Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Kitap yurdu ithaki indiriminden aldıklarım.

23 Beğeni

Tüm hepsi çıkacak yeni modern kitabıyla birlikte(james joyce) 240 falan tuttu yanlışım yoksa.

Kitaplığın sınırlarına ulaştım bile iki tarafına ek almam gerekiyor

4 Beğeni

İyisi mi sen odayı çevir. Olacağı o. :sweat_smile:

1 Beğeni

İki tarafına ek yaparsam 1500 kitaba kadar yolum var ama boşanma avukatlarına da çıkabilir o yol :smile:

2 Beğeni

Yok yahu kitaplık yüzünden adam boşanır mı? :thinking:

Bence boşanmaz.

Neyse önemli değil mal paylaşımında ev mev nafaka bir şeyler verir kitaplığımı kendi evime alırım napalım :smile: önce kitap sonra can sonra canan demişler.

5 Beğeni

Kaç aydır aradığım bir kitaptı. Sonunda bulabildim.
@Kandra ya teşeekkür ederim.

8 Beğeni

Merhaba,
Çok güzel görünüyor. Aklım gitti geldi bir an. Keyifli okumalar diliyorum.

5 Beğeni

Dün aldığım Çöküş kitabı hızlıca elime ulaştı. Kitapta uygun fiyatının uyandırdığı intibaya rağmen herhangi bir hasar ve sıkıntı yok. Uygun fiyattan dolayı amazona haber verdiği için ise @muaet’e teşekkür ederim.

10 Beğeni

Benimki de gelmiş sanırım, eve geçince bir göz atacağım, maşallah çok hızlı getirmiş amazon. Güle güle okuyun :slight_smile:

1 Beğeni

Teşekkürler siz de güle güle okuyun. Amazon stoklu çalıştığı için kitaplarda bekletmesi olmuyor gerçekten de.

Teşekkür ederim. Diğerlerinin de çalışma yöntemi o değil mi? Stokta var yok muhabbeti yazıyor o sitelerde de. Aradaki fark nedir tam olarak?

Her site stoklu çalışmıyor. Siparişle birlikte kitap temini yapıp gönderiyor. Kitapyurdu, babil ve birkaç site daha stoklu olan kitaplarını belirtiyor geri kalanları için mesela 3 günde temin yazıyor. İdefix ve d&r stoklu kitapları olmasına rağmen stok bilgisi paylaşmıyor.

1 Beğeni

Amazon kadar hızlısını görmedim. 3 defa sipariş verdim bir tanesi 12 saatte diğerleri 18 saatte elime ulaştı.

Kitapyurdu’nun İthaki kampanyasından GOD OF WAR ve ZAMAN ÇARKI 1’i aldım. ZAMAN ÇARKI 13’üncü kitabı da bugün kitapçıda buldum ve hemen kasaya gittim (bulunmadığı için bu kitabı aldım aslında).
Kafamda Zaman çarkı serisini almak vardı ama hep erteledim. Nasıl bir seri olduğuyla ilgili en ufak bir fikrim yok. Ama içimden bir ses mükemmel bir roman dizisi olduğunu söylüyor. God of War ise en sevdiğim oyunun kitabı olduğu için hemen onu da aldım.

14 Beğeni

Can Yayınları’nın D&R 7 tl kampanyasında benim gibi Kurt Vonnegut kovalayan var mı? İstanbul’da oturanlar için Sultanbeyli Atlaspark’ta Titan’ın Sirenleri, Ataşehir Brandium’da Maymun Evine Hoş Geldiniz (son iki tane kalmıştı birini ben aldım) kitapları mevcut. Acaba Mavi Sakal da kampanya dahilinde midir, koşar alırdım. Gören bilen varsa haber ederse sevinirim.

6 Beğeni

Kitapçı neredeydi ve 13. kitaptan başka var mıydı acaba? Daha o kitaba gelemedim ama şimdiden bulamazsam stresi yaşıyorum.:grinning:

Aynen bende o stresi yaşamamak adına aldım. Ben aldığımda son bir tane vardı onu da ben aldım. Aldığım yerde tanınmış büyük bir kitapçı değil.

1 Beğeni

Acele etmeseydiniz keşke yayınevi yetkilisi baskıların sırası geldikçe devam edeceğini söyledi.

2 Beğeni

Anladım, yine de teşekkürler.