Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Ufuk abi hammurabi kitabını alacaktım. Aldın mı abi?

2 Beğeni

Yok o 15’inden sonrasına kaldı. İthaki indirimi olmasa muhtemelen almış olurdum :slight_smile:

2 Beğeni

Abi senin almanı bekliyoruz ben ve @CowardlyHero. Ciltli ise hemen alıcam kitabı, yeni baskılarda ciltsiz olduğu konuşuluyordu. :joy:

2 Beğeni

15’ini bekleyeceksiniz o zaman :joy: Bu ay daha bana @alper bile kitap aldıramaz :joy:

(Uyguna bulduğum Asimov Robot serisi hariç)

4 Beğeni

O zaman bu ayın başında ben alayım abi.
@Tobizume burdan paylaşırım kitaplar gelince :grinning:

3 Beğeni

İyi o zaman. Ayın başında sizi rahatsız edeceğim. :joy:

1 Beğeni

Kitapyurdu’na yazıyorum verecekleri cevabı atarım :slight_smile:

1 Beğeni

Temmuz 5 gibi rahatsız edebilirsin :slight_smile:

Bu arada kidegada alfa yayınları bazı kitaplar %40 indirimde 100 liraya 20 lira indirim kodu ile harika oluyor

2 Beğeni

Size uydum, ben de Kitapyurdu’na düştüm. :slight_smile: Buz Çarkı bir süredir aklımdaydı, diğerleri de indirimin gazıyla oldu. Hep Kitap’ta da %35 indirim var, Gaudi’ye sarıldım. Ama Kadın Çevirmenler kitabının dağıtıma girmesine daha bir hafta olduğundan, ne zaman kavuşurum bilmiyorum.

6 Beğeni

Kesin ciltsiz o kitap eminim artık :slight_smile:.gene de haber bekleyeceğim :slight_smile:

1 Beğeni

158 sayfalık kitabın ciltsiz 598 sayfa Schopenhauer kitabı ile aynı fiyat olması imkansız. Bence ciltli o kitap.

4 Beğeni

Abi fotoğraf mı yükledin anlamadım ama tuhaf yazılar çıkıyor senin mesajda :joy:

1 Beğeni

3 Beğeni

Allahım ekstreye bakamıyciim galiba

9 Beğeni

Kitap yurdu hariç diğer bütün siteler karton kapak diyor hammurabiyi

1 Beğeni

Aynı gün kargo olduğu için belki eski ciltli baskı stoklarında vardır. Ama gene de denemeden bilemeyeceğiz. Bir de soruma düzgün cevap verirlerse netleşir.

1 Beğeni

Bende o yüzden almıyorum. Ciltli olduğu kesinleşince sipariş vericem.

1 Beğeni

@Ufuk
o zaman 1 hafta bekleyeceğiz.
Pazartesi günü sipariş veririm .cumaya kadar gelir sanırım.
Kidega’dan alacağım kitapları

4 Beğeni

Daha sırada okuyacağım kitaplar olduğundan, bu indirimi az kitap ile kapattım. En sonunda ben de Zaman Çarkı’na giriş yapabileceğim.

8 Beğeni

Gelen cevabı atıyorum.

3 Beğeni