Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

D&R’sa aldım demeyin bence :smile:

Hafiften bir korku var, geç gelmesi önemli değilde hasarlı gelmesin. Tek dileğim bu.

1 Beğeni

9 Beğeni

Mart ve Nisan kitaplarım bunlar. BKM’den geçen hafta aldığım ama hala göndermedikleri Rene Girard kitapları kaldı sadece.

Marco Polo için Ötüken ve Alfa Yayınları arasında gidip geldim. Ötüken’in basımını sayfa sayısı daha fazla olduğu için ve eksiksiz metin vs. yazdıkları için tercih ettim. Ciltli baskısı hakikaten çok kaliteliymiş. İlk sayfalardaki bir soy ağacı ve bir harita haricinde içinde görsel bulunmuyor.

12 Beğeni

James Joyce Oda Müziği Bütün Şiirleri ( Kitabı daha önce alıp, okumuştum ama evde bulamadım, muhtemelen birileri aldı geri getirmedi, yeniden almak durumunda kaldım) dışındaki kitaplar, İş kültür bu ay çıkan kitaplardan.

Ege’de Eşkıyalar

12 Beğeni

Ahh Winston benimde listemde bekliyor. İnsan İçgüdüsü kitabınada bakın. Bende ikisini uzun zamandır almak istiyorum hep arada kaynıyor.

1 Beğeni

17 Beğeni

24 Beğeni

“Körlük” ve “Görmek” alım listemde. İkisini birden mi okumak gerekiyor, yani seri mi? Ona göre alışverişimi yapacağım efendim.

Öncelik olarak “Körlük” okumanız gerekiyor. “Görmek” de bağımsız okunabilir tabi ama ikisini de alacaksanız “Körlük” ve “Görmek” sırasında okumanız daha iyi.

3 Beğeni

Anladım. Öyleyse eğer okumuşken ikisini birden okuyayım. Sağ olun.

1 Beğeni

Eğer yazım dili hoşunuza giderse aynı yazarın “Kopyalanmış Adam” ve “Ölüm Bir Varmış Bir Yokmuş” u da listenize alın.

2 Beğeni

Tamamdır. “Körlük” ilgimi çekerse hepsine bir göz atarım.

1 Beğeni

Körlük kitabına bakarak diğerlerini elemeyin bence. Körlük sevmeyip Kabil, Kopyalanmış Adam sevende çok var. En azından benim en beğendiğim kitabı (okuduklarım arasından) Kabil, okuyun mutlaka bence Körlük’ten çok çok daha başarılı.

2 Beğeni

Küre’yi sahaftan 12 TL’ye aldım.
Horla’yı ise Kadıköy Penguen Kitap’tan 13 TL’ye aldım.

7 Beğeni

Yeni gelenler bunlar biraz ayrıntılı paylaşım dedim alan olursa fikir verebilir dedim.Yaşlı adam ve deniz çok kaliteli bir baskı olmuş ,babil şerifi 1-2 ve vision kaliteli bir baskı değil bana göre çok ince bir kağıt kullanılmış çizgi romana göre maus,üç gölge ve leon 2 baskı olarak çok iyi Leon 2 birinci kitabından farkı olarak bölüm bölüm ayrılmış.

13 Beğeni

Önerilerinizi tabii ki göz ardı etmeyeceğim. Konusu ilginç geldiği için "Körlük"e odaklanmıştım.

1 Beğeni

Sanırım bir daha Kidega’dan sipariş vermeyeceğim.
Maillere geri dönüş yapılmıyor.Kargo bilgileri girilmiyor,güncellenmiyor.Takip numarası isteyeli 3 günden fazla oldu kargolar geldi ama cevap yok.
İlknoktadan almadım güvenemedim mağazadaki kitapların durumu kötü diye ama Vakıf hiç iyi gelmedi buradan da.
Ne ayraç ne poster…
Babil 'e arkadaş Kidega.
Gerçi Babil pek hijyenik değildi.

9 Beğeni

İdefix 20. Yıl indiriminden kapabildiklerim:

Destan Çağı
Watership Tepesi
Dr. Jekyll ve Bay Hyde
Leibowitz İçin Bir İlahi

Madde 22
Las Vegas’ta Korku ve Nefret
Cesur Yeni Dünya’yı Ziyaret
49 Numaralı Parçanın Nidası
Parçalanma
Öksüz Brookyln
Mezarlarınıza Tüküreceğim
İhtiyarlara Yer Yok

Taaşşuk-ı Talat ve Fitnat
Gulyabani
Dolaptan Temaşa
Ömer’in Çocukluğu
Turfada mı Turfa mı?
Refet
Mai ve Siyah
Küçük Şeyler
Şair Evlenmesi
Felatun Bey ve Rakım Efendi
Vatan Yahut Silistre
Efsuncu Baba
İntibah
Mürebbiye
Kuyruklu Yıldız Altında İzdivaç

Cebimden 188,89₺ çıktı.
Siparişi ikiye bölüp indirim kodu ve hediye çeki taktikleri kullanarak 60₺’lik bir indirim daha kazanmayı planlıyordum. Fakat gözden kaçırdığım bazı kurallar yüzünden ekstra indirimi 50₺’ye kadar çıkarabildim. Eminim ki sizler daha iyisini başarabilirsiniz.

9 Beğeni

İdefix 20. Yıl Kampanyasından aldıklarım
Gulyabani
Dolaptan Temaşa
Ömer’in Çocukluğu
Turfada mı Turfa mı?
Refet
Mai ve Siyah
Küçük Şeyler
Şair Evlenmesi
Felatun Bey ve Rakım Efendi
Vatan Yahut Silistre