Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Dune sapkınları stokta gözükmüyor acaba nasıl alabildiniz ? Nadirkitap 120 TL ye satılıyor ucuzunu bulana kadar da almak istemedim.

@Rwenzori Hocam toplamda 12 kitap Türkçe’ye çevirildi. Frank Herbert’in yazdığı ana seri 6 kitaptan oluşuyor. Geri kalan kitapları ise oğlu, Frank Herbet’in notlarından yola çıkarak yayınladı.
Dune Kitaplığı başlığından Türkçe’ye çevrilmiş tüm kitapların listesi mevcut.
Dune Kitapları sayfasındaki kaynakta ise yayınlanan tüm kitapların listesi mevcut.

@Kerem_Pinar Hocam ben alırken satışta gözüküyordu. Siparişim durumu da “Temin Edildi” olarak gözüküyor. Ya sonuncunu ben aldım ya da bir yanlışlık oldu ve o kitap bana gelmeyecek. :roll_eyes:

1 Beğeni

İnşallah sonuncusunu siz almışsınızdır yoksa sahaf yollarına düşecek birisi daha aramıza katılacak. 120 TL ne ya resmen adam dolandırma bu

2 Beğeni

Dune sapkinlari için aşağıdaki ilana göz atabilirsiniz.

1 Beğeni

Uygarlığın Çöküşü ve Öldüğünü Google’dan Öğrenen Adam aldığım ve okuduğum son iki kitap.

1 Beğeni

ilknokta dan sipariş yaptım 77 lira tuttu.30 liralık kitabın baasskısı yokmuş.Bu yüzden 47 lira tutmuş oldu.Sitede 75 tl üzerri kargo bedava ücrreti iade ederken kargo ücreti alırlar mı bilen varsa?

Almazlar. Alırlarsa ayıp ederler.

1 Beğeni

inşallahhhhhh ya yoksa iptal edicem

2020’nin ilk alışverişi tarih ağırlıklı oldu. :slight_smile: Budha büyük kitap satış siterinin stoklarda tükeniyordu. Babil’de stokta son 1 adet kalanı aldım. Hasarlı olabilir diye çekincem vardı ama Babil herzmanki gibi hasarsız, tertemiz kitaplar gönderdi.

10 Beğeni

Eganba ve Idefix sitelerinden gelen yeni kitaplarım.

16 Beğeni

2020’nin ilk siparişi ve Kidega’dan yaptığım ilk alışveriş. :slight_smile: Esas özne Angela’nın Külleri idi, bir kitap kulübü için. Sonuncu da Enpara hediyesi oldu. Aradakiler ücretsiz kargo için. :flushed: En merak ettiğim Tsubasa galiba, çocukluk kahramanım. :heart_eyes:

6 Beğeni

İyi okumalar.

Üniversitede öğrenci olduğum yıllarda popüler olmuş bir kitaptı ve ben de okumuştum. 2 kitap olması lazım.

Ben okuduğumda, doğan çocuklar 1-2 seneye askere gidecek :slight_smile: o nedenle pek bir şey hatırlamıyorum ama okuduğum zamanlar okumaktan hoşnut kalmıştım.

1 Beğeni

Teşekkür ederim. İkinci kitabı da gördüm de önce bir buna bakayım dedim. Ben ne hissedeceğim merak ettim. Bu yorumunuzdan sonra, kulübe yetiştiremesem de okuyacağım muhakkak.

1 Beğeni

Ps1 a da bir saygı duruşu. Memory de oyun varmı. :smiley:

2 Beğeni

Tüplü Tv’yi satma hatasına düştüğümden beri monitöre bağlayamıyorum :slightly_frowning_face: Nightmare Creatures’ın, Soul Reaver’ın falan saveleri vardır içinde büyük ihtimal. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Heeeey gidi heeeeyy.

2 Beğeni

Martin Beck’i yakın zamanda okursanız yorum isteyebilir miyim sizden? Merak ettiğim bir seri.

Aslında 3 kitap. ilk iki kitap çocukluk ve gençliğini 3. kitap öğretmenlik hayatını anlatır.
VE 3. kitap öğretmen adıyla zamanında altın kitaplardan çıkmıştır.

1 Beğeni

Ara ara fuara gidip aldıklarım

@Agape görmesin bunları aman diyim. :grin::grin::grin:

7 Beğeni

Siparişler verildi :partying_face:
200 TL ücretsiz kargo olması oldukça kötü olmuş,şükür ki arkadaşıma da bir tane aldım kalan kısım için listemdeki bir çizgi romanı aldım.
12 TL kargoya vereceğime 8 TL daha ekler bir kitap alır ücretsiz hale getiririm kargoyu :grin:

*Az önce aradılar cidden saçmalık aynı adrese sadece 1 kitap alınabiliyormuş iade ettiler siparişi,boşu boşuna kargo parası iki kez ödemiş olacağım gördüğüm en rezil durum

1 Beğeni