Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Teşekkür ederim.Soğuk ama girince alışıyor insan. Sizde bir kitapla ısısını test edersiniz umarı :grinning:

İyi okumalar. Tolstoy Savaş ve Barış’ın bandrol alınalı 1 ayı geçmişti, kitap çıkmış ama dağıtımı yapılmamış demek ki.

1 Beğeni

Ben sadece otostopçuyu okudum. Belki ondan soğumuşumdur :smile:

1 Beğeni

Kabalcı’nın aynı metinleri olduğu için sayılmaz oda :grinning: Yalnız OGR’ni okuyan çoğu kişi ikinci kitapdan sonrasını beğenmiyor. O yüzden mi böyle dediniz ?

Benim okuduğum en overrated kitaplardan biri maalesef. İlk kitapta esprili dil fena değil ama sonra sıktı beni. Gülmedim, merak etmedim, sevmedim.

1 Beğeni

Alfa’nın baskıları beni de çekmiyor, itici geliyor doğrusu. Ama PKD’leri alacağım

Yazı fontundan falan da olabilir. Sevmiyorum işte ne bileyim. Çok şey kaçırıyorum gibi ama…

2 Beğeni

Kidega ve Kitapambarı alışverişim. Her ikisinin de paketlemesi çok iyiydi. Kitaplarda hasar yok. :slightly_smiling_face:

19 Beğeni

Asimov kitabından birkaç görsel atabilir misiniz acaba?

1 Beğeni

Şu neil gaiman ayracını bi yollamadı bana ilknokta be :sweat_smile: benim 6 ayda anca okuyacağım kadar kitap almış, muhtemelen 1 aya hepsini okumuş olur. Kıskandık mı tabiki hayır :sweat_smile::sweat_smile:

2 Beğeni

Edit: Ters yüklemeyi nasıl başarabildim acaba :thinking: Kusura bakmayın mobilden yüklerken olmuş.

9 Beğeni

Acı gerçekler hocam :slight_smile:

1 Beğeni

Idefix’ten Alfaların ikisi

de hasarlı.

9 Beğeni

Çok üzücü geçmiş olsun

1 Beğeni

Bu D&R ve idefix bıktırdı artık. D&R’dan 13’ünde bir ders kitabımı aldım, geldiğinde hasarlıydı ben de değişime gönderdim. 24’üne kadar değişim için bekledim ama maalesef onu da beceremediler. Aradığım her gün de gün içinde kargoda, merak etmeyin dediler. 24’ünden beri iadeyi bekliyorum, o da yok. Vizeler geldi, kitap gelmedi. :upside_down_face:

2 Beğeni

İade-değişim süreçleri iğrenç oluyor hakkaten ama onun dışında ben alışverişlerimden memnun kaldım ya. Benim mi şansım sizin mi sanssızlığınız bilemedim.

1 Beğeni

İdefix ve D&R gibi siteler Alfa için çok iyi indirim yapsa da tercihiniz alfakitap sitesi olsun bence. Şimdi zaten aldığınız kitaplar için idefix ve alfakitap arasında çok bir fiyat farkı yoktur. Az ucuz olsun derken hem iş ahlakı olmayan insanlara para kazandırıyoruz hem de iade, değişim süreci yaşarsak zamandan kaybediyor ve kargo firmasına ulaşım vs. masraflar nedeniyle ettiğimiz ufak kârın da bir önemi kalmıyor.

4 Beğeni

Ben İdefix / Dr iade ve değişimlerde bugüne kadar hiçbir sorun yaşamadım. Ama örneğin BKM’de hep sorun yaşadım. Dediğiniz gibi belki biraz şansla alakalı

1 Beğeni

Katılıyorum. Beklemeye bile değmez.

1 Beğeni

Bende bunun gibi kapağı ayrı olarakta kapaklı olan kitapları iyi kargolayan siteler dışında almanızı tavsiye etmem. -kidega- Sonra o kağıt param parça geliyor, indirim de işe yaramıyor maalesef.

2 Beğeni