Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Kızıl Veba’yı almak için girmiştim İş Kültür Kitabevi’ne, baskısı bittiği için onu alamadım. Hazır girmişken de birkaç kitap aldım.

29 Beğeni

Amazon da bazı kitaplarda yüzde 40-50 indirim var, ben indirimde olan kitaplar arasında okumak istediğim kitaplar olarak bunları bulabildim.

Opera Anlık Görüntü_2020-09-25_195840_www.amazon.com.tr

13 Beğeni

Neredeyse her şeyin kökenini istiyordum. Prime indirimlerinde daha ucuz olur mu acaba. :thinking:

Uzun zamandır ben de almayı düşünüyordum. Hatta @Ufuk kitaptan görseller paylaşmıştı diye hatırlıyorum. Yüzde 50 görünce aldım, büyük ihtimalle Prime Day indirimlerinde bazı kitaplarda yüzde 50’den daha fazla indirim oranları olur ama bu kitap da içlerinde olur mu bilemiyorum.

2 Beğeni

Ben paylaştım mı hatırlamıyorum, ama almıştım.

1 Beğeni

Buldum. :slight_smile: @AugusteDupin paylaşmış.

Kitap İçerikleri Paylaşım ve İstek Bölümü

2 Beğeni

Eylül ayında aldıklarının tamamı :sweat_smile: bir tek James joyce kitabında hasar var. Kitapyurdu nu arayıp değişimini isteyeceğim ama inşallah değişim süresi geçmemiştir çünkü geçen hafta gelmesine rağmen ben yeni bakabildim kitaba

42 Beğeni

Değişim süresi size teslim edildiği tarihten itibaren 14 gün, henüz geçmemiş.

Amazon’un sitesinde ciltli Kumarbaz 15 TL. 1 adet kalmış :dizzy_face:

1 Beğeni

Ürün karton kapak diye görüyorum.

1 Beğeni

Dün akşam uyurken güzel mi güzel Amazon sipariş listemi severek uyumuştum. Camus’ler, Marquez’ler, Beckett’lar vs. Cumartesi günü almak planımdı. İşi biraz büyüttüm ve alışveriş meblağımı 250 TL’ye Çıkardım. Sabah indirmlere bakayım diye girdiğimde sipariş listemi bomboş gördüm, Amazon kendi satışlarından tüm indirmleri çekmiş. Mahvoldum, hayallerim kırıldı. İçinde HAY Ve Beyaz Kapaklı Can Klasikleri de vardı bu listenin. Umarım, umarım indirmler yeniden gelir.

1 Beğeni


:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: Amazondan yaptığım bir alışveriş

33 Beğeni

Merhaba, Durgun Don kitapları hangi dilden çeviri, Kazakça aslından mı? Yoksa İngilizce çeviri mi? Benim için en önemli konu bu. Cevaplarsanız sevinirim.

İngilizce çeviri fakat rus çevirisi ile kıyaslanarak hazırlanmış.

Teşekkür ederim.(20)

1 Beğeni

Amazon’un kodu ile edindiğim kitaplar. 2001 A Space Odyssey’i biliyorsunuz zaten. The Medusa Chronicles ise bu ay okumuş olduğum Arthur C. Clarke’ın A Meeting With Medusa öyküsünün devamı :slight_smile: Stephen Baxter ve Alastair Reynolds, Arthur C. Clarke’ın bu sevilen hikayesini devam ettirmişler.

24 Beğeni

Bilimkurgu eserlerde bu tarz kapaklar mükemmel duruyor (The Medusa Chronicles).

3 Beğeni

Ben de en son bunları sipariş verdim.
Zamanında okuduğum, okumadığım klasikleri de almaya başladım.
Özellikle Hasan Ali Yücel Dizisi ile devam edeceğim sanırım.

14 Beğeni

Evet, şu meşhur “Never judge a book by its cover (Bir kitabı kapağına bakarak yargılama)” kisvesi altında kitap kapaklarının hiç bir öneminin olmadığını savunup sigara paketi gibi tek tip olmasından yana olan bir kesim olsa da, özellikle bilimkurgu ve fantastik kitapların yıllar içerisinde değişen stillerdeki kapakları bence ayrı bir kültür mirası örneği teşkil ediyor. 60’lar 80’ler 2000’ler hepsinin yeri ve hissettirdikleri çok farklı.

5 Beğeni

Örneğin Dune’un ne güzel baskıları var… Bizdeki o bahsettiğiniz sigara paketi versiyonu oluyor. :neutral_face:

1 Beğeni