Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Kitapyurdu da benim ciltli kitaplarımı sağlam yolluyor genelde.

İthaki’den umudu kesince ve kitapçıda karşıma çıkınca Kabalcı’dan Dune Rahibeler Meclisi kitabını aldım. Ancak elimde Dune Sapkınları olmadığını unutmuş olmalıyım ya da aniden görünce aldığım için hata etmiş olabilirim :sweat_smile:

Ek olarak @BiblofilYouTube Bey’den üç tane kitap aldım. Notre Dame’ın Kamburu, Diriliş ve Ölü Canlar. Kendisi çok güzel paketlemişti, tekrar teşekkür etmiş olayım buradan da :slight_smile:

İş yerinde çok yoğun olduğum için şu sıralar hiç kitap okuyamıyorum bu sebeple Ekim’i kapattım sayılır. Ancak sipariş listem de oldukça kabardı. Sanırım Kasım’da ilk alacağım kitap İşkencecinin Gölgesi olacak. Nedense ona içim baya bir ısındı.

3 Beğeni

Ben teşekkür ederim. Yoğunluğunuz bitince Hugo da okuyabilirsiniz. Favorilerimdendir kendisi :slight_smile:

1 Beğeni

Internetten arayıp bulmak yerine Sandersonun 7 kitabının 5ini D&Rdan aldım. Kuşatma hala bazı mağazaların stoğunda büyük olarak varmış. Gittiğiniz D&Rdan kontrol ettirerek yakınlarda hangisindr var öğrenebilirsiniz, en kötü getirtebilirlerse getirtirler. Kayseri’de yok ama ne yazıkki olanların hepsini aldım :sweat_smile::sweat_smile:

Edit: Seriden herbirinden birer tane olacak şekilde aldım arkadaşlar, stok yapma gibi birşey değil. Büyük basımlardan kendime bi seri dizdim yani. Tam ifade edememişim.

15 Beğeni

Hayvanımsı bir kitap alışverişi oldu. Üstüne birde Abebooks var tabi…

Akademik bir şeyler yapmak bu ülkede zulüm zulüm :frowning: Ama arada tabii bir iki keyif kitabı da vardır :slight_smile:

7 Beğeni

20 karakter 20 karakter

11 Beğeni

Hepsini neden aldınız? Merak ettim.

İnternetten sipariş verecektim baktım bazısında 16x24 bazılarında 13x21 yazıyor emin olamadım bi türlü. Riske etmemek için D&Rda olanları aldım. Sanırım yanlış anlamışsınız ben her kitaptan 1er adet aldım. Stok yapma amaçlı değil. Fotoğrafta olanları aldım yani.:sweat_smile: İki mağaza da büyük olan kaç kitabı varsa hepsini. Ne çok açıkladım ya :sweat_smile::sweat_smile:

2 Beğeni

Son Satın Aldığım Kitaplar:

• Tüfek, Mikrop ve Çelik (Ciltli)
  • Metro Serisi Kutulu Set

Almak İstediklerim:

• Vahşi Başlangıçlar - Shaun David Hutchinson
  • Savaştaki Kız - Sara Novic
  • Saraybosna Marlborosu - Milenko Yergoviç
  • Bilge Adamın Korkusu (Kral Katili Güncesi 2. kitap) - Patrick Rothfuss
  • Cezeri’nin Olağanüstü Makineleri - Durmuş Çalışkan
  • Son Tanıklar - Svetlana Aleksiyeviç
8 Beğeni

Hepsini aldım diyince ne kadar ikinci cilt var aldınız sandım :slight_smile: Bende de büyük eksik. 2019 yaz basımı olan küçük boy mu?
Bu arada teşekkür ederim açıklama için:)

Evet. Bu yıl basılanlar küçük basım. Stok kodu farklı büyük olanın belki ISBN kodu da farkılıdır.
Yok ya en nefret ettiğim insanlar böyle şeylerden yararlanıp insanları yolmaya çalışanlar. Burda herkes bulamazsın falan diyince ben de bulamam sandım ama direk gittiğimde vardı Kuşatma. Elantris, sissoylu 3 ve 5i başka mağazadan transfer ettiler.

Bleach 8(8/10 ihtimal), One Punch Man 11(1/10 ihtimal) veya Titana Saldırı(1/10 ihtimal)’ dan birisi, Ursula Guin - Yanılsamalar Kenti ve belirsiz bir korku kitabı ve/ya fantastik olarak Elric’ e mi başlasam düşüncesi ile gideceğim bakalım. :smiley:

2 Beğeni

Elric alabilirim demişken kitabın içerisinde öykülerin sırasıyla kronolojik sıranın bir olmadığını ve tüm seri elinizdeyken daha keyifli bir okuma elde edebileceğinizi hatırlatayım.

1 Beğeni

Ya eski basımlar fazla güzel, ya yeni basımlar fazla kötü. Cem Yılmaz’ın dediği gibi, ya viyola büyük, ya viyolacının kafası küçük :smile:

1 Beğeni

Valla eski basımlarda bile yazılar normal kitaplara göre küçük. Küçük basımlardan okumak çok zor. Şunu anlıyorum ama; bu kitapların orjinal badımları da ufak boylu büyük değiller. Muhtemelen ingilizcesinde de aynı durum vardır.

1 Beğeni

Yani o kitapları geniş geniş basamazlar bir yere kadar anlıyoruz elbette. Bir yere kadar tabi.

Son gelemler Fantastik Dörtlü Koleksiyon Cilti tavsiye ederim. 100 adet basılmış.

8 Beğeni

Çok güzel duruyor, almak istiyorum, ama Arkabahçeden çizgi roman almayacağıma dair yeminliyim :smiley:

Ben sitesinden aldım ama ikidir kenarları hasarlı geliyor cilt tamircilerine gidip yaptırıyorum. Edessa’da olsaydı oradan alırdım. :slight_smile:

1 Beğeni

(Oda arkadaşım uyuduğundan karanlıkta, flashla çekilmiştir)

10 Beğeni