Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Rene Girard’dan Günah Keçisi, Dünyanın Kuruluşundan Beri Gizli Kalmış Sırlar ve Siddet ve Kutsal kitaplarını alacağım. Barok Döngüsü 2. Kitapta çıksın öyle sipariş geçiyim diye bandrol alındığındna beri bekliyorum ama hala tık yok :slight_smile:

3 Beğeni

Merhaba arkadaşlar, ilk defa Shakespeare okumayı düşünüyorum da ilk olarak hangi kitabı önerirsiniz?

1 Beğeni

BKM’den ilk siparişim 7-8 gün sonra sağ salim sonunda elime ulaştı.

8 Beğeni

Ben Kral Lear ile başlamıştım okumaya. Ama bence herhangi biriyle başlayabilirsiniz. Bir okunma sırası yok diye biliyorum.

1 Beğeni

Kral Lear, Hamlet veya Macbeth ile başlayabilirsiniz.

1 Beğeni

Julius Ceaser veya Hamlet ile başlayabilirsiniz.

Not: Hamlet için Sabahattin Eyüboğlu çevirisini tercih etmeyiniz, eserden aldığınız zevki büyük oranda düşürüyor.

Instagram icin son aldigim kitabin fotografini cekerken yanlislikla Karaprizmaception yaptik. Cosplayci Tattoo.

11 Beğeni

:rofl:

14 Beğeni

Flaneur, erteleyişin yeni baskısı için yaza niyetliyiz diyor. Daha dün cevap verdiler.

Aynen bana öyle dediler inş.çıkarırlar,Thomas ott’un 3 adet çizgi romanını sordum ama onları çıkarmayacaklarmış birdaha.

@alper @narpal @shibumi
Stephen King yorumlarınız için tekrar teşekkür ederim.Kitapları almamda etkili oldular.
DiskDünya serisinde forumdaki yorumlardan sonra beklentim çok fazla umarım karşılar.

17 Beğeni

İyi okumalar, forumda yazılanlar sonrası DiskDünya serisine bu yaz bende başlamayı düşünüyorum.

3 Beğeni

İyi okumalar, silahşoru okuyup pes etmeyin ondan sonrası zaten bırakılmıyo:):slight_smile:

2 Beğeni

Umarım okurken bizim aldığımız kadar keyif alırsın.

1 Beğeni

@Braveheart64 Umarım sen de sever ve eğlenirsin Diskdünya okurken. İlk kitaba alışmak zor biraz pes etme lütfen.

Sonunda benim de kargom geldi ve çok sevinçliyim… Neden? Çünkü Saki’nin diğer kitaplarındaki öyküler neredeyse aynı değiller. İnanılmaz bir sevinç yaşıyorum. :smiley: Bir-iki tanesi denkleşiyor ama o kadarı çok normal. Başucu kitaplarına çevireceğimden uzun sürede okurum hepsini ama önemi yok. :relaxed:

Böylece aynı anda okuyacağım kitap sayısı 8’e yükseldi :crazy_face:

Bu arada en geniş külliyat İthaki kitabında var. ( Hayatın Sınır Çizgileri) Lakin içinde Tobermory, Lady Anne Susuyor, Gabriel-Ernest gibi harika öyküler yoktu. Bu bağlamda sanırım hem Babil Kitaplığı’ndaki Lady Anne Susuyor ile İthaki - Hayatın Sınır Çizgileri alınırsa epey öyküsünü okumuş olursunuz.

14 Beğeni

10 gün sonra ah bkm ah

10 Beğeni

En son siparişlerim de geldi :slight_smile:

11 Beğeni

Doğan Kitap’ın Tess Gerritsen’ kitaplarındaki düzensizlik ile;
Kırmızıkedi’nin Glenn Meade kitaplarındaki düzen hemen göze çarpıyor.

7 Beğeni

Kitaplar çok güzel :sob: Üç Sahtekar kitabını ilk alışverişimde alacağım sanırım

2 Beğeni

21 Beğeni