Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Idefix 150/45 + bonus kart kampanyası ile 90tl ye geldiler.
Watchmen’in kondisyonunu beğenmedim ama geri yollamayacağım demek ki hasarlı bir watchmen e sahip olmam lazımmış, kabullendim.
Tarihçi kitabının sayfalarının yarısından çoğu sararmış (fotoğraftakine göre daha koyu sarılıklar). Bu da napsam bilemedim dediğim bir detay oldu. :confused:

17 Beğeni

Yine gaza gelip bir ton para harcadım. Ama bu sefer suçlu @SJack. Kendisine hem teessüf hem de çok teşekkür ediyorum :slight_smile: Sorularıma bıkmadan usanmadan yanıt verdiği gibi sepetimin tamamını da kendisi oluşturdu. 3 farklı yerden aldıklarım:

image 2 1

Bir de şu var, onu unutmuşum

26 Beğeni

büyük bir bilim kurguya giriş paketi oluşturulmuş sanırım :sweat_smile:

1 Beğeni

Evet öyle oldu. Kitapları @SJack seçince başka bir şey düşünülemezdi zaten :slight_smile:

Uzun yabancı fantastik serilere başlayacağım. Bunları kitap aralarında zihnimi toparlamak için aldım. Bir de baskısı tükenir korkusu sarınca yüklü bir sipariş oldu. Hala eksikler var ama zamanla tamamlarım sanırım.

3 Beğeni

Kargocu bu koliyi eve çıkarmak istemeyebilir :joy:

2 Beğeni

Müthiş bir seçki bilimkurgu açısından. :slight_smile: Zaten @SJack bilimkurgu seçimlerinde benim de güveneceğim bir isim :slight_smile: Yalnız bazılarında zihni toparlamak isterken, iyice beyin yanabilir, demedi demeyin :slight_smile: Umarım bilimkurgu da size hitap eder, fantastik kurgu bilimkurgu kardeşliği adına :beers:

3 Beğeni

Katerina :sparkling_heart:

19 Beğeni

Haziran oyunun son kitapları geldi.Yine harika paketleme ve hasarsız kitaplar…Ay sonuna bırakacaktım ama Tarihçi ve Ezoterik Sözlük’ün indirimi biter diye emin olamadım.İdefix 15/75 devam ettiği sürece en çok kullandığım site olacak gibi,gerçekten çok memnunum.
15 ayraç ve gerçekten güzel bir sayı koymuşlar ama keşke farklı farklı araçlar olsaydı :slight_smile:

16 Beğeni

Öncelikle keyifli okumalar :slightly_smiling_face: Ezoterik Sözlük ve Hollywood’un içinde birkaç resim paylaşma şansınız var mı ?

O kadar dedim yapma etme diye ama dinletemedim. Bir de suçlu biz çıktık iyi mi? :joy: :joy: @isos81

Şaka bir yana gerçekten çok iyi bir alışveriş oldu. Çoğunu seveceğinizden eminim.

4 Beğeni

Is yerine verdim siparişi. Parça parça gelecek, ben de parça parca gizlice eve sokacam :sweat_smile:

Bilim, uzay ve fizik benim kişisel ilgi alanım. Aramızda sorun olacağını sanmıyorum :slight_smile:

2 Beğeni

Elizabeth Kostova’nın Tarihçi kitabını ben de Dr’den sipariş vermiştim, kitap aynen sizin dediğiniz gibi aşırı sararmış bir şekilde geldi. Doğrusu ben değişime göndereceğim. Çünkü bu aralar basım tarihi olarak daha eski kitapları aldım bu ay içinde, hiçbiri Tarihçi kadar sararmış değil.

@Who_Sametto size gelen Tarihçi de aşırı sararmış durumda mı, merak ettim?

Bu arada, son birkaç haftada Dr’dan 2 ayrı sipariş ve İdefix’ten 5 ayrı sipariş vermeme rağmen 1 tane bile ayraç göndermemişler :frowning:

2 Beğeni

Teşekkürler :blush:

Çok hafif bir sararma var bende kafaya takacak kadar değil.

7 Beğeni

@ESO Tarihçi 15 yıllık kitap arkadaşlar, benim kütüphanemde olan da böyle. Değişime gönderseniz bile farklı bir kitap gelmez.

2 Beğeni

Sayende :pray: Bir kez daha teşekkür ederim.

aynen 2005te basıldığını farkedince ben de normal herhalde diye düşündüm.

1 Beğeni

@hunter yukarıda da belirttiğim gibi ondan daha eski (2003, 2004) kitapları çok aldım bu ay içerisinde, hafif sararmalar var tabi ki doğal olarak. Hatta inanın bana aldığım o kitapların bir kısmında hiç sararma yok. Zaten hafif bir sararmayı veya hasarı göze alarak sipariş veriyorum. Ancak Tarihçi kitabı aşırı sararmış durumda.

Son olarak n11 Pegasus Yayınları dükkanından sekiz tane kitap ve bir tane bez çanta aldım. Bilmiyorum neden ama nereden kitap aldıysam son zamanlarda hepsi kusurlu geldi. Şimdi yine değişim ile uğraşacağım ama en çok merak ettiğim aldığım bez çantanın alt kısmı nasıl hasarlı olabiliyor? Kitaplar karton kutuya hiç korunmasız koyulmuş, o kutudan altı kitabın hasarlı değil de iki kitabın hasarsız çıktığına şaşırmadım desem yeridir.

Durumunuza uygun olarak bence Yıkıma Giden Adam ile başlayın okumaya. (Yaptığınız yüklü siparişe ithafen) :joy: Bu arada bence de güzel bir seçki.

3 Beğeni

Yanlış konuya yazıldı sanki :see_no_evil: