Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

10 Beğeni

17 Aralık saat 15.00 civarı Amazon’dan kitap sipariş ettim. 18 Aralık saat 16.00 civarı kitaplar elime ulaştı. Hem de İstanbul içi değil. En az 10 saatlik mesafedeki bir şehire, neredeyse 24 saat içinde kitap ulaştırmak… Kusursuz gerçekten. Sanıyorum ki artık kitap alışverişlerimi yalnızca Kidega ve Amazon’dan yapacağım. Bazı indirim durumlarında İdefix dahil…

2 Beğeni

24 Beğeni

Adam il kütüphanesi kurdu ya tek başına. :sweat_smile:

9 Beğeni

Olmaaaz. Bugün yarın ek kitaplıklar geliyor. Onlar da yerleşsin gözünüzü gönlünüzü açarım :smile:

@Buyici manyak :smile:

7 Beğeni

H.P.Lovecraft siparişim geldi ama baya üzdü.Paketleme eskisine göre zayıftı tek kat balonlu naylona sarılmıştı.

Alan kişilerde kitapların bazı harflerinden itibaren çizgi geçtiğini görmüştüm ki beni inanılmaz rahatsız eder sürekli gözüm takılır . ( L , R ve BÜTÜN kelimesinden ön kapağa kadar bende de var.) :pensive:

Bütün Hikayeler’in arkasında darbeyle ezilme var. İç kısımlarda neredeyse tüm sayfalar kıvrılmış katlanmış.Üstten bakıldığında sayfalar uzun kısa gidiyor.

Bütün Romanları sanki hasar yüzünden iade edilmiş ve onu bana göndermişler gibi geldi. Akla gelen başa da gelebiliyor. :sweat:
Altın rengi yerler ve kapak uçları sürtünmeyle aşınmış.Fotoğrafta çok net gösteremedim. Bu görüntü can yakıyor. :confounded:

Hiç ucuz değiller ki görmezden gelinsin…
Böyle çıkmasını hiç beklemezdim.Yepyeni matbaadan çıkmış kitaplar bunlar…
Yarın yerlerine gidip kendim kontrol edip almayı düşünüyorum. Sorun çıkarmazlar herhalde.Kargoyla iş uzayacak.Giden oradan alışveriş yapan var mı ? Bir de bu altın-gümüş kısımlar zamanla silinir mi acaba? İade mi etsem iyice ikilemde kaldım…

2 Beğeni

İnşallah kazasız belasız gelir. Yavaş yavaş The Witcher serisini de tamamlamaya başladım. Şu an ikinci kitabı okuyorum. Dedim biter bitmez üçe başlarım. Hurin’in Çocukları da bahane oldu. :joy:

5 Beğeni

Hangi siteden almıştınız

Alfa’nın kendi sitesi.

Bence değişim isteyin. O kadar paraya görmezden gelinmeyecek bir hasar.

1 Beğeni

Hasar paketleme kaynaklı değil, hasarlı kitabı göndermiş alfa çalışanı, bunun kabul edilebilir olduğunu düşünerek göndermişse ayıp etmiş.

Altın Gümüş “şeyler” kısa zaman da değil ama zamanla ucundan kıyısından gidebiliyor, bu tarz kapaklarda oluyor bu durum.

1 Beğeni

Kidega hiç ayraç göndermedi üzüldüm. 365 ise okuma rehberi bile göndermedi, dümdüz kitap. :pensive:

11 Beğeni

Witcher serisinin gelme ihtimali çok düşük yalnız.

PKD almaya devam ediyordu. :blush:

10 Beğeni

Yeni kitabı çıksa da alsak. :smiley:

1 Beğeni

Asimov’unkiler de gelse artık :grinning:

3 Beğeni

Ona daha çok var gibi. Alfa PKD konusunda hızlı ama bir duraklama dönemine girdiler sanki.

2 Beğeni

Vakıf’ın dizisi geliyordu sanırım ona yakın tamamlarlar. Durgunlugun sebebi PKD 4. cilttir belki :grinning:

3 Beğeni

bkm kitaptan 30 kasımda aldığım kitap bu gün elime ulaştı ama ptt kargodan kaynaklı kitapta yırtılma olmuş baloncuklu pakete kadar aynı şekilde yırtılmış kitabı değişime yollayıp yollamama arasında kaldım kargodan 24 saatlik kargo garanti belgeside çıktı sizce uğraşmaya değer mi?

2 Beğeni

Eğer kapağı hareket ettirince ayrılma oluyorsa uğraşmaya değer. Son karar sizin ama. :smiley: