Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Fuardan bu şekilde çıktığım için mutluyum. Bu sefer yanımdaki arkadaşıma aldırdım, kendim almış gibi oldum. Bundan dolayı alma isteğim azaldı sanırım :slight_smile:

14 Beğeni

Hocam Bursadaki fuardan aldıysanız indirimler nasıldı sorabilrmiyim

İstanbul CNR’dan aldım.
Sel %30
Kırmızıkedi %25 fakat çoklu alımda %40 yaptı.
Everest-Alfa %25

3 Beğeni

Buraya da atmış olayım.

23 Beğeni

Ablacım, kontrolünü kaybettin galiba? :smiley:

1 Beğeni

Yok yavrum bu kontrollü halim. :rofl: Eğer Alfa aklıma gelseydi o zaman işte kaybetmiş olurdum. :smiley:

Burada da belirttiğim gibi benim için normal sayılabilecek bir fiyatta kaldım ayrıca çekiliş ile verebilmek için bir de kitap aldım. :smiley: Fuar tatsızdı ama verimli geçti. :smiley:

3 Beğeni

Ucuz atlattık Fuarda 1. Turu :smile:

14 Beğeni

İyi okumalar :blush: Okuduktan sonra Nevernight yorumu alabilir miyiz acaba?

3 Beğeni

Tabi ki :slight_smile: goodreads’e yazıyorum zaten, buraya da iliştiririm.

1 Beğeni

Üç kitap gecikti. İdefix hediye kartı taktiğini kullandım. Görgüsüzlük şovumuza hepinizi bekleriz.

14 Beğeni

Shisubeki arkadaş iyi okumalar. Bu arada ben kitapları beğendim, yazdıklarınızın ikinci cümlesini değil

1 Beğeni

Özür dilerim. :sweat_smile: Buraya aldıklarımı atarken biraz utanıyorum çünkü alma hızım okuma hızımdan az. Keşke bunları bitirdiklerim diye atabilsem. O zaman içim rahat olurdu.

1 Beğeni

Bu başlığı zaten bu amaçla takip ediyoruz, bence o şekilde değerlendirmeyin. Forumun en faydalı başlıklarından birisi bu.

Babil kitaplığını bende toplamayı düşünüyorum.

2 Beğeni

Fuar kazancı ya da zaiyatı mı demeliyim. Sel yayınlarının kitapları internetten alırken hiç ilgimi çekmez ama elimde tutarken resmen kendimden geçiyorum. Seçerken zorlandım :smiley:

Mine Söğüt merak ettiğim bir yazardı ve en iyi kitaplarından değil herhalde ben daha çok Gergadan’ın adını duyuyorum. Nedense bu daha çok ilgimi çekti.

Vb kurulduğundan beri merakla bekliyorum nasıl kitaplar basacaklar diye. Stantlarına uğradığımda baya şaşırdım çünkü kitaplar baya kaliteli görünüyordu çevirilere de özenmişlerdir diye tahmin ediyorum ciltli olmadığı halde gördüğüm en kaliteli basımlar olabilir. Simone Weil de daha önce adını duymadım ve arka kapağı okurken duymadığım için utandım falan bu sebeple aldım.

11 Beğeni

CNR Kitap Fuar’ından aldıklarım bu kadar. Hem yayınevleri hem de ziyaretçiler bakımından çok sakin bir fuardı. Ankara Kitap Fuar’ında Sel yayınları 5 liraya güzel kitaplar satmış bu fuarda da olur diye gitmiştim ama 5 lira bölümü yokmuş, üzdü. Ama sahaf bölümünden 5 liraya Murat Gülsoy almak moralimi düzeltti. Yeğenim için de ilk kitaplarını aldım ve fuar bitti.

8 Beğeni

@Karahayalci iyi okumalar Beş Sevim Apartmanı Mine Söğüt’ün en bilinen ve en çok okunan kitabı galiba, Gergadan çok yeni lkitabı yine de @Firtinakiran’a sormak lazım…

Size de iyi okumalar @Gok_Smr

3 Beğeni

Beş Sevim Apartmanı yazarın en iyi kitaplarında biri :slight_smile: Yazara yeni başlayacak kişilere de genelde bu kitap tavsiye edilir.

Gergedan daha yeni çıktığı için adını sık duyuyorsunuz. Ayrıca hepsini okumuş biri olarak belirteyim, Beş Sevim Apartmanı çok çok daha güzel.

@alper doğrudur :slight_smile:

3 Beğeni

Güzel günlerde oku. Belgariad, Michael Ende, Babil Kitaplığı… :heart_eyes:

@Karahayalci Mine Söğü’ü ben de merak ediyorum ama tam olarak radarıma girebilmiş biri olamadı. Hep geri planlarda duruyor. :smiley: Fuar’a gitmeyi başarmış ve güzel kitaplar almışsın. Güle güle oku. :smiley:

@Gok_Smr Ya çocuk kitapları çok hoş oluyor ya. Fasülyeli adı olan bir kitap görmüştüm almaktan son anda vazgeçtim. :smiley: Çok güzeller… İyi okumalar dilerim.

3 Beğeni

Agape abla büyük ikramiyemi?

1 Beğeni

Ben buna büyük ikramiye demezdim. Ameliyat olduğum sene ailenin yarısı peşimde kitap taşıyordu. :sweat_smile: Tam da Zaman Çarkı’nı aldığım seneydi. Çok çile çektiler çok… Aşiret gibi gitmişim kitap almaya düşündüm de şimdi. :smiley: Üstelik özel doğum günü indirimi de almıştım ama o sene sanırım çektiğim acıyı kitaplardan çıkarttım. (Belki biraz da ailemden.)

1 Beğeni