Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Merakla bekliyorum. :smile: @fortknoxt

2 Beğeni

Rıhtımın fakirlerinden biri de benim galiba :smile: almak istediğim çok şey var ama fiyatları görünce içim gidiyor. Neyse zaten Nazlı Kar’ı bitirene kadar yeni kitap yok bana.

3 Beğeni

Tüfek, Mikrop ve Çelik’i Kitapyurdu’nun platin kampanyası bitmeden aldım. Fiyatlar daha düşmeyecek gibi.

1 Beğeni

Anubis Kapıları alışveriş listemde en başta ama telif hakları hangi yayın evindedir? yeni basımı yapıcak mı?yapılmayacak mı? bilemiyorum. 100TL’nin altında da bulamıyorum. Listenin en başında öylece duruyor.

1 Beğeni

Telif hakları Alfa Yayınları’nda. Ama ne zaman çıkacağı hakkında bir bilgi yok.

3 Beğeni

231.289 adet kitap herhalde Türkiye rekorudur. (1 Günde satılan kitap sayısı)

17 Beğeni

Kişi başına 6 kitap düşüyor :+1: yine çok iyi bir oran

9 Beğeni

İnanılmaz bir rakam. :hushed: Yaklaşık 40 bin sipariş hazırlayacaklar şu 1 hafta içinde. Müthiş yoğun bir süreç yaşayacak tüm çalışanlar. Kolay gelsin hepsine.

8 Beğeni

Güzel tanıtımını yaptılar ama günün de.

5 Beğeni

Bana kalırsa sadece düzenlı okuyucular değil küçük kitabevleri ve stokçularda bu indirimden yararlandı.

1 Beğeni

Umberto Eco- Gülün Adı 16 tl idi o cüsseyle. Dediğiniz gibi kitapçılar da yararlanmıştır.

2 Beğeni

Bence listeyide versinler. Hangi kitap kaç tane hangi ile satılmış onuda görelim.

4 Beğeni

Mail attım onun için haber bekliyorum.

4 Beğeni

İskandinav Mitolojisi - Neil Gaiman
Tuhaf Öyküler 1 - Galip Tekin

Normalde İthaki kitaplarını fuarda toplardım ama Gaiman biter diye korktum. Daha fuara 2 ay var çünkü.

1 Beğeni

TMÇ önümüzdeki aya bırakıp siparişimi verdim dün.

Don Quijote (2 Cilt Takım Kutulu) / La Mancha’lı Yaratıcı Asilzade
Hasta Toplumlar - Robert B. Edgerton
Felsefe Tarihi (Ciltli - Büyük Boy) - Ahmet Cevizci

3 Beğeni

Bunlar da benden platin gününe ait.

3 Beğeni

İskandinav mitolojisi, Monte Cristo gibi kitapları nasıl yetiştirecekler acaba ya da bitti diye iptal olur mu siparişlerimiz.

1 Beğeni

İskandinav Mitolojisi sipariş ettim ciltli inşallah vardır :smiley:

1 Beğeni

Arkadaşlar müsterih olun. Ciltli baskısı 3000 adet gerçekleştirileceği söylendi. Bu baya iyi rakam. Hemen bitmez. Bilen, ilgili olan herkese yeter ve piyasada bulunabilir.

1 Beğeni

“Bu başlık beni bitirdi. :frowning: “ yazmaya gelmiştim ama çoook mutluyum!

Tabi ki kimse bana silah zoruyla aldırmıyor ama gördükçe gaza gelmiş ve kaç zamandır manasız bahanelerle başlamadığım İthaki’nin Bilimkurgu Klasikleri’ne ve Karanlık Kitaplık’ı almaya başlamıştım.

+2:

Cthulhu’nun Çağrısı
Çocukluğun Sonu

Bunlara ek olarak teşvik etmek ve sevindirmek (belki de erken doğum günü hediyesi olarak düşündü bilemiyorum) amacıyla erkek arkadaşım da aşağıdakileri sipariş etmiş.

Bitmeyen Savaş - Joe Haldeman
Pazartesi Cumartesiden Başlar - Arkadi & Boris Strugatski
Ben Robot - Isaac Asimov
Kaplan! Kaplan! - Alfred Bester
Yenilmez - Stanislaw Lem
Yıkıma Giden Adam - Alfred Bester
Fahrenheit 451 - Ray Bradbury
Melezler - Stephen Graham Jones
Arcturus’a Yolculuk - David Lindsay
Resimli Adam - Ray Bradbury
Dünyalar Savaşı - H.G. Wells
Anlatış - Ursula K. Le Guin
Tanrı Olmak Zor İş - Arkadi & Boris Strugatski
2001: Bir Uzay Destanı - Arthur C. Clarke
Su Adamı - Alexander Belyaev

İçim kıpır kıpır şu an! Her şeyi alasım okuyasım var ama bunları okumadan olmaz :d
Evet, bir başlığı daha günlük gibi kullandığıma göre gidiyorum.

8 Beğeni