Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Ve büyükler için masallar

14 Beğeni

İyi okumalar… Grimm Masalları hangi yayınevi.

1 Beğeni

Teşekkürler. Pinhan yayıncılık

1 Beğeni

Bende aynı yayınevinin Andersen masalları var. Kalitesi güzel tercih edilebilir.Resim atardım fakat toz olmasın diye streç kağıtla kaplayıp kitaplığın üstüne koydum.

5 Beğeni

Baskı ve cilt kalitesi çok iyi özellikle cilt kalitesi

2 Beğeni

---------- reklam mode on ----------
Kidega alışverişim. Hepsini %40 indirimle aldım. Bu sefer ayraç çıkmadı çok da iyi oldu. İçimiz dışımız ayraç olmuştu. Bunun yerine poster eklemişler. Aslında en önemlisi temiz, hızlı ve güvenli bir alışveriş olması.
---------- reklam mode off ----------

12 Beğeni

Bende Pinhan yayıncılıktan Andersen Masalları ve Grimm Masallarını almayı düşünüyorum Kitapyurdunda Pinhan Yayıncılık önümüzdeki hafta %45 indirimde olacakmış BKM Express indirimi ve Cepteteb ile uygun olursa alacağım Ciltli baskılar hoşuma gitmişti güzeldi

5 Beğeni

Eksik süperman yeni dünya cilt 2-3’de yarın birgün gelir :slight_smile:

9 Beğeni

Dayanamayıp aldım yine :slight_smile: okudugum bu çizgiromanlar çok güzel ama 1-2 hafta yeni kitap almam.

Kitap ve ithaki standından aldıklarım :slight_smile:
Neden zaman çarkının 6. ve 8. kitaplarının boyutlarının çok farklı olmasına rağmen aynı fiyata satıldığını anlamadım.

12 Beğeni

Fuardan bu şekilde çıktığım için mutluyum. Bu sefer yanımdaki arkadaşıma aldırdım, kendim almış gibi oldum. Bundan dolayı alma isteğim azaldı sanırım :slight_smile:

14 Beğeni

Hocam Bursadaki fuardan aldıysanız indirimler nasıldı sorabilrmiyim

İstanbul CNR’dan aldım.
Sel %30
Kırmızıkedi %25 fakat çoklu alımda %40 yaptı.
Everest-Alfa %25

3 Beğeni

Buraya da atmış olayım.

23 Beğeni

Ablacım, kontrolünü kaybettin galiba? :smiley:

1 Beğeni

Yok yavrum bu kontrollü halim. :rofl: Eğer Alfa aklıma gelseydi o zaman işte kaybetmiş olurdum. :smiley:

Burada da belirttiğim gibi benim için normal sayılabilecek bir fiyatta kaldım ayrıca çekiliş ile verebilmek için bir de kitap aldım. :smiley: Fuar tatsızdı ama verimli geçti. :smiley:

3 Beğeni

Ucuz atlattık Fuarda 1. Turu :smile:

14 Beğeni

İyi okumalar :blush: Okuduktan sonra Nevernight yorumu alabilir miyiz acaba?

3 Beğeni

Tabi ki :slight_smile: goodreads’e yazıyorum zaten, buraya da iliştiririm.

1 Beğeni

Üç kitap gecikti. İdefix hediye kartı taktiğini kullandım. Görgüsüzlük şovumuza hepinizi bekleriz.

14 Beğeni