Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Gerekli Şeyler’in sitesinde Gyo için kişi başı limit bir adettir, birden fazla alımlarda gönderim yapılmayacaktır ibaresi var ona dikkat etmiş miydiniz ? Sorun yaşamayın sonra.

Kitabın açıklama kısmında kişi başı alım 1 adettir. Fazla alımlar gönderilmeyecektir yazıyor. Umarım gelir bu şekilde sizinki :confused:

Hiç dikkat etmedim direk aldım böyle bir durum olduğunu bilmiyordum biraz gafil avlandım

1 Beğeni

Artık ayrı ayrı sipariş verirsiniz o zaman. Kargo parası da ayrı bir sorun gerçekten.

Kusura bakmasınlar ama 12 TL kargo cidden yüksek birde bunu ayrı ayrı almak zorundasın fazladan 24 TL çıkmış olacak bunu okuyucuya yapmaya ne gerek var.
Sırf beklediğim için alacağım yoksa almazdım.

*Kitap tükenmiş sadece kendime alabildim arkadaş baya üzüldü :sweat_smile: 1 saatte tükenmesi maşallah…

1 Beğeni

Son İnsan kapağı çok hoşuma gitti, alasım var, çok iyi bir kitap mıdır?

Kesinlikle görmedim. (Nerede benim kurbağa kürem!!!) :buyucu:

1 Beğeni

Kitapyurdu’ nan aldım. Zorba’ nın kapağı biraz yıpranmış. Onun dışında diğerleri sağlam geldi. Yarıyıl tatili için tam da istediğim kitaplardı. Özel baskıların geriye kalanlarını da alma hevesiyle okumaya başlıyorum.

12 Beğeni

Hemingway ve Steinbeck konusunda çok eksik sayılırım. Alışveriş listeme bayağı bir kitap aldım bu iki isimden. Tamamlamam lazım. Kendime notum olsun:)

Benzer durum bende de var.
Ben de kendime not olarak şu yazarların her ay bir kitabını al diye not ekledim.
Gabriel Garcia Marquez, Paulo Coelho, George Orwell, Ernest Hemingway, Jose Saramago, Thomas Man, Alber Camus, John Steinbeck
Bu ay 1-2şer kitaplarını aldım.

2 Beğeni

Arkadaşlar Samuel Beckett için Ayrıntı yayınlarını mı önerirsiniz yoksa Kırmızıkedi yayınlarını mı? Çeviri ve editörlük konusunda bilgi istiyorum okuyanınız varsa.

Zebramo :grimacing:

11 Beğeni

İş Bankası Kitabevi alışverişlerim.

13 Beğeni

İkinci el temiz cep yakmayan kitap siparişlerim yeni yuvalarına hoş geldi!

8 Beğeni

Pegasus’lar n11’den …
İthaki’ler İlknokta’dan…

19 Beğeni

N11, bkm, kitapyurdu ve farklı noktalardan farklı zamanlarda gelenler. Toplu foto oldu bir bakıma. Ufak hasar olanlar var. Bu gibi anlarda aklıma bizim oraların lafı olan ‘Hazırı gayba değişme’ demeleri gelir hep, değişimle uğraşamayacağım.

32 Beğeni

Eh bunlarla bir kitapçı açarsınız rahatlıkla :slight_smile:
İyi okumalar dilerim…

3 Beğeni

Aklımın bir köşesinde ama sürdürdüğüm işimide zevkle yapıyorum. Kısmet ilerleyen zaman ne gösterir bakalım. Çok teşekkür ederim.

3 Beğeni

Güle güle okuyun hocam. Jacques Ravenne kitapları kurgu mu yoksa tarih kitapları mı?

1 Beğeni

Ben espri olsun diye söylemiştim ama büyük tesadüf olmuş :slight_smile: hayırlısı olsun

1 Beğeni