Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Ithaki mi kabalcı baskısı mı?

1 Beğeni

İthaki Dune 2-3-4 siparişi verdim

İkinci el ama sıfır ayarında bir çok kişi satıyor.

1 Beğeni

Evet, Arven Sahaf’ta (çok kaliteli biridir kendisi) Zebramo’ya katıldı o da 95’e satıyordu. Özellikle ben istedim adamdan, ilanı açtı ama çoğunluk seriyi bozmadan satmak istiyor o yüzden anlaşamıyoruz :grin:
Edit: Ha bu arada aradığınız bir şey varsa kendisine sorabilirsiniz. Kendisi Instagram’da da aktif biri

İdefix Öyküler’i kargoladı hocam haberin olsun.

Tenten başlığını görünce dayanamayan ben. İlk kez Alfa Kitap’ın kendi sitesinden sipariş verdim, bakalım neler olacak… %30 indirim de işime geldi açıkçası. :slight_smile:

not: bekleyemem demiştim @Mustafaizmirli. :krs:

10 Beğeni

Ben de sipariş vereyim o zaman teşekkürler.

Tenten’in ilk öyküleri fazla başarılı değil. Biraz sıkıcı gelebilir. Firevunun Purolari aldigınız kitaplar arasinda en elde tutulanı diyebilirim. Asıl klasiklesen öyküler Kara Ada başlayip ve ilerleyen bölümlerde Kaptan Haddock ve Profosör Turnesol ile yasadiğı maceralar.

3 Beğeni

Aynen bekleyemiyoruz, :sweat_smile: Daha çok bizim beklemelerimiz sipariş sonrası kargo bekleme oluyor. :laughing: Keyifli okumalar dilerim benden hızlı çıktınız ama… Ben ilk cildini sipariş etmiştim. Şuraya kıskanç bir emoji :expressionless:

1 Beğeni

O zaman onları da merakla bekliyorum. :slight_smile: Alfa çıkardıkça sırayla takip edip öyle tanışayım istedim. böyle parça parça alacağım.

1 Beğeni

Öncelikli niyetim 50 lirayı aşıp kargo parası ödememekti, sonra kendime hâkim olamadım. :smile:
Gelsin de bir bakalım. Zaten akşam işten geldikçe sakinleşme okuması olur, çabucak biter diye düşünüyorum. Yenilerini almak için yetişmenizi beklerim. :slight_smile:

1 Beğeni

8 Beğeni

İyi okumalar.
Varlık ve Zaman’ın çevirmenin yeni baskısı yapılan şöyle bir kitabı var.
https://www.alfakitap.com/kitap.php?id=372527

Heidegger okuması ve anlaşılması zor olduğunu biliyorum bu nedenle okuma rehberi için çevirmenin bu kitabını alsam mı emin olamadım.

3 Beğeni

hemen yenisini gönderiyorlar sıkıntı yaşamazsınız

1 Beğeni

Arkadaşlar Art Basın Yayın nasıl bir yayınevidir? Hiç bu yayınevinden alıp okuyan oldu mu? Çevirisi filan nasıldır? Çok sevdiğim bir yazarın kitabı var ama tereddütteyim. Çevirinin korkunç çıkmasından korkuyorum.

Ben Kaan Hoca’dan Heidegger dersi alıyorum, bu yüzden gerekli görmedim şimdilik çünkü kitabı birlikte okuyoruz. Ancak dediğiniz gibi, zorlanıldığında ilk başvurulacak kaynak, derste de yararlanıyor kendisi. Heidegger’in dille oluşturduğu şemaların şablon hali ve kolaylaştırıcı başka destekler de var içinde. Bakalım ben de zorlanırsam edinmeyi planlıyorum açıkçası.

2 Beğeni

Murat Menteş’in yeni çıkan kitabı Derde Deva Randevu’yu aldım. Daha önceden Antika Titanik adlı eserini okumuştum ama çok beğenmemiştim. Adamın tarzı çok garibime gitmişti, Derde Deva Randevu’yu da sırf meraktan alıyorum. Acaba yine neler yazmış, ne gariplikler yapmış diye. Adam bende değişik bir bağımlılık yaptı :smiley:

12 Beğeni

İlber Ortaylı kitabını aşırı merak ediyorum, kesin almam lazım. :roll_eyes:

Kitap henüz tazeyken idefix ve babil gibi sitelerden İmzalı olarak temin etmekte fayda var.

1 Beğeni