Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

1998 basımı ama bembeyaz kagıda sahip:)
12 tl’ye almak ayrı bir haz :joy:

7 Beğeni

Aşağıya ekliyorum…

2 Beğeni

Ben de arıyorum, nereden aldınız?

Geçen zebramo’dan zar zor aldım.İnce baskı var isterseniz satabilirim.

Can Yayınları kampanya epey işime yaradı.

17 Beğeni

Danilov Beşlemesinin ilk iki kitabı da indirimde olsaydı keşke.

Aynı fikirdeyim.Çok aradım ama üç mağazada da yoktu.

Merhaba, can klasikler kampanyaya dahil mi? Gördünüz mü hiç?

Yeni çıkanlar, çok satanlar ve klasikler indirimde değil.

2 Beğeni

Karton kapak mı yani anlamadım?

Bu paylaştığım Sert kapak ciltli sömizli basım ama satacağım ise Normal standart kitap kağıdı.Yumuşak kapak yani.

Hayırlı olsun Uyurgezerler :slight_smile: ben önermiştim ve sizde haklı olarak Pegasus’un fiyat politikasını sevmediğiniz için almak istemediğinizi söylemiştiniz. Uygun fiyata bulmanıza sevindim çünkü böyle bir kitabın yayılmasını çok isterim. Çok kaliteli ve her bir noktası gerçek bilgilere dayalı bir kitap.

1 Beğeni

Kadıköy Akmar Pasajı’ndan klasikler 15’er TL, Atlantis’in Çöküşü 40 TL

5 Beğeni

Anladım. Fiyat nedir peki?

Evet siz önermiştiniz. Arama kısmından aradım ama bulamadım bir türlü o mesajı :slight_smile: Tekrar Teşekkür ederim önerdiğiniz için.

1 Beğeni

Sözde ayın 15’ine kadar bekleyecektim. Biraz da istediğim kitaplar biter de alamam korkusuyla yeniden D&R turuna çıkıp aşağıdakileri aldım. Neyse ki aklımda kalan bir kitap neredeyse kalmadı. Muhtemelen ay sonunda kampanya bitmeye yakın tekrar bir bakarım ne var ne yok diye. (Ankara’da Vonnegut arayan varsa Taurus D&R’da birkaç tane kalmıştı)

13 Beğeni

Geçen hafta DR’de görüp,hoşuma gitmişti.İdefix alışverişimi tamamlayacak iken Kitapyurdun da fiyat olarak 1/3’ü oranında görünce hiç beklemeden verdim.Geriye gelmesi kaldı :see_no_evil:

3 Beğeni

Vay Borges de 7 liraya düşmüş demek. Hafta içinde gezmedik D&R bırakmamak lazım.

27 Haziran Kitapyurdu siparişim. 5’inde çıkan kitaplar nedeniyle biraz çok bekledim ama neyse kazasız geldi kitaplar.

15 Beğeni

Nihayet 2. Baskıyı yaptı. Alfanın sitesinden perşembe günü aldım, ertesi gün kargoya verdiler, bugün elime ulaştı.

Alfa paketlemeyi inanılmaz iyi yapıyor. Siyah straforlar ile desteklemişlerdi kitabı. Şaka değil cam vazo alsam aynı bu şekilde paketlenirdi. İçinden kapağı Otosopçunun Galaksi Rehberi olan mini bir defter de çıktı.

15 Beğeni