Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Toplam tutar 115tl,30tl indirim ve çek’le 85tlye geldi.:slight_smile:

9 Beğeni

Kidega ile telefonla iletişime geçmenizi öneririm. Her probleminizi çözeceklerdir. Kondisyonundan memnun kalmadığınız kitaplar varsa değişimini de yaparlar ikiletmeden. Ben hiç çözümsüz bıraktıklarını görmedim telefon görüşmelerimde.

3 Beğeni

Küre güzel ve heyecanlı bir kitaptır. Keşke Michael Crichton kitaplarını yeniden bassalar.

2 Beğeni

Yıllardır Crichton okumayı istiyordum. Ancak alabildim. Yazarın diğer kitaplarından okuduğunuz var mı? Başka hangi kitaplarını önerirsiniz?

Korsan günlükleri kitabını da okumuştum. Onu da beğendim. Ayrıca sahaflardan Jurassic Park, Kayıp dünya ve Av kitaplarını topladım. Onlar da okuma listeme girdiler.

1 Beğeni

Cevap için teşekkürler.

1 Beğeni

Kitapyurdu ve Enpara Kidega alışverişlerim. Yokyer Zebramodan.

Marco Polo iç sayfalardan;

13 Beğeni

Marco Polo kitabını çok merak ediyorum.Konusu hakkında biraz bilgi verebilir misiniz ?

1 Beğeni

İdefix 20.Yıl kampanyasından aldıklarım

Rudin İlk Aşk İlkbahar Selleri
Penelope
Karanlıkta Fısıldayan
Düşmüş Melekler
Deliliğin Dağlarında
Kör Dövüşü
Ataların Tanrısı
O Gece Gördüm Onu
Bir Bedenin Gerçeği

İndrim kuponuyla beraber 91,97 tlye geldiler

4 Beğeni

Kitap henüz geldiği için okumadım, tamamen baskısını beğenip merak ettiğim için aldım. Marco Polo’nun Venedik’ten Kubilay Han’ın sarayına yaptığı yolculuğu anlatan seyahatname tarzı bir kitap.

3 Beğeni

Teşekkür ederim.Listeme ekliyim bende :smiley:

1 Beğeni

Uzun mu uzun bir aradan sonra görselde yer alan C.S. Lewis’in Kozmik Üçlemesini satın aldım. Narnia Günlükleri yazarının Bilimkurgu-Fantastik türündeki bu serisini açıkçası merak ediyorum. Kapak tasarımları seçimimde önemli bir rol oynadı diyebilirim.

11 Beğeni

En sevdiğim site olan İdefix ve harika kampanyası + indirim kuponu. Almamak olmazdı. Keyifli okumalar cümleten.

Bizans İmparatorluğu Tarihi
Şeytan-Kötülüğün Tarihi 1
İblis-Kötülüğün Tarihi 2
Lucifer-Kötülüğün Tarihi 3
Mephistopheles-Modern Dünyada Şeytan-Kötülüğün Tarihi 4
21.Yüzyıl için 21 Ders
Watership Tepesi
Parçalanma
Dr.Jekyll ile Bay Hyde
Destanlar Çağı

3 Beğeni

Bugün gelen siparişlerim…

17 Beğeni

Uzun zamandır kitap almıyordum. Dün İdefix’in kampanyasını görünce kuzenimle ortaklaşa bir sipariş verdik. Aşağıdakiler benim sipariş verdiklerim.

1. Gulyabani
  2. Kuyrukluyıldız Altında Bir İzdivaç
  3. Efsuncu Baba
  4. Mai ve Siyah
  5. Şair Evlenmesi
  6. Dolaptan Temaşa

Hepsi de İş Bankası’nın Türk Klasikleri Serisi’nden. Bu serinin hiçbir kitabını daha önce okumadım ama büyük ümitlerim var.

6 Beğeni

Bu kapaklar yan yana ne kadar da güzel duruyor böyle… Hepsi bir bütünün parçası gibi. Pyonyang hoş bir grafik romandı bu arada. İyi okumalar.

Alfred Bester okumak inanılmaz bir keyif vermişti bana. Keşke baha çok eseri olsaydı.

2 Beğeni

Yiteeer! Allah aşkına yeter!

Yine benim çoluğumun çocuğumun rızkını kitaplara gömdüreceksiniz. Bu başlık adeta cebimde bir delik :rofl:

11 Beğeni

Daha ben yazmadım. :joy: Geleceklerine dair bir umudum yok geldiğinde paylaşacağım. :sweat_smile:

1 Beğeni

Okuduğum en çarpıcı kitaplardan biridir. Çok güzel seçim.

4 Beğeni