Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

İsterim tabi de, tasavvuf kütüphanesi gibi görünüyor bence. Çok güzel orası ayrı tabi.

Sefiller karamazov falan gibi kitaplar HAY olarak elimde varken buradan almam ama diğerlerini yarın falan gidip alırım o zaman :slight_smile:

3 Beğeni

Fuarda topladığım kitaplar. Karanlık kitaplığa bir giriş yaptım. Akdeniz 2 ve 3 aldım ve seriyi bu şekilde tamamladım. Ötüken’den joseph de guignes 3 ciltlik kitabını aldım. Fuara özel %40 indirim yapmışlar bende kaçırmayayım dedim. Kronik yayınlarından 2 adet kitap aldım ve biraz pahalı buldum. İndirimi güzel ama kitaplar pahalı. Son olarak Çiğdem Erkal’ın Uçan Mabet kitabını aldım ve okumak için sabırsızlanıyorum.

12 Beğeni

Klasiklere çok uygun bir görüntüsü var bence.
Bir de şunu söyleyeyim Karamazov Kardeşler elinizde olduğu için almamanız tamam ama Sefiller’i bir daha düşünün. Çünkü Ötüken’deki Sefiller baskısının dili biraz daha farklı ve göreceli de olsa bana göre daha güzel. Siz de buradan biraz inceleyin belki beğenirsiniz. https://www.otuken.com.tr/u/otuken/docs/s/e/sefiller-1-cilt-1558100922.pdf

Tüm klasiklerin yeni basımdan eski basıma sıralı listesi de burada;

Pek çoğunun iç sayları mevcut kendi sayfalarında.

1 Beğeni

Sefillerdeki editör skandalından sonra ne kadar düzeltilmiş olsa da sefilleri almam. Victor Hugo kırmızı çizgimdir :smile:

3 Beğeni

Kitapyurdu,Babil alışverişim :blush:
Artık bir güncel bir de eski yayınlanan kitapları sıra ile okuyacağım.Arkadaşıma ödünç verdiğim eski Tutunamayanlar kaybolunca mecbur yenisini aldım :upside_down_face:

13 Beğeni

Saygı duyuyorum o konuda :slightly_smiling_face:
O zaman bir bilgi daha verip çekileyim. HAY’daki Robinson Crusoe ile Ötüken’deki farklı bilgin olsun.Ötüken’de devam kitabı da dahil.

2 Beğeni

Ben Radikal’de yazdıklarını hiç kaçırmıyordum. Gözümün yaşı da hiç kurumadı Ercan Kesal okurken. Peri Gazozu’nu okudum da Cin Aynası çıkar çıkmaz aldığım ama yıllardır ruh halime güvenip okuyamadığım bir kitap oldu. Yenisini de o yüzden bir süre almayacağım, bekletiyorum. Belki İstanbul’a fuara gelir, imzalı alırım.
Özetle, çok seviyorum ama sağlam sinirlere ihtiyacım var okumak için genelde. :frowning:

3 Beğeni

Boris Vian bence değerli bir yazar. Aynı seriden çıkan “Yürek Söken” kitabına bir şans verin derim. Tuhaf ve sürreal işlerden keyif alıyorsanız seveceğinizin garantisini verebilirim hatta. Yine aynı şekilde “Günlerin Köpüğü” de muhteşemdir bence.

Dediğiniz gibi Cin Aynasını okumak Peri Gazozunu okumaktan daha fazla cesaret gerektiriyor. Ama her kitabını aynı açlıkla ve hevesle bekliyorum.

1 Beğeni

Fuara sonkez uğrayıp aldığım kitaplar. Leibowitz’i eskisi de elimde olmasına rağmen aldım. Karşılaştırma imkanım olursa ikisini karşılaştırıp yazarım mutlaka. Zaman savaşını bir de ithakiden okumak için.

10 Beğeni

Alfaya PKD gelmişmiydi dikkat ettiniz mi ?

Baktım ama göremedim. Sorma fırsatım olmadı. Ciltli kısa hikayelerini bulsam alırdım aslında.

Teşekkür ederim bilgi için :slight_smile:

İlknokta ve kidega siparişlerim Watchmenler yüzünden hala kargoya verilmedi acaba matbaada sıkıntı mı çıktı 17’si tedarik diyordu :thinking: Kitapları kargoya verilen var mı?

Alfakitap ve kitapyurdu siparişlerim

Yunan Mitolojisi

22 Beğeni

Şeytani Öyküler’den birkaç tane görsel atabilir misiniz?

1 Beğeni

Kitapta 6 öykü var, ilk yayınladığında öyküler çok fazla tepki almış. Yazar hakkında dava açılmış ve ceza almış.

4 Beğeni

İlgimi çekti, görseller için teşekkür ederim :slight_smile:

1 Beğeni

Kitapyurdu Can Kampanyalı kitaplar arasında bu kitap var, yakınlarda teslim noktası varsa sipariş verirken kitapyurdunu tercih etmek mantıklı olur.

4 Beğeni

Teşekkür ederim. Evet, teslim noktası kargo ücreti ödemek istemeyenler için çok iyi :slight_smile:

1 Beğeni