Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Yok uyudum dün gece az da olsa çok şükür ama iyi ki almamışım çünkü planlarımız değişti. Bu gece yola çıkacağız o yüzden evde kimse olmayacak. ^^ Yani Kitapyurdu hızlı olsa bile kendimiz planlara uyamıyoruz. :smiley:

3 Beğeni

D&r mağazalarında Can Yayınları seçili kitaplarında 7 lira kampanyasının olduğuna dair sms alınca eve gitmeden uğradım. Ve mütevazı alışverişine bu kitaplarla devam ediyorum (:

6 Beğeni

Kendi kendime verdiğim, “kitaplığımdaki okunmayı bekleyen kitapları biraz azaltana kadar bir süre yeni kitap almayacağım” sözü de buraya kadarmış. Haberdar ettiğiniz için teşekkürler, keyifli okumalar.

2 Beğeni

Rica ederim fakat sözünüzü bozmaya neden olduğum için de özür dilerim! :sweat_smile: Ben de bu sözü tutmak isterim ama başaramıyorum. Hal böyle olunca aldığım kitap sayısını en az tutmaya çalışıyorum.

1 Beğeni

İdefixten 3 tane Diskdünya kitabı aldim ve tertemiz geldi. Ben şok :astonished:

10 Beğeni

8 Beğeni

Beşiktaştaki Meltem Kabalcı kitabevinde tüm kitaplara %50 indirim var. Oradan aldım bunları. Tabi işe yarar pek fazla kitap kalmamış.

9 Beğeni

Hayırlı olsun. Hangi site?

1 Beğeni

Kidegadan aldım. Fiyatları uygun geldi. Hem kitap hediye etti hemde 20 lira indirim vardı

1 Beğeni

İyi okumalar.

Yaşar Kemal Tekin Yayınları baskısı bulmuşsunuz. Bulmak zor Tekin baskılarını, bulunca da çok para istiyorlar pek anlamı kalmıyor.

1 Beğeni

İthaki kağıt kalitesini iyice mahvetmiş gibi. Birisi 300 birisi 365 sayfa kalınlık farkı ise tam tersi :slight_smile:

Kumsalda - Postacı

13 Beğeni

Gözlerim doğru mu görüyor Kızıl Mars’ın boyu kısa mı? Yoksa açısal bir durum mu var. Aynı dizi içinde boy değişikliği yapmamışlardır sanırım.

1 Beğeni

Galiba dizim renklerine göre :smile:

1 Beğeni

Hayır boyutu normal. Kızıl Mars daha içeride kalmış -gölgelerden anlaşılabilir- o yüzden öyle gözükmüş.

3 Beğeni

Liste fiyatı uçuk, kağıtları ince.

1 Beğeni

Yok boy da sorun yok, perspektif.

@mtears Aslında sıraya göre diziyordum sonradan değiştirdim :slight_smile:

@Agent7 Hayır anlamadığım nokta Octavia Butler Yakın 43. Klasik o da aynı 350 civarı sayfa sayısı var. 44. BK klasiği Nevil Shute - Kumsalda 300sf kitabından daha ince.

Yani belli bir tarihten sonra kağıt hamuru vs değişmiş gibi değil, bazıları kalın bazıları ince hamur yada artık neden kaynaklanıyorsa. Kumsalda Yakın’dan sonra çıkmasına rağmen daha kalın, anlayamadım.

Mesela ikisi de yeni baskı yapan Anayurt ile Sürgün kitaplarında da aynı durum var. Anayurt 14 sayfa daha fazla Sürgün’den ama Sürgün’e göre ince :slight_smile:

3 Beğeni

Teşekkür ederim. Bu serinin ilk kitabının Ant yayınları baskısı var bende. 1960 küsur yıl baskılı. Devamını da eski baskı almak için YkY’den almıyordum. Dün karşıma bu çıktı. 2. kitap yoktu maalesef. Onu da bir şekilde alırım sahaflardan. Bunu 10 liraya aldım.

1 Beğeni

@irbis dönem dönem kağıtların değiştini söylemişti.

1 Beğeni

Okumadıklarım ayrı bi yerde :dancer:

17 Beğeni

O da değil bence Sürgün ve Anayurt baskı tarihleri aynı :slight_smile: