Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Ben de bu amaçla kitap yurdunu kullanıyorum. Alışverim listemde 167 kitap var :sweat_smile: Bazen diyorum acaba burayı sıfırlamak bir gün nasip olacak mı? Ama her ay listeye 10 kitap ekleyip, listeden 4-5 kitap satın alırsam asla olmayacağı da bir gerçek :rofl:

3 Beğeni

1481 kitapla listedeki kitap sayısını arttırıyorum bakalım asıl benimki bitecek mi? :sweat_smile:

2 Beğeni

:open_mouth::open_mouth::open_mouth:
Allah’ım sen koru :zipper_mouth_face:

Baya kaliteliymiş hocam(!). Mustafa armağan Kadir Popcornoğlu…

3 Beğeni

Araya kaçıyor 1-2 tane. Hem popcorn esprisi komik değil. Ya da bunun için niye espri yapma gereği duyuyor ki insanlar?

20 tane kitabın arasından bir tanesine takılmışsın );

1 Beğeni

Kadir Popcornoğlu :slight_smile: :slight_smile: kim diyordum ki püskülünden hatırladım :slight_smile:

3 Beğeni

Eğer enpara kartı almaya karar verdiyseniz beklemenizi öneririm. kidega’dan 50 liralık alışveriş yapınca 15 lira iade ediyor enpara.

2 Beğeni

Her ay ilk 50 liralık alışverişe iade ediyor. Mart son sanırım.
Ekleme: Pazartesiyi beklemenize gerek yok aslında. İnternet bankacılığı olduğu için başvuruyu da internetten yapıyorsunuz. Kendileri gelip imza alıp kartı teslim ediyorlar. Herhangi bir hesap işletim ücreti falan olmadığı için başınızı ağrıtacak bir durum çıkmaz.

3 Beğeni

Kidega’dan son yaptığım ve merakla beklediğim alışverişim geldi. Özellikle Ötükenin ciltli klasiklerine giriş yapmak istiyordum bu açıdan güzel oldu. Ancak malesef Biz kitabındaki hasarı görünce üzüldüm. Bulduğum bir maillerine fotoyla birlikte mail attım mesai dışı olunca. Olmazsa pazartesi arayıp konuyu ileteceğim.

9 Beğeni

Daha önce Simon Beckett okudunuz mu acaba? Kitapların arasında ilk dikkatimi çeken o oldu. Okuduysanız tavsiye eder misiniz?

2 Beğeni

Bu serinin ilk kitabını yıllar önce okumuştum. Çokta sevdiğimi hatırlıyorum. Şimdi tekrar okumak için topladım seriyi ve tek eksiğini yeni baskılardan aldım.

4 Beğeni

Son Hanedan Büyücüsü serisini forumda bir çok kez fikrinizi öğrenmek için dile getirdim. Cevap gelmeyince artık iş başa düştü diyerek Nadirkitap’dan aldım. Gerçekten bazı sıfır kitap satan siteler kitapları bu kadar temiz yollayamıyor. En kısa zamanda incelemesini yazmak istiyorum.

16 Beğeni

Kara Prizma’yı okuduğunda beğenip beğenmediğinle ilgili yorum yapar mısın? Övüldüğü kadar var mı merak ettim.

2 Beğeni

Öncelikli kitaplarım arasında değil ama incelemesini okumak isteyeceğinizden emin olmadığım bir zamanda forumda yazımı görürsünüz.

1 Beğeni

Artemis’in logosunun bu oldugu doneme ait kitaplarinda daha iyi ceviriye rastlamadim. Benim okumaya calistigim seri “Ben var gelmek,” seviyesinde kotuydu. Umarim sizinkilerin cevirisi iyi cikar. Kimmis cevirmenleri?

3 Beğeni

Emin olduğunuz zamanda okuyabilirim insallah :slight_smile:

Eski kitapların boy oranı sadece benim mi daha çok hoşuma gidiyor acaba. Uzanıp rahat rahat okumalık tam. Kara Prizma ile diğer kitaplar arasında baya fark var.

1 Beğeni

Üç kitabı da Yiğit Değer Bengi çevirmiş. Tanır mısınız? Nasıl bilirdiniz?

İnternete ismi yazınca küçük çaplı şok geçirdim. Umarım çevirisi güzeldir. Hemen hemen her yerde fotoğrafı ya da yazısı var. Frpnet ve rıhtımda da röportajları. Ama bizim için bir Aslı Dağlı olamamış😏

Ben hic cevirisini okumamisim. Ad hic tanidik gelmedi. Ama o kadar roportaj vs varsa iyidir diye dusunuyorum. Ayrica bebegimsiniz! :heart:

1 Beğeni

Yiğit Değer Bengi aynı zamanda bir yazar, ama zaten biliyorsunuzdur :slight_smile: Çevirileriyle ilgili benim bir sıkıntım olmamıştı. Bu seriyi okumadım, ama çevirmene dair genel yorumum bu yönde.

3 Beğeni

Merhaba arkadaşlar genel bir soru soracam’da bu paylaştıgım çizgi romanlar hakkında bilgisi olan var mı,koleksiyonluk degeri varmı,varsa ise nedir veya aranan çizgi romanlarmıdır? Bilgisi olanlar cevaplarasa çok sevinirim.Şimdiden tşk.