Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Mayıs ayı alışverişlerim, hepsinden azar azar, ortaya :grin:

16 Beğeni

@Agape bak tiyatro oyunlarına da başladım şekspir den sonra kızma :slight_smile:

Gel vatandaş bagajdan sıcak satış :smile:

Bu ayın kitaplarına GRRM yetişmedi ya ona yanarım alacağınız olsun gargocular

12 Beğeni

Ömer Seyfettin için 1-2 fotograf yükler misin Erdal arkadaş.

4 Beğeni

Tabiki. Ben aslında öykülerini toplu almak istiyorum ama bu kitabın fiyatı çok uygundu, hem de Türk Dil Kurumu baskısı olunca kütüphanemde olsun istedim.

12 Beğeni

Alper’i çok ince bir noktadan yakaladın :joy: @alper

4 Beğeni

Bilerek övüyorum ki alsın :slightly_smiling_face: kitaptan batacaksak hep beraber batalım :joy:

4 Beğeni

O da bulmuş gene bir özel basım, neyse artık bakalım gelince paylaşır :slight_smile:

2 Beğeni

Nazım Hikmet Polat’ın hazırladığı bu eser harika. Kendisinin hazırladığı tüm hikayeleri ise YKY, delta serisinde basmıştı. Ama şu anda telif Ötükende. Ötüken ise konu merkezli olarak tek tek ciltsiz yayinlamakta. Umarım birgün ciltli güzel bir baskı yaparlar.

1 Beğeni

Umarım tek olarak çıkar tekrar.

2 Beğeni

Forumdaş,bu basımı hangi siteden aldınız? Ülkemiz yazarlarının ciltli hepsi bir arada eserleri çok güzel oluyor okuma açısından.

1 Beğeni

Kitapyurdundan aldım. Stoklarında mevcut ve baskısına göre gayet uygun bir kitap.

Bu değil mi? Karton kapak yazıyor burada,sizin yolladığınız resimlerde sanki ciltli gözüküyor,yanılıyor muyum?

1 Beğeni

Doğrudur karton kapak değil ciltli geliyor kitap.

1 Beğeni

Bir kaç gün önce @Ufuk ile Ömer Seyfettin konuşmuştuk. Sizin kitap paylaşımında görünce kitap hemen dikkatimi çekti.Bayram sonrası için ben de sipariş ederim bunu.

YKY’nin Delta Toplu baskısı sözde Nisan Mayıs gibi gelecekti. Gelecek dediler diye ben Delta baskı bekliyorum ama toplu baskı sevmeyenler Bilgi Yay.'dan çıkan galiba 15-16 kitap var, onları da alabilirler.

4 Beğeni

Ben bir de öyküleri böyle bir baskı bulsam tadından yenmez. Bu sene içinde çıkmaz ise tekli alırım bende. Yakın zamanda çevresinde fuar olan varsa, fuarlarda %50 indirimle 15 lira bu kitap.

1 Beğeni

@pervane’nin dediği gibi Delta baskıyı hazırlayan Nazım Hikmet Polat’ın yayına hazırladıklarını Ötüken basmış. YKY gelecek dedi ama, nasıl gelecek bilmiyorum. Olmazsa Bilgi yayınlarının baskılarını almayı düşünüyorum.

4 Beğeni

Kızıl marşın kabalcı baskı kitap yurdunda hâlâ satışta
İthaki baskısı mı kabalcı baskısı mı daha iyidir?

Kabalcı baskısının boyutları küçük bildiğim kadarıyla.

1 Beğeni

Bence İthaki mantıklı seçim olur, BKK toplamıyorsanız bile 2 devam kitabı olacak.

1 Beğeni

Evet cep boy sanırım ve yazı boyutları da küçük anladığım kadarı ile. Çünkü sayfa sayısı da aynı

1 Beğeni