Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Bugünkü D&R ziyaretimde 2 kitap alabildim. Küçük İskender hediye.

Üstteki öykü derlemesi ise sahaftan.

3 Beğeni

Kitapyurdu’ndan 6 adet Drizzt siparişim var. Şu durumda bana 2 adet bızdık göndermeleri gerekecek :slight_smile:

2 Beğeni

Annemde iki tane var ve az önce ufak olanı şişirilebilir yatağı ısırdı. :joy: Pııı…ssss diye bir ses gelmeye başladı. Gelen havayla dövüşüyordu en son. :roll_eyes: İki tanesiyle başarılar dilerim. :sweat_smile:

4 Beğeni

:joy: teşekkür ederim …

1 Beğeni

Postacı ama henüz gelmedi :frowning:

kitapsec Yar Yayınları 2.90TL kampanyası 1.siparişim geldi. Sıfır kondisyonlu herhangi bir hasarı defosu olmayan kitaplar geliyor. Ayrıca paketlemeleri de güzel kendileri kalın naylon ile kaplayıp sonra kutulamışlar. Paketlemeye biraz yatırım yapmışlar belli.

14 Beğeni

Herkes başlığın adına ithafen, doğal olarak, aldığı kitapları paylaşıyor. Ben de bunun yanında aldığım belgeselleri de paylaşayım dedim. Neticede onlar da kitap kadar değerli ve kıymetli, en azından benim gözümde.

Bu arada Tüfek, Mikrop ve Çelik’in 2 DVD’lik belgeseli var. Henüz izleyemedim ama güzel olduğuna şüphem yok. Kitabı okuyup da sevenler
-ki çok büyük bir kitle- bir gözatsın derim.

29 Beğeni

Sitedeki yorumlar üzerine aldığım iki kitap.

19 Beğeni

Muhtemelen biliyorsunuzdur, Üç Cisim Problemi’nin devam kitabı var. Seveceğinizi düşünüyorsanız aklınızda olsun. Bazen baskı problemi oluyor. Satıştayken almanızı tavsiye ederim.

1 Beğeni

Yeni listeme ekledim şimdi siz deyince. Teşekkür ederim bilgi için.

1 Beğeni

100 Objede Dünya Tarihini arkadaşımın bir iş arkadaşından aldım. O da birine hediye olarak almış ama bozuşmuşlar vermemiş :slightly_smiling_face: Okunmamış durumda olmasına rağmen fiyatı fazla uygundu, aldım bende :slightly_smiling_face: Cildi İş Bankası Hasan Ali Yücel Klasikleri’nin Ciltleri ile birebir aynı. Rengi de aynı kırmızı, dokusu da aynı kumaş hissini veriyor. Aslen BBC’nin radyo programı olan kitabın adı içeriğini yeteri kadar açıklıyor aslında. British Museum’da bulunan tarihi eserlerin fotoğrafları ve öyküleri ile insanlık tarihinin gelişimi anlatılıyor. Bahsi geçen 100 objeyi aşağıdaki linkden görebilirsiniz (Sanırım radyo programı da dinleniyor.)

Uyurgezerler ve İpek Yolu’nu bugün Letgo’dan aldım. Onlar da baktığım kadarıyla sanırım okunmamışlar. Uyurgezerler’i burdaki bir arkadaşın (kullanıcı adını hatırlayamadım) tavsiyesi üzerine aldım. İpek Yolu’da çoktan beri aklımdaydı fakat bu ay alma niyetinde değildim. Satan kişi “İpek Yolu’nu da alırsan indirim yaparım” dedi onu da aradan çıkardım böylelikle :slightly_smiling_face:

12 Beğeni

Sol tarafta olan kitaplar Kitapseç 2.90 TL kampanyasından kitaplar. Bende bu kitapların bir kısmının Yar yayınları eski baskıları var, yıllar içinde cilt, kapak baskı olarak yar yayınları kaliteden ödün vermiş. Sürekli artan maliyetler küçük yayınevlerini çok zorluyor olsa gerek. Yine de 2.90 TL çok çok iyi fiyatlara almış oldum kitapları.

Sağ tarafta olan kitaplar BKM’den gelen siparişler. BKM bu kez de 100 TL’ye 10 TL indirim kuponu göndermiş.

11 Beğeni

Ben de 7 TL kampayasından bir miktar faydalandım. Patrick Melrose serisinin 2. Ve 3. Kitabi indirimde fakat ilk kitabı normal fiyatında olduğu için henüz almadım. Buna da biraz gıcık olmadım değil. Titanların Sireni için de 5 tane D&R gezdim Ankara’da gören bilen varsa çok makbule geçer. :slightly_smiling_face:

11 Beğeni

Temmuz ayı kitap siparişlerim. Kitapyurdu’ndan.

Postacı
Klasik Bilimkurgu Öyküleri
9 Postmodernist Öykü
Midwich’in Guguk Kuşları
Alba
Gelecekten Akıl Ötesi Haberler & Kaotik Bilimkurgu Öyküleri

5 Beğeni

D&R Can yayınlarından

Kurt Vonnegut - Titanın Sirenleri
Doğu Yücel - Kimdir bu mitat karaman ve düşler kabuslar
Salman Rushdie - Bir Mağriplinin son iç çekisi ve Altın Ev
Jasper Kent - Çar’ın Laneti - Halkın iradesi - Son ayin
Petros Markaris - Batık Krediler

aldım

5 Beğeni

D&r kampanyası temmuz sonuna kadar mı devam edecek soran oldu mu acaba?

1 Beğeni
2 Beğeni

İpek Yolu’nun içindekiler kısmını paylaşır mısınız?

Dnr kampanyasının kapsamını nereden görebiliriz? Hangi kitapların dahil olduğunu vesaire.

d&r çalışanlarına sorduğunuz zaman direk kitap ismi vererek sistemlerinden kontrol ediyorlar.
En azından Karabük çalışanları sağ olsunlar o şekil yarımcı oldular.