Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Kitaplarının ve köşe yazılarının siyasi ve toplumsal değeri bir yana; Uğur Mumcu’nun akıcı, mizahi bir dili, yani edebi bir yönü de var. Ben bu kitapları okumaktan çok keyif almıştım. Merak edip de sıkılmaktan çekinen varsa tavsiye ederim.

5 Beğeni

İlknokta/doruk yayınları tamamı ücretsiz olarak aldım sadece bir tanesine para ödedim oda ücretsiz kargo 58 kitap

4 Beğeni

PKD’yi Sondan Bir Önceki Gerçek ile sevdim. Hızımı alamayıp bütün kitaplarını aldım. :sunglasses: Son iki kitabın da bunları okuduktan sonra alıcam

19 Beğeni

İlknokta.com’a baktım bir kitap hariç hepsi tükenmiş gözüküyor. Baskısı olmayan kitaplara hatalı bir şekilde fiyat girmişler. Siparişiniz iptal olacaktır anlaşılınca.

1 Beğeni

İthaki umarım telif sorunu çözüp tekrar baskısını yapar. Çok fazla kişi alamadı kitabı

1 Beğeni

Biraz araştırdım her aldığım kitaptan 1 adet kalmış. Yani son kitapları ben aldıktan sonra tükendi yazısı çıktı. Son 1 adet kalan da, ellerinde fazla olmalı o kitabı da almıştım.

Zaten birazda şansına aldım gelse dahi eşe dosta dağıtacağım. Mesela içinde bir tane üniversiteye hazırlık kitabı var tee ÖSS zamanından kalma
Ordaki kitapların en yenisi 1997 baskısı

3 Beğeni

Kitap Kulübü için Cam Arılar ile birlikte Soğuk Deri’yi de sipariş ettim kitapyurdundan. Tamamen Acil Gerçeklikdışında Maceralar’ın mükemmeliğine dayanarak fikir değiştirdim. Jaguar Kitap’ı zengin ettim ya. :grin:

Işıldayan Piramit ve Çalınan Mektup bir sonraki alışveriş listesinde umarım.

6 Beğeni

İthaki sen çıkar biz alalım :slight_smile:

10 Beğeni

İdefix ve D&R siparişlerim.

25 Beğeni

Arkadaki sıra dahil değil herhalde?

Günümüzden bir şeyler istiyorsan Murat Gülsoy, Güray Süngü, Ayfer Tunç, Aykut Ertuğrul, Bülent Ayyıldız, Arda Arel, Orçun Ünal gibi isimleri sayabilirim. Klasik içinse Vüsat O. Bener, Feyyaz Kayacan, Bilge Karasu…

3 Beğeni

Sadece öndekiler (20 karakter)

2 Beğeni

D&R ve İdefix’te sepette bekleyen kitaplarım var. Saat 01.00’dan sonra istisnasız her birinde 2-3 tl artış olmuş :slight_smile:
Bu ne hız? Seçimden hemen sonra zam.

2 Beğeni

Seçimle ilgili değil, kampanyalar sonlanmış veya indirim oranları düşürülmüş.

4 Beğeni

En son kargoyu ulaşan biri olarak paylaşıyorum. Köşelerde hafif bir ezilme var ama yapacak bir şey yok. Olur o kadar.

28 Beğeni

Senin kitaplar mağazadan toplanmış galiba ablacım, biraz zulüm görmüş gibiler. :roll_eyes:

Alfalarda hasar yok. Varmış gibi duruyor ama o ışığın bir oyunu. :smiley: Sorun İmparatorluğun Çöküşü ve 24 Saat Açık kitapçının Sırrı kitabında biraz hasar var ama ufak tefek şeyler. Benim için kabul edilebilir hasarlar. :smiley:

@Faust Ben de @Asli_Dagli hanımın önerisi üzerine aldım. :slight_smile: Bakalım ona sıra geldiğinde ben de göreceğim.

Okunacak çok kitap oldu ama okuyacak moral ve motivasyon ile zamanı bulamıyorum pek. Genelde senenin ilk yarıyılında ben böyle biraz gevşek okuyorum. Sene sonuna doğru ancak hızımı alabiliyorum. :smiley: Bu sene bir de tamamlanan seriler olduğu için epey birikmiş gibi duruyor.

4 Beğeni

Yok, kampanyalı veya indirimli kitaplar değildi. Uzun zamandır bekliyordu sepette, sürekli kontrol ediyordum fiyatta artış veya düşüş olmuş mu diye… en sonunda artış oldu :slight_smile:

1 Beğeni

Günün sürprizi… :heart_eyes:

Jaguar Kitap orijinal kitabımı gönderirken yanında hediye de yollamış… :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::blush:

12 Beğeni

Orada en üstte bir Son Mektuplar gördüm. Eğer Van Gogh ilgi alanlarınız içerisinde ise tavsiye ederim;

2 Beğeni