Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Onların şikayet alanlarıyla ilgili son zamanlarda oldukça işlem yapılıyor. Mahkemeler bilişim suçlarıyla dolu emin olun :slight_smile:

Ne yani bu filmi izledik diye potansiyel tecavüzcü mü oluyoruz? Ben daha izlemedim ama Serbian Film’i izlemiştim ve milyonlarca kişi de izledi. Filmi yapanlar da hala dışarda, çünkü anlatmak istedikleri şey farklı.

Filmde oynayan oyuncular da, set ekibi de, yapımcı da hepsi komple tecavüzcü oluyor bu durumda.

Yok o film bazında söylemedim genel olarak konuştum. Sonucunda pek bişey olmasada bilgisayar başında kafasına göre millete hakaret edebileceğini sanan kişiler için güzel oluyor.

Hakaret etmek için bilgisayarın başından kalkmak mı gerekiyor?

Evet mesela ben kalkcam birazdan Emre :joy:

Çok defa eğitimin amaçları ve önemi ile ilgili yazı okudum.Dersler ve kitaplarda o kadar kişiden bunları öğrendik. Hep bir klasikleşmiş cümleler durumu vardı. Russell gerçekten farklıymış. Eğitim üzerine kitabı kendisininde dediği öğretmen akademisyenler için değil anne babalar için yazılmış. Diğer kitaplarınıda kısa sürede temin edeceğim. Yalnız Cem yayınları çeviri konusunda sınıfta kalmış gibi bu kitapta. Bazı cümlelerin anlatmak istediğini anlamanın yanında, çevirmenin yazmak istediğinide anlamak zorunda kalıyorsunuz. Şimdi benim bu yazdığımı anlamak zorunda kaldığınız gibi :slight_smile:

10 Beğeni

Detaysız kitap paylaşımı olmaz @Ufuk :grinning: Say 101 kitapları için detay eklersin herhalde. Alışveriş Kidega’dan mı?

3 Beğeni

Bence en sevdiği site olan D&R’den almıştır😂

2 Beğeni

İdefix’de olabilir, ikisini de çok seviyor. :slight_smile:

2 Beğeni

101 kitapları için inceleme harika olur, çok yüzeysel değillerse hemen alırım. :sweat_smile:

2 Beğeni

Telefondan yazdım o kadar şarj bitti yazarken, açılınca görsel eklicem hemen :smile:
Siz dalga geçin geçin :smile: @AugusteDupin Bazıları idefix için aklıma girmeye çalışıyor :smile:

Babil kitaplığına ait kitaplar Kitapyurdu, Say yayınları Kidega’dan aldım. Kitapyurdu lastikle göndermesi dışında ikisinden de memnunum. Kidega çabuk temin etti.2 günde elimdeydi kitaplar.

8 Beğeni

Anatomi için attım diğerleri içinde atıcam birazdan. Yüzeysel olmaları konusu sizin durumunuza göre değişir. Mesela Anatomi ile ilgili konuşursak eğer meslek yada hobi olarak Fen ile ilgiliyseniz sizin için oldukça yüzeysel kalabilir. Ama çok bilginiz yok merakta ediyorsanız, çok kafanızı karıştırmadan yeteri kadar bilgi veriyor diyebilirim. Okumadım henüz sadece baktığım kadarıyla konuşuyorum. Bu kitap konuları itibariyle 7. ve 8.sınıf öğrencisinin Fen Bilimleri ders müfredatındaki konuların çoğunu içeriyor. Tabi bazı kısımlarda ayrıntılar ve onların görmediği konular var.

Astroloji kitabı biraz burç kitabı gibi olmuş :slight_smile:

6 Beğeni

Bu arada attığım bütün içindekiler kısımları hep ilk sayfalar daha fazla içeriğe sahip kitaplar bilginiz olsun.

16 Beğeni

Yeni kitaplarım geldi.Destanlar Çağı ile başladım :blush:

24 Beğeni

8 Beğeni

Hüseyin hocam bu kitap sınırlı sayıda falan basılmayacak değil mi? Kaçırmak istemediğim bir kitap ama şu an almama imkanım yok.

Şu geçmiş konuşmaları şimdi okuyunca aklıma “Muhittin Topalak from Kazlıçeşme” geldi :smiley:
Ben sürekli olarak izmir’de tribün içerisindeyim. (forumda fazla fanatik taraftar yok sanırım)
Bir ara yaptığı whatsapp yazışmaları yüzünden takibe alınıp spor şubeye alınan arkadaşlarımız olduğunu duymuştum ben. Yani öyle de böyle de izleniyoruz. Ama @alper in dediği gibi kişisel özgürlüklerimizden taviz vermeden yasal çerçeveler içerisinde yaşadıktan sonra sorun çıkacağını sanmıyorum.

2 Beğeni

Geçen ay Kitap Yurdu indirimiyle üç tanecik kitap almıştım, asıl bu ay büyük alışveriş yapmak istediğim için. Onlar da şöyle:

• Kara Prizma,
  • Serafina ve Parçalanmış Yürek,
  • Sendrom.

Şimdi Nisanda da çıkacak kitaplar olduğu için birleştirip büyük alışverişimi Nisan ortası gibi yapacağım sanırım.
Destanlar Çağı da sepette bekliyor, meraktayım!
@Anita, yukarıdaki mesajınıza istinaden yazıyorum, başladıysanız eğer, nasıl buldunuz?

6 Beğeni

Kitabın daha başındayım , giriş kısmında sayılırım.Sanırım yorum yapmak için biraz erken :blush:
Ama ilk izlenimlerime göre yazar , katmanlı ve detaylı bir evren tasarlamış.Sanırım bu kitapta okuyucuyu evrene karşı donanımlı bir şekilde hazırlıyor.Yazarın dili de şu anlık akıcı , betimlemeler yerinde hatta olay örgüsü de güzel başladı.İlk izlenimim gayet olumlu diyebilirim.
@cankutpotter

3 Beğeni

Anladım, çok teşekkürler. :slight_smile:

1 Beğeni