Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

İthaki Asimov kitaplığını muhtemelen yıllar sonra tamamlar belkide tamamlayamaz. Yavaştan edinmek lazım dedi iç sesim.

22 Beğeni

Teşekkür ederim.Milenaya Mektupları Kafka’dan almam o halde,kasım ayında Kafka yayından Dava,Öteki’den Günlükler alacağım gibi en azından birisini.Attığınız resimlerde baskı kaliteleri gayet iyi duruyordu,çevirmen ve yayınevi iyi duruyor.Sağolun tekrar.Ayrıca Can yayınları bu şekilde başka hangi kitapları basacak biliyor musunuz? Çünkü fiyat ve baskı kalitesi oranı çok güzel aynı şekilde kitaplardan birbirinden kaliteli

1 Beğeni

Benim Can ciltli kitaplar siparişim 8-9 gün oldu hala gelmedi. İş bankasından 21’inde çıkacak kitabın çıkması ya da dağıtımı geciktiği için sipariş hala bekliyor. Başka Can ciltli hangi kitaplara basacak bilmiyorum ama paylaşılan fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla baskılar çok güzel.

2 Beğeni

Benim kargolar 12 gün sonra geldi Watchmen yüzünden :sweat_smile:
Gerçekten baskılar çok iyi yayınevine sordum umarım olumlu dönüş yaparlar Can bu baskılarla devam etmeli çok güzeller gelince sizde göreceksiniz

2 Beğeni

Can’ın ciltlileri cildi, kağıdı, kapak tasarımı kısacası herşeyiyle bir harika. Uzun zamandır bu kadar kaliteli bir basım görmemiştim. Can’a tavsiyemdir: Klasikleri bu tasarımla basmalısınız.

1 Beğeni

Merhaba Kafka yayınlarındaki bütün Kafkalar ciltli basılıyor bildiğim kadarıyla :blush: Yeni baskıya gitti, fuarda Kafka Kitap standından gelip alabilirsiniz.

3 Beğeni

Milene’ya mektuplar ciltsiz olarak girilmiş tüm satış sitelerinde. Yeni baskı mı ciltli olacak acaba?

En garantisi nadirkitap görselleri deyip baktım. Ciltli gözüküyor kitap.
https://www.nadirkitap.com/milena-ya-mektuplar-ciltli-franz-kafka-kitap13759169.html

image

@alper Gereksiz ek yapayım; idefixde de Ciltli yazıyormuş;

5 Beğeni

sitelerde yanlış yazılmış, bütün Kafkalar ciltli basılıyor.

2 Beğeni

@Alladierre Kitap satış sitelerinin sayfalarında olan bilgi doğru değilmiş. Ben kitap sert kapak değil, yeni baskılarda sert kapak baskı çıkabilir diye almamıştım. Sepete ekledim bunu da.

@Fahrettin Evet öyleymiş ayrıca Dönüşüm kitabını da Kafka değil Epsilon olarak listelemiş kitap satış siteleri.

2 Beğeni

@alper hangileri gördüklerinizi söylerseniz gerekli bölüme bildireyim.

1 Beğeni

Şimdi bir çok siteyi kontrol ettim,Dönüşüm kitabı Kitapyurdu ve İdefix doğru gözüküyor.

Arasta (Eganba, Babil) epsilon olarak listelenmiş. Yanlış listeleme sadece Emek kitap kaynaklı olabilir.

2 Beğeni

Evet çoğunda hatalı. Listeye kidega, bkmkitap, ilknokta, inkılap, atlaskitap eklenebilir.

2 Beğeni

Teşekkürler gerekli yerlere ilettim ilgilenecekler.
@alper @Alladierre

3 Beğeni

Hayaletin Garip Huyları çıktı-çıkacak diye bekletip pes ederek verdiğim sipariş. Benden sonra yayım tarihi vermeleri de benim kötü şansım artık.

16 Beğeni

Kitapyurdu.

Ciltlilere geçiş Hugo’da tamamlanmış oldu. Daha sırtım yere gelmez :smile:

19 Beğeni

Ağır ağır çıkacaksın bu merdivenlerden
Ciltli HAY baskılarının teminini düşleyerek.
Ve bir zaman bakacaksın kitaplığına duygulanarak,
İşte bütün bu kitapların ciltli baskılarını topladım diyeceksin.

:slight_smile:

Bu arada Emile Zola ciltli baskıları da toplayabildin mi? 3 kitabın ciltli baskıları tükenmiş. Nana yeniden basılır ama Yaşama Sevinci yeni baskısı gelmeyebilir.

6 Beğeni

Yok Zola’ya geçmedim henüz. 30 tane var daha. Yolun çook başındayım :smile:

Bir de seriyi tamamlamak gibi bir hedefim yok zira bana hiç hitap etmeyen de çok kitap var seride. Kapladıkları yeri de göz önüne alırsak, kitaplığı hantallaştırmaktan ve benim cebimi delmekten başka bir işe yaramaz o şekilde olursa.

4 Beğeni

Bende hiç ciltli HAY yok. Ciltsiz HAY var. Ezik mi demek istedin şimdi sen bana?

3 Beğeni

Benim de tahmini 100 -150 adet HAY karton kapak kitabım var. Demişsem öncelikle kendime demişimdir :slight_smile:

Uygun bir şiir aklıma gelirse, bir uyarlama da karton kapak alanlar için yazarım :slight_smile:

2 Beğeni