Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

12 mayısta üç kitaplık mini bir sipariş vermiştim “hazırlanıyor” olarak kaldı. Mesaj attım göndermeyecekseniz iptal edin başka yerden alayım diye. Tamam salgın var anlıyorum da bu kadar uzamaması lazım sanki.
Sizinki de gecikmez umarım.

1 Beğeni

Gecikme ihtimalini göze alarak siparişi verdim, ama umarım gene de çook uzamaz :smiley:

Daha birkaç gün önce bu başlığın altına son aldığım kitapları atıp bir süre başka kitap almayacağımı yazmıştım ama kitap içerikli olmayan bir sipariş verecekken “daha sonra al” sekmesindeki kitap 78 sayfa olmasıyla beni cezbetti ve aldım.

Homofobiye Hayır - Safia Amor

Alfa Kitap’ın Hayır serisinden.

8 Beğeni

Forumda bu kadar övülünce dayanamadım LEM kitaplar için DUNE serisini erteledim.Ayrıca kuponla hem indirim hem hızlı teslimat olunca ayrı bir mutluluk oluyor :heart:

24 Beğeni

Bu başlığa ne zaman girsem ( almak istemesem bile) kitap alasım geliyor. Sonra kitap listeme bakıyor ve (hüzünlü bir şekilde) sonraki ayı bekliyorum.
Herkese iyi günler.

8 Beğeni

Bu başlık neyse de Kitap Fırsat/Kampanya Alanı başlığı çok tehlikeli

16 Beğeni

En tehlikeli başlık :warning:

1 Beğeni

365kitap’tan yaptığım alışveriş listem :smiley:

Bülbülü öldürmek’ten emin olamadım ama aldım.
Domuz Baba Terry Pratchett zaten candır, ne yazsa alınır :smiley:
Stranger Things romanlarını çok merak ediyordum özellikle Hopper’ın hikayesini umarım iyidir.
Üç Silahşor’u öven çok oldu, Dumas okuma vakti gelmişti :+1:

15 Beğeni

Amazon’dan 4 gün sonra geldi şu dönem için çok iyi hız.

22 Beğeni

Bayadır kitap almıyordum şu durumda gelmesi uzun sürer falan diye ama Amazon yine hızını koruyor.

22 Beğeni

Aynı siparişi vermek istedim son adım olarak siparişi onayla butonuna tıklayınca bir hata oluştu yazarak sepete geri gönderdi. Birkaç kere denememe rağmen bir türlü siparişimi onaylatamadım. İndirim kodunu neye göre kime göre kullandırttığını anlayamadım.Bir garip site.

2 Beğeni

Aynısını alayım mı bende kararsız kaldım. :sweat_smile: Kod IDE15M arkadaşlar üst üste 20 kere falan deneyin sonunda lanet olsun deyip kabul ediyor. :joy:

5 Beğeni

Hocam kodu kabul ediyor zaten. Kredi kartı bilgilerimi girip ödeme yaptığımda hata oluştu deyip sepete dönüyor. Bakalım siz ödeme yapabilecek misiniz?

1 Beğeni

Yeni bir hesap açıp deneyin ben dediğiniz gibi bir sorun yaşamadım daha önce sadece aynı hesapta 4-5 kez kodu kullanınca o hesapta artık kodu kullanamadım,yeni hesap açıp öyle aldım sizde bir deneyin :slightly_smiling_face:

Ben DUNE serisine bir türlü başlayamadım bu sefer başlayayım dedim araya LEM girdi…
Gerçekten çok övüldüğü için dayanamadım bir göz atın derim hazır kodla uyguna geliyorken :smile:

3 Beğeni

Dune 1. kitap ciltli olarak çıkacakmış galiba forumda böyle bir yazı görmüştüm. Almışken öyle alırım ben ama diğerlerinin de ciltli gelmesi lazım. Kağıt kapak kitapları sevmiyorum okurken yırtılacak diye rahat rahat okuma yapamıyorum.

LEM’i kim öneriyor, biraz araştırma yapayım ben. :smile:

2 Beğeni

Ciltli çıkarsa çok mutlu olurum ama çıkacağını sanmıyorum :smiley: Böyle kitaplar ciltli olması gerekiyor ama söz konusu İthaki ve ciltli kitap olunca olasılık bir hayli düşüyor…

3 Beğeni

Olay bu büyük ihtimalle diğerleri gelmeyecek. Ben Duneları da alayım, ciltlisi çıkınca onları da alırız ne yapalım.

2 Beğeni

2-3 yıla çıkar artık…Neyse dediğiniz gibi çıkınca alırız artık,önce ince kapak baskıları alalım :drooling_face:

2 Beğeni

Sadece ilk kitabı ciltli çıkaracaklar büyük ihtimal o da herkesin ayılıp bayıldığı edisyon olabilir. Zaten o ciltli hali sadece ilk kitap için var, tüm seriyi kapsamıyor.

2 Beğeni

Kitapbulut siparişim geldi. Hasarsız ve temizler. Ilk defa alışveriş yaptım ve memnun kaldım. Hasarsız olsalar bile daha iyi paketleme olabilirdi. Hani sıfıra sıfırdı kutuda kitaplar, gelene kadar yolda harap olmazlardı ama ya az kitap olsaydı… Neyse sonuç itibariyle mutluyum :blush: Çok tatlılar :unicorn::smiling_face_with_three_hearts:

30 Beğeni