Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Kırmızı kitap özet gibi olmuş. :rofl: Hayırlı olsun. Su gibi okuyun…

8 Beğeni

Çökmeyelim diye en alta attım onu :joy::joy:

2 Beğeni

Ben bugün öğleden sonra Hannibal Doğuyor kitabının ilk 2-3 sayfasına bakayım dedim, 163 sayfa okudum. :slight_smile: Hikaye çok akıcı.

Çöküş ciltli çıkmayacak galiba.

Yanılıyor olabilirim, Çöküş’ü okumadım ama Jared Diamond sanki hep aynı şeyleri yazıyormuş gibi geliyor bana. Düne Kadar Dünya, TMÇ, Üçüncü Şempanze kitaplarındaki bir çok bölümün içeriği çok benzerdi.

Silo serisini ben çok beğenmiştim. Hala kitaptan bir çok sahne, görmüşüm, izlemişim gibi canlı olarak aklımda.

3 Beğeni

Bu konu ve hangi kitabı okuyorsunuz konusu cebe zarar vallahi. :smiley: :smiley:

4 Beğeni

Çöküş ciltli çıkacak geçen Pegasus yayınevi yetkilisi söyledi.

1 Beğeni

Hannibal’a bende hemen başlamayı düşünüyorum. Bekleyenler az daha beklesin :smirk: Silo serisinin çok methini duydum umarım ben de severim.

1 Beğeni

İdefix’ten vermiş olduğum son siparişim de geldi. 150/20 indirim kodu ve hediye kartı kullandım, kitaplar oldukça hesaplı geldi. (Hediye kartını @Agape hanımın verdiği bilgilerle almıştım, teşekkürler :slight_smile: )
Destanlar Çağı- 18 tl
Elric- 22 tl
Susuzluk- 19 tl
Polis- 18 tl
Savaş Işığı- 12 tl
Gökteki Çakıl Taşı- 13 tl
Huzursuz Hayaletler- 14 tl
Kayboluş- 12 tl

13 Beğeni

Dönüşümün sebebini okudun mu? Biraz sonlara diye hatırlıyorum ama belki yanlış hatırlıyorumdur :slight_smile:

ilk 40-50 sayfada durum anlaşılıyor, sonrasında aşçının pişirdiği balık ve servis inceliklerini öğretmesi daha da belirginleştiriyor daha fazla yazmayayım, okuyanlar olacaktır.

2 Beğeni

6 Beğeni

Sen böyle yazınca filmi aklıma geldi :slight_smile:

1 Beğeni

Ben film ve diziyi izlemedim, sadece karakter hakkında genel bir fikrim var, oradan buradan duyduklarımla.

İşte tam yazdığın şey filimden bir sahne ve en etkili sahne diyebilirim.

1 Beğeni

Zahmet olmazsa Fahrenheit 451 çizgi romanının içinden birkaç tane resim atabilir misiniz? Almayı düşünüyorum da epsilon nadir çizgi roman işi yapıyor, baskısı, kalitesi falan nasıl diye merak ediyorum.

1 Beğeni

Kitapcim.biz sitesinden aldığım kitaplar az önce elime ulaştı. 28 Nisan Pazar günü sipariş verdim. Dün kargoya verildi diye e-posta geldi ve şuan elimde. Kapıda ödemeli olarak aldım. Buradaki yorumlardan hareketle ödeme yapmadan önce poşetteki kitap sayısını kontrol ettim (: Kitapları kargo poşetine koymuşlar. Sadece bir kitap hasarlı ama değişim yapmayı düşünmüyorum.

9 Beğeni

@sherlock007 kardeşimizden biz de bir şeyler aldık.

Özellikle 3 Cisim Problemini çok merak ediyorum.

13 Beğeni

Buyrunuz efenim:)

7 Beğeni

Bunlar da benim yeni bebeklerim :blush:
İthaki Bilimkurgu Klasiklerini tamamlamak üzereyim. Gerçi her ay yenileri ekleniyor ama bu bence hiç dert değil. :joy:
Ancak bir sorunum var tabi. Bilimkurgu klasiklerini hangi sıraya göre dizsem, karar veremedim. Çıkış sırasına göre dizeyim diyorum, renkler uyumsuz oluyor ve aynı yazarların kitapları birbirinden uzak kalıyor. :thinking:

16 Beğeni

Renk seçimine göre dizmek görüntü açısından daha iyi bir seçim olabilir gibi.

1 Beğeni

Kitapcım sitesinden yaptığım alışverişim geldi. Benim kitaplarım karton kutu içerisinde geldi diğer arkadaşlara bakınca biraz torpilli gibi olmuş :slight_smile: 8 kitap almıştım ve kargoya verildiğinde sordum kaç tanesini yolladınız diye 7 tane dediler. Ben de almaya karar verdim. Çünkü 1-2 tanesi gelecek olsaydı almayı düşünmüyordum. Siparişte eksik olan İthaki’den Su Adamı onu pazartesi yollayacağız dediler.8 kitap toplam 94,56’ya gelmiş oldu.

17 Beğeni