Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Alper abi sana imreniyorum ya. Bu kadar kitabı nasıl okuyorsun. Birde pek seçici değilsin her telden kitap var :slight_smile:

1 Beğeni

İş dışı zamanım çok oluyor bende bunu kitap okuyarak değerlendiriyorum.

Kurgu okumaya geç başladım aslında. 8-9 sene öncesine kadar klasikler dışında pek kurgu okumuyordum. Daha çok kurgu dışı kitaplar okuyordum.

Galiba insanın merak duygusu ( anlamlandırma, yorumlama) ve çevresindeki diğer insanlar ( eş, dost akraba, arkadaş) hem okuma şevkini ( öğrenmek, bilmek, yorumlamak) hem de çeşitli konularda okuma isteğini artırıyor. Benim için bir konuda uzmanlaşmak çok anlamlı olmuyor ama çeşitli konularda yeni şeyler öğrenmek çok daha keyifli oluyor.

Aldığım, okuyacağım kitaplar bu başlığa yazarken biraz detaylandırıyorum, Çünkü ben bu başlıkta daha önce farkına varmadığım çok kitap keşfettim, başlığı okuyan forum ahalisinin de paylaşılan kitap hakkında bilgisi olsun diye detay eklemeye çalışıyorum.

13 Beğeni

İki ayrı siparişi verdik (Yine).

7 Beğeni

Aynen bende de var abi ama sen kadar hızlı okuyamıyorum. zamanımda olmuyor :slight_smile:

1 Beğeni

Idefix indirimi siparişleri hayret verici bir şekilde tek kargo ile geldi :slight_smile: Fiyatlar baya uygun oldu.

Maya Kitap’ın Mitolojik Hikayeler Dizisi çok sevimliymiş :slight_smile:

9 Beğeni

Arkadaşlar T.C. Anayasa kitabı arıyorum. Önerebileceğiniz var mı en güncelinden?

T.C. Anayasa kitabı önereceğim aklımın ucundan geçmezdi… :grinning: Ters algılanmak istemem ama içerik olarak tüm baskılar aynı değil mi? baskı kalitesi olarak mı öneri istiyorsunuz acaba ?

Kitapyurdunda en çok satan olarak Av. Celal Ülgen’in hazırladığı gözüküyor…

1 Beğeni

@alper Ben de direk Kitapyurdu’na baktım. Orada satışta olan 3 tane varmış. Bir tanesine Şubat 2019 yazmışlar, sizin dediğinize de Ocak 2019. Tam olarak ne fark var ben de bilemediğim için buraya danışayım dedim. :sweat_smile:

@AeroKnight-sama Muhtemelen. Şimdi buralardan avukat bir arkadaşımız gelir de linç etmez umarım. :sweat_smile:

1 Beğeni

İthaki Yayınları’nın yenileri için sipariş verildi. Darısı kavuşmaya. :joy::joy::joy:

Ads%C4%B1z

8 Beğeni

Mesleki katkı sağlaması açısından mı istiyorsunuz yoksa merak edip okumayı mı düşünüyorsunuz? Ona göre önerilerimi sunacağım.

1 Beğeni

Tamamen merak. Mesleğimle hiçbir alakası yok. :grin:

resim

Serhat baskıyı tüketmişsin kaç adet aldın? :joy:

8 Beğeni

Matbaa yine ilknokta.com’u unuttu mu ne? :grinning:

3 Beğeni

Yok artık. :smiley:

@Asli_Dagli Çeklişte kan gövdeyi götürmesin?

:sob:

4 Beğeni

Bi sorun var heralde neden hemen tükensin ki.

3 Beğeni

Bence de bir sorun var gibi. Bir sey ogrenirsem haber veririm.

@Agape Diskdunya serisi bana cikmasin diye buyu yapanlara cikarttirmayacagim… :smirk:

4 Beğeni

Bunlar hep derin devletin oyunları. Büyüleri benden satın alıp kullandılar. Yetmeyince zorla çalıştırdılar. Sırf @Asli_Dagli kazanmasın diye neler yaptılar, neler… :flushed:

2 Beğeni

O zaman mevzuat.gov.tr sitesinden pdf olarak okumanızı öneririm. Boş yere anayasa kitapçığı almayın. Ancak illa ki alacağım derseniz de ekonomik olarak hangi anayasa kitapçığı en uygunsa onu tercih edebilirsiniz.

2 Beğeni

12 Nisan olmuş çıkış tarihi…

6 Beğeni

Matbaada bir sorun yaşandı demek. :thinking:

1 Beğeni