara konuşuluyordu bayağı, çıktığını düşündüm. Satın almak için bayağı site gezdim bulamayınca 1984’ü aldım

1 Beğeni

Tabi ki okuduktan sonra yazarım. Bende beğenirsem bir tane daha var bu dizide birlikte çıkan mitolojik kitap onuda alıcam.

2 Beğeni

Ben 2-3 ay önce kitapları değişime göndermiştim. Hiç de geri dönüş yapılmamıştı. Kitabı değişime gönderdikten 10 gün sonra, başka bir siparişim için kargo şubemi aramıştım. Onlar da bana 2 tane kargomun olduğunu söylemişlerdi. Meğerse diğeri değişimden gelen kitapların kargosuymuş. Hiç de haber vermediler
Siz de bir arayın derim, kargo şubenizi. Belki oradadır.

1 Beğeni

Geçen hafta iade yollamıştım, cumartesi ellerine ulaşmış ve hiç haber vermediler. Dün mail atıp sordum, iade işleminizi yapıcaz dediler. Bekliyorum artık…

Müşteri hizmetleri ile görüşebilirseniz eğer daha hızlı olabiliyor. Tabi bu el değiştirmeden önceydi. Şu an nasıldır durumlar bilemiyorum. D&R el değiştirdikten sonra büyük hüsran oldu benim için. İnstagram’dan sitemkar bir mesaj yazarsanız yanıt gecikmeden gelecektir. Tercih sizin.

Sahaflar iyi ki var :slight_smile:

1 Beğeni

Kidega siparişlerim geldi. Siparişi 7’si akşam vermiştim, 3. gün kargo bana ulaştı. 4 ALFA kitabı için hızlı tedarik ettiler.

Shakespeare ciltli baskılar da sayfa kenarları kapaklar ile aynı renkte ancak idefix dogan kampanyasından gelen boyalı kitaplar gibi değil, kağıdın rengi öyleymiş gibi, koku veya boya olduğuna dair hissiyat yok.

Shakespeare kitaplarında oldukça uzun bir sunuş var, oyunun tarihçesi, yazıldığı yıllar, oyunun kaynakları, oyun kişileri ve oyunun Türkçe tarihi var.Oyun hem ingilizce hem de Türkçe

Ecnebice bilen arkadaşlar için İngilizce ve Türkçe olarak görsel ekliyorum, belki bir kontrol edip, fikir vermek isterler ecnebice bilmeyen bana ve diğer arkadaşlara.

12 Beğeni

Elinizi sürdüğünüzde kırmızı veya mavi boya bulaşıyor mu?

Hayır bulaşmıyor, boya kağıdın rengi gibi duruyor. İdefix Doğan kampanyasından gelen kitaplar gibi değil. Boya varmış gibi bir hissiyat oluşmuyor.

Doğan kampanyasındakilerden almamıştım ama elimde yanları kendisinden boyalı birkaç kitap var ve bulaşıyordu. Bu sebeple sormak istedim. Bulaşanlar yüzünden epey bir sorun yaşadım zamanında. Bilgi için teşekkür ederim. Bulaşmıyorsa muhtemelen bir reaksiyon göstermem diye umuyorum.

Siz “reaksiyon” yazınca alerjik reaksiyon olduğunu düşünerek yeniden kontrol ettim, elimle çok sayıda deneme yaptım boya bulaşmadı.

Fakat ıslak mendil testini :slight_smile: geçemedi… az da olsa ıslak mendile boya bulaştı…

2 Beğeni

Doğan kitap psikolojimizi bozdu :slight_smile:

1 Beğeni

Evet alerjik reaksiyon. Kokulu(parfümlü) ve renkli kitaplara karşı oluyor. Teşekkür ederim. Zahmet verdim gerçekten.(Islak mendil nereden çıktı. :scream:)

1 Beğeni

Elimde boyanmış çok sayıda doğan kitap eseri var boyasızlarıyla takas olur :smile:

1 Beğeni

:slight_smile: Doğan kitap boyalı gelince boya ne olabilir diye araştırmıştım, sonradan boyanan kitap kenarları Akrilik Boya diye bir boya türüyle boyanmaktaymış. İnstagramda oldukça popüler bir kitap paylaşım şekliymiş :slight_smile: Boya için su bazlı falan diye yazıyordu oradan aklıma geldi…

1 Beğeni

Şimdi eğer akrilik olsaydı benim hastanede kendime özel bir oda yaptırmam gerekirdi. :smiley: Çünkü sürekli akrilik boyayla haşır neşir bir insanım. Belki içerik maddesinde farklı bir şey vardır. Çünkü akrilik boya duvar boyası gibi neredeyse. Onu kitabın yanına sürdüğünüzde kabarıp yumuşar. Ben de bir bakayım şimdi merak ettim.

2 Beğeni

Yalnız şöyle bir durum var yayınevi tarafından boyanan kitaplarda toz bazlı bir boya kullanılıyor. Bu çok başka bir şey. Üstelik hayatımda gördüğüm en anlamsız şey. Sayfalar birbirine yapıştı. Tek tek ayırabilirsiniz diyor. Üç gün sürer onu yine ayırmak ve ayırdıktan sonra da acayip durabilir. Yapmayın, denemeyin arkadaşlar. Zayi etmeyin kitaplarınızı. :smiley:

3 Beğeni

Güle güle okuyun yeni kitaplarınızı.
Shakespeare çevirileri hakkında bilgi verebilir misiniz acaba.?
Gözünüze batan, sizi rahatsız eden çeviriler var mı.
Nasıl değerlendiriyorsunuz yeni seriyi.

Edit : Pardon yeni gördüm. Çeviri için siz de not düşmüşsünüz.

1 Beğeni