Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

İnş. Fiyatı düşer bu ne kadar pahalı bi fiyat😁

2 Beğeni

Tüfek Mikrop ve Çelik’in fiyatından sonra onu liste dışı bırakarak siparişimi az önce verdim. İstanbul Kitap Fuarı zamanı ya da hemen sonrasında güzel bir indirime gireceğine inanıyorum :slight_smile:

İşte o liste! (kırmızı çember içinde)

• Olamayanlar : Edebiyat Tarihinden Büyük Başarısızlık Öyküleri :star_struck:
  • Türk Mitolojisinin Ana Hatları :heart:
  • Edebiyatta Kötünün Yeniden Doğuşu: Cehennem Azabı, Şeytan Ayinleri ve Sefahat Alemleri :smiling_imp:
    (Seviyorum bu seriyi. 4. kitap)
  • Carmilla :vampire:t2: :princess:t2:
  • Yaşamak :bowing_man:t2:
  • Kanını Satan Adam :krs:
  • İlber Ortaylı - Türklerin Tarihi Seti :tr:
  • Flanöz: Şehirde Yürüyen Kadınlar Paris, New York, Tokyo, Viyana ve Londra :walking_woman:t2:
  • Kahvenin Hikayesi :coffee:
  • İngiliz ve Amerikan Edebiyatında Kısa Öykünün Büyük Ustaları :pray:t2:
  • Kadın Çirkinliğinin Tarihi :blonde_woman:t2::japanese_goblin:
    (cadı avından kozmetiğe giden yolu çok merak ediyorum)
  • Biz Hep Şatoda Yaşadık :ghost:
  • Kabuk :tr:
  • Gözlemci Olarak Buradayız :tr:
  • Erkek Doğrama Cemiyeti Manifestosu :hocho:
18 Beğeni

Arkadaş o nasıl bir fiyat. Ben o fiyata bi kamyon kitap aldığım oldu. Biliyorlar herkes bekliyor bu fiyatı çekiyorlar. O fiyat bir de %25 indirimli hali.

1 Beğeni

Elimdeki okunmamışları 20ye indirene ya da Aralık’a kadar ders kitabı dışında kitap almayacaktım ama bu kampanyalar irademi kırdı. :persevere:
İşte liste;
İskandinav Mitolojisi
Deliliğin Dağlarında
Şantiye Gürültüsü
Gök Cennetin Altında
Genç Elitler
Kanını Satan Adam
Sevimsiz Tanrılar

Sepeti baya kırpmam gerekti çünkü her sıradan öğrenci gibi fakir insanım. Ve aslında bir hafta oluyor sipariş vereli üşengeçlikten şimdi yazdım ama iki tanesi dışında gelen olmadı. Kanını Satan Adam da hala gelmedi :frowning:

5 Beğeni

Bir zamanlar mükemmel bir yayıncımız daha vardı. Zamanında Tüfek Mikrop ve Çelik, Çöküş, Kör Saatçi, Carl Sagan’ın eserleri… bunları toplasanız yeni TMÇ kitap fiyatına hepsini almışımdır. İçinde bulunduğumuz durum çok üzücü. Tubitak’ın içinde bulunduğu durum daha da üzücü.

5 Beğeni

Benzeri durum bende de var ama alırken aha ekonomik kriz var,dolar artti,kağıt bitti diye diye bayaa bir kitap depoladım.Karar verdim önümüzdeki 6 ay bilimkurgu klasikleri+ithakinin çıkartacağı güzel kitaplar harici hiçbir şey almayacağım.Yeter artık 10 yıllık kitap depoladım.:slight_smile: Tavsiyem sizinde böyle kararlar almanız.

Son mesajları okudum da bu Kayıp Rıhtım milleti kitap bağımlısı yapmış.Kimse durmuyor. Çatır çatır alışveriş yapıyor.

2 Beğeni

Arada 2 sayfa fark var tamam yayınevleri farklı olabilir, tamam Tübitak artık saçma sapan davrandığından diğer yayınevleri bunu koz olarak kullanabilir ama bu kadar fiyat farkı olmamalıydı.

4 Beğeni

Şöyle bir alışveriş listem var, kim bilir ne zaman bitecek, hayırlısı…
https://puu.sh/BAeT4/1967371a2e.png

3 Beğeni

Kendi kendime sitenin en fakiri rozetini veriyorum. Hancıya zahmet olmasın.

10 Beğeni

Ben de bu aralar takas ile geçiniyorum. :slight_smile:
Ayrıca Ukitap’a üye olmak isteyen varsa davet edebilirim.

Son aldıklarım takasla;

5 Beğeni

Davet etmek isterseniz ben talibim bir türlü üye olamadım :grin: hangi bilgi gerekiyor. Davet için.

1 Beğeni

Mail adresinizi bana mesaj olarak atmanız yeterli. Ben davetiyeyi o maile göndereceğim.

1 Beğeni

N11 den 5 liralık kuponla 58 TL 'ye aldım. 5 TL de kupon verdi. Fena değil yani böyle. 27 Eylül kargolanacak yani erken almış olacağız.

1 Beğeni

iyi fiyata bu sefer aldım :+1:

1 Beğeni

Kitapyurdu indirim yapacak diye bütün bir hafta kitap ekleyip çıkararak başını döndürdüm sitenin, sonuç 10 TL indirim aldım :unamused:.

2 Beğeni

Heralde bir tek ben bu indirim gününe sevindim😁 almak istediklerimi %45-65 indirim ile aldım

2 Beğeni

Yav aklıma takıldı. Son siparişlerin gelince atsana şu 1800cük kitabın kitaplıklarını :grin:

@fortknoxt

3 Beğeni

Kitaplık denen birşey yok. Çünkü heryer kitap oldu :grin::grin::grin: ev küçük olunca kıyafet dolabına kadar doldurduk. Koli koli stokluyorum. Okuduklarım kolilere :grin::grin::grin::grin:. Ama en kısa sürede sana bir foto atarım @frht45

3 Beğeni

Hasan Ali Yücel Klasikleri kafadan 330 kitap yapar. Şimdiden kolay gelsin :slight_smile:

2 Beğeni

Aslında hepsinde belli başlı olanlara niyetliyim. Okulun kütüphanesi de bu konuda oldukça zengin, faydalanmaya çalışacağım :sweat:

2 Beğeni