Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Evet benim de kitaplarda görmekten en hoşnut olduğum kağıt türü. 1 hamur içerisinde değerlendirilen bir kağıt, Everest ciltli özel basımlar da ve YKY Delta da bu kağıdı kullanıyor, YKY’nin gramajı boyut ve sayfa sayısı nedeniyle düşük.

1 Beğeni

İlknokta, Alfa ve Nadirkitap ve Gerekli şeyler siparişlerim. Hepsini dün sipariş ettim bugün elime ulaştı. Decameron cildiyle, kağıdıyla Lovecraft ciltlerin bir tık daha iyisi olmuş.

23 Beğeni

Gerekli şeyler siparişim bugün ulaştı elime. Güzel baskı olmuş :+1:

8 Beğeni

Güle güle okuyun. İmparatorluğn Kızı’nı kaça aldınız acaba?

1 Beğeni

Decameron’un ciltli baskısını bekliyordum ama ince kapağın neredeyse 2 katı bir fiyat farkı olması baya garip geldi :confused:

3 Beğeni

Biraz tuzlu oldu. 200 lira ama nadirkitapta tekti. Başka hiçbir yerde bulamadım.

@Who_Sametto Bende pahalı buldum fiyatı ama baskısı, 1. Hamur kağıdı vs gerçekten çok güzel geldi bana. Birde 2020 zamlarıyla diğer kitaplara bakınca razı geldik bu fiyata.

2 Beğeni

Bu kısmı tam anlamadım hocam ne demek istediniz?

1 Beğeni

Bende anlamadım klavye kurbanı olmuş :grin: çilesiyle, kağıdıyla vs. bir yıl daha iyi demek istemiştim :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Hani 30 ince kapak 45 ciltli veya ciltli 50 çok kitap gördüm ama 30 ince kapak 70 ciltli kapak pek nadir olan bir durum :smiley: Ama dediğiniz gibiyse indirime girince kesinlikle kaçırmamam gerek

1 Beğeni

Ben bu baskı 2020 model. lovecarf baskı 2019 eski model diye anlatmıştım yazdığından.

Karton kapak kitapların fiyatları daha ucuz olacaksa ciltli kitapların 3 kat 4 kat karton baskı ile fiyat farkı olmasını kabul edebilirim.

2 Beğeni

Aynen 2020 model baskı olmuş. Cilt ve kağıt aynı kalite ama kapaktaki altın yaldız baskısı ve renkli ilüstrasyonlar güzel olmuş bunda.

Piyasadaki 800 sayfa üzeri kitap fiyatlarına bakarak bence hakkı fiyat. indirim oranı yüksek bir yerden kodla alınırsa güzel olur.

2 Beğeni

Bügün bir kitapçı da Dünya Sanat Tarihi kitabını gördüm. Bir 5 dk bakıştık. Devasa ve çok güzel bir kitap gözüktü gözüme. Ama jelatin ile sarılı olduğundan inceleyemedim. İçeriği hakkında bir bilgisi olan var mı? :thinking: Eğer içeriği de tatmin edici ise ehh işte “gitti yine paracıklar” durumu olacak. :roll_eyes:

işte bunu bekliyordum. decameron sipariş vereyim bari.

Bu kitabı okuyan var mı aramızda?

John Steinbeck serisini Sel’den tamamlayacak olan arkadaşlar, bir tavsiye elinizi çabuk tutun, alışverişlerde Steinbeck’lere öncelik verin.

1 Beğeni

Sel yayınevini basmadığı Steinbeck eseri kaldı mı biliyor musunuz?

Çok emin olmamakla birlikte “Alev” ve “Altın Kupa” var sanırım.

Sel Yayınevinin internet sitesinde Burning Bright ve A Russian Journal kitapları hazırlanıyor şeklinde görülüyor.

Ancak Bilinmeyen Bir Tanrıya kitabının Eylül 2019’da basılıp baskısının kalmamış olması, Gazap Üzümleri, Sardalye Sokağı…vs gibi kitaplarının yeni baskısı olmaması telifin kaybedildiği dedikodularını doğruluyor sanki. İnstagram’dan sordum cevap gelirse paylaşırım.

Ben tüyoyu verdim :slight_smile:

1 Beğeni

Belki daha iyi bir yere geçer? :face_with_monocle: :smile: