Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Yeni kitaplarım gelmiş ama Brandon Sanderson’un ilk kitabı okuyup gerisine devam etmemek mi yoksa hiç başlamadan -çünkü seriye devam edemeyeceğim- kitabı elden mi çıkarsam diye düşünmüyor değilim :dizzy_face: Bkm’de 5 tl indirim vardı şurası 50 tlye gelmiş oldu.
Yalnız şunda söyleyeyim evet ince kapak ama keşke Akılçelen şu halde devam ettirseymiş baskıları gerçekten şuana kadar ince kapak olup baskı kalitesi bu kadar kaliteli kitap fazla görmedim :see_no_evil:

8 Beğeni

Şöyle bırakayım o halde :joy:

1 Beğeni

Kayıprıhtım satış platformu olsa kan gövdeyi götürür valla :joy::joy:

3 Beğeni

Bu da benim hesap. Pek forumluk kitap yok. Daha çok manga ağırlıklı.

5 Beğeni

Sorma yahu :joy: (20 karakter)

1 Beğeni

Kralların yolunu okuyupta devam etmemek, senin adına büyük talihsizlik olur. :sweat_smile: Yayınevine kızıpta kitabı okumamak nedir. Oku geç. Keyif al. Ayrıca öyle standart bir kitapta değil okuyacağın. Oku keyfini çıkar. Zaten yarısına gelince 2.kitabın siparişini verirsin. :slight_smile:

Zebreomo profilini paylaşır mısın?

1 Beğeni

Alper abi zebremoda çok uyguna ,çok güzel kitaplarda var.
Oranın gedikli satıcıları var. Onlara hiç bulaşma

1 Beğeni

sizin şansınıza demekki tolkien’ni aldım elime ulaştı benim

1 Beğeni

4 Beğeni

Takıntım var biraz.Normalde böyle bir durumla hiç karşılaşmadım kütüphanemdeki seri kitaplar 1-2-3 diye aynı kalıpta gider ama 1.2 kitap büyük 3 ve sonraki kitaplar küçük rahatsız eder açıkçası belki 2.kitabın da ilk baskısını alır orada noktalarım.
Birde şu var ki tamam baskılar çok kaliteli ama eski baskı 50 tl ise ince kapak olduğu halde hak ediyor dedim ama şu yeni baskılar gerçekten fazlasıyla küçük eski hala göre ve kalitede nispeten azalmış lakin fiyat yine 50 :smiley: Hani boyut ve kalite azalıp fiyat azalsa neyse ama oda aynı…

1 Beğeni

Neil Gaiman’lar sonunda satıldı. Biraz ucuza gitti ama olsun. Şimdi para gelince hangi kitapları alsam acaba?

Bende de pek forumluk bir kitap yok olanları burada paylaşıyorum zaten. Ailecek elimizdeki kitapları çıkartıyoruz. Çocuk, kişisel gelişim kitapları ve sevmediğim romanları koyuyorum.

4 Beğeni

Haziran ayı alışverişlerim ve gelen hediyeler

Kitapyurdu 42 TL tuttu. (Hadi Bilgi Yarışmasından yatan para ile aldım.)

Gece Yarısı Gezegeninden Raporlar ve Salon Köşelerinde’yi Çek Kazan 20 TL kod ile, PKD ler ve Kral Arthur’u Qumpara 60 TL kod (30+15+15) ile aldım. Toplamda cebimden 70 kuruş çıktı :grin:

Zift ve Tarçın Dükkanları’nı twitterdan, Katibim ve Tek Kanatlı Bir Kuş’u facebook’tan hediye olarak gönderildi.

9 Beğeni

Tolkien ve Hammurabi BKM’den karne kodu ile ikisi 45 TL
Black Panther D&R’dan Türkcell Platinium koduyla 10 TL
Can yayınları D&R kampanyası ile 5 kitap 35 TL

9 Beğeni

Can Yayınları’nın 7 lira kampanyası çok iyiymiş gerçekten. İlk girdiğim D&R’den bunları aldım. Doğu Yücel çok sevdiğim bir yazardır, bu kitabını da okudum ama birine hediye ederim diye düşündüm.

Kurt Vonnegut’un başka kitaplarına denk gelen varsa söylesin lütfen. Ona göre birkaç D&R daha gezebilirim. :slight_smile:

Ekleme: Bir de Cortazar kitaplarını hangi D&R’lerde görürseniz onu da belirtin lütfen.

13 Beğeni

Maymunlar Evine Hoşgeldiniz kitabı da var, bakabilirsiniz.

Onun Dost Kitabevi baskısı var bende ama hazır Can’da indirimliyken bu baskısını da alırım. Teşekkür ederim.

1 Beğeni

İthaki modern’e yetişmiş oldum… Ky ithaki indiriminden aldıklarım.

26 Beğeni

Tanrılar tohumu dahil üsten alta kadar ne kadar tuttu sorması ayıp merak ettim.:thinking: