Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Bu korsan mı? Orijinal olsa bu kadar basılır :open_mouth:

Psn’den taratıyorum ürün Hellboy çıkıyor, ısbn aratıyorum batman çıkıyor bende şaşkınım.

1 Beğeni

ISBN’de bir sıkıntı olmaması normal bence, kitap zaten korsansa arka kapağı olduğu gibi basmışlardır. Bandrolü basılan Hellboy Kış Sayısı cilt değil fasikül, belki bununla alakalı bir şey olabilir. Bence JBC’ye sorun cevap verirler. Sevgili @JBC Ertan Bey bu durum hakkında bir bilginiz var mı acaba? :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

İlk Amazon siparişim olacak. Apollon’un Görevleri’ni en ucuz burada bulabildiğim için gözüm döndü. Dune Sapkınları ve Dune Rahibeler Meclisi’ni de alacaktım ama fiyatlarını görünce biraz ağladım, onlar başka bahara kaldı. :d

10 Beğeni

Amazon’dan 50 TL’ye aldığım Durgun Don seti elime ulaştı. :star_struck: Harika görünüyor, sadece kutunun sol alt kısmında minik bir hasar mevcut ama o da problem değil, içindeki kitaplar sapasağlam. :upside_down_face: Bu arada indirimi haber veren arkadaşa (@ohyespatates) çok teşekkür ederim, bu set uzun süredir listemdeydi, görür görmez aldım. :slightly_smiling_face:

22 Beğeni

Oğlumun kitap alışverişi arasına bu ikiliyi sıkıştırdım. Yayınevini tanımıyorum, onlardan aldığım ilk kitaplar olacak. Her iki kitapta bu ayın 28’inde “okült kitaplar” başlığı altında çıkmış. Yeni bir seriye başlanmış sanıyorum, devamı gelecek mi şimdilik onu da bilmiyorum. Toplamda 106 sayfalık 2 kitaba 30 lira ödedim umarım değer. Okült kitaplar dedik kıydık, bakalım… Alışverişi Bkm’den yaptım. Forumun çoğunun aksine beni pek üzmüyor Bkm (kitap kondisyonları bakımından alışveriş yaptığım diğer sitelerden eksiği fazlası yok, aynı risk). 100 TL üzeri alışverişlerde 5 Zweig kitabı hediye eklemişler, hepsi elimde mevcut ve okudum fakat güzel jest, hediyelik vs iyi olur.

9 Beğeni

Bu kitaba aynı yazarların Tanrının Gözündeki Zerre kitabını ararken denk geldim. Post-apokaliptik bir hayatta kalma hikayesiymiş, ilgimi çekti haliyle :slight_smile: Fiyatı 8 TL idi.

13 Beğeni

Bkmkitap’tan aldıklarım ve diğerleri :relaxed:

19 Beğeni

Dün şu seti sokağa çıkma yasağım olduğu için kaçırdığımdan acayip üzgünüm. İyi okumalar size. Çok iyiydi gerçekten indirim.

1 Beğeni

Umarım yine aynı şekilde indirim olur, siz de alabilirsiniz. :neutral_face: Teşekkür ederim. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Bu kitaplar nasıl bir içeriğe sahip acaba? Ben de merak ettim ama çok kısaymış sayfa sayıları. Bu arada bildiğimiz Altıkırkbeş Yayınları değil mi bu? Çeviri açısından pek parlak bir yayınevi değil sanırım.
İkisinin de içinden örnek sayfa atabilir misiniz bir fikir edinebilmem için? Şimdiden çok teşekkürler. :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

“Dune-Hanedan Üçlemesi Serisi” . Kitap önerisi olan varsa çok güzel olur.

Bir süredir stoktan okuyorum ve kitap almıyorum.
Geçenlerde Grady Hendrix’in En Yakın Arkadaşımın Şeytan Çıkarma Ayini’ni okudum ve yazarı sevince Horrorstör kitabına da bakayım dedim. Kitap tükenen ve yayınevi kapanan kitaplardanmış. Nadir’de 110₺’lik ilan görünce ikinci el satış sitelerine baktık ve 25 liraya bulduk çok şükür. Tabi tövbeler bozuldu doğal olarak. :smile:

Normalde 2. el kitap almam. Neden almıyordum acaba diye düşünürken kitap elime; kapağı ayrılmış, sayfaları tek tek kopmuş ve leş gibi bant lekeleri içinde ulaştı ki ilanda böyle değildi tabi. Kargoda kontrol etmeme rağmen eksik sayfa olmadığı için geri yollamadım çünkü babam kitap ciltleyebiliyor. O enkazdan böyle bir sonuç tek kelimeyle mükemmel. :heart_eyes: (aslında öncesi sonrası fotoğraf koyacaktım ama o halini çekmeye fırsatım olmadı ben uyurken operasyon çoktan bitmiş :smile: )

image

8 Beğeni

Aynı iki kitabı Kidega’dan sipariş ettim, kolleksiyonu tamamlaması için Kurt Adamın Döngüsü’nü de ekledim. Umarım çevirileri iyidir.!

3 Beğeni

Evet 645 yayınevi, kitapları dün sipariş ettim, elime ulaştıklarında örnek sayfalar atarım. Kitapları henüz okumadığım için içerikle ilgili detaylı bilgi veremiyorum. Açıklamalar bölümünü araştırdım, ona siz bakın ben kafanızı karıştırmayayım.

@Oni Umarım :pray: Söylediğim gibi, daha önce yayınevine ait bir kitap okumadım; ilk olacak. Umarım hayal kırıklığına uğramam. Keyifli okumalar dilerim size de.

2 Beğeni

Hayatım boyunca en çok beklediğim 2. siparişti. Çok güzeller.

26 Beğeni

Hocam keyifli okumalar. Zahmet olmazsa biraz fotoğraf paylaşabilir misiniz içlerinden vs. ?

2 Beğeni

Almam gereken bir kitabı alıp hayatıma devam edecektim. Ne ara böyle oldu.:sweat_smile:

J.K.Rowling’in kitabını görünce hayal kırıklığına uğradım. Her sayfaya bir resim ve yanındaki sayfaya da bir iki cümle yazıp kitabı böyle devam ettirmiş.:confused:

29 Beğeni

Konudaki gönderi sayısı yavaşlamalara ve hatalara sebep olduğu için temiz bir konudan muhabbete devam ediyoruz:

10 Beğeni