Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

GYO Özel baskılar az önce geldi.Gayet güzel olmuş.Nadir’de kitap jelatine ayrıca sarılmış,ayraçlar konmuş.GŞ için bu kadar zor mu acaba bunu yapmak? :thinking:

GEREKLİ ŞEYLER

NADİR KİTAP

5 Beğeni

Kitabın türü polisiye mi, psikolojik gerilim mi? Yani cinayeti polis mi araştırıyor? Ben psikolojik gerilimden ziyade polisiye seviyorum o yüzden soruyorum :slight_smile:

@Minotor teşekkür ederim

Kidega alışverişim geç geldi ama bir sıkıntısı yok kitapların.

15 Beğeni

Kitaplarım geldi, 3’ ünde çarpma, darbe vs vardı, zorbanın kapağında da bir delinme var, iade/değişim isteyeyim mi?
Arada kalınca size sorayım dedim.

3 Beğeni

Tuhaf çocuklar setim geldi.

14 Beğeni

Kesinlikle istemelisin. :slight_smile:

4 Beğeni

Özel baskı hem de, istemelisin bence.

1 Beğeni

Hepsi tamam da, bu Decameron nasıl bir baskı olmuş öyle. Muazzam.

Pkd te şömizde hasarlar var ama canları sağolsun.

21 Beğeni

Nerede kalmıştık. @BiblofilYouTube bizim UEFA kupamız var, süper kupamız var. Pardon O başka bir şeydi :slight_smile: ama 2 kitabı almayı unutmuşsun. Alica, Küçük Dorrit.

Decameron’un Oğlak Baskısı elimde olmasa çok içim gidiyor şu baskıya.

Bu arada şu Barok üçlemesi nasıl bir kitaptır, ne anlatır, anlatımı iyi midir, çok gözüme takılıyor, alıp almamakta kararsızım.

2 Beğeni

Dickens sadece Hay beklerim @alper :smile: Tam gaz devam kaldığımız yerden.

@erdo @alper in güzel bir ön bakışı vardı

Şurada

3 Beğeni

Çok güzel görünüyorlar, elimde okunmamış halde ilk kitabı bulunmakta, diğer kitapları nasıldır acaba? Sizi takip edeyim :slight_smile:

H.G Wells hiç okumadım, 6 tane aldığınıza göre çok seviyor olmalısınız, önerir misiniz, hangisinden başlayın dersiniz?

Kesinlikle öneririm. Tanrıların Tohumu hariç diğer kitapları ile başlayabilirsiniz. Ama sanırım en uygun Zaman Makinesi derim.

1 Beğeni

Teşekkür ederim sipariş listeme ekledim.

1 Beğeni

Rica ederim. Şimdiden iyi okumalar ve okuduktan sonra düşüncelerini paylaşırsan sevinirim.

1 Beğeni

Beni beklerseniz çok beklersiniz malesef. Elimde şuan 150 üzeri okunacak kitap birikti. Yakın zamanda bunları okuyacağımı zannetmiyorum. Alınacaklar listemdeydi. %50 indirimi yakalayınca aldım. Elbet birgün okuyacağım inşallah. Ama yakın zamanda sanmıyorum. Yazar 5.kitabı yazıyor. Belki ithaki onunda basınca toplu halde okumaya başlarım :slight_smile:

Geçen günkü alışveriş döngüsünden poşetimde UrsulaRen’ den Dünyaya Orman Denir, Stanislaw Lem’ den Solaris, Barış Müstecaplıoğlu’ ndan Osmanlı Cadısı ve PKD’ den Uzay Piyangosu ile döndüm. :smiley:

7 Beğeni

@fatihcetin Fatih Bey’den aldığım yeni kitaplar. Özellikle Ali Narçın’ın derlediği seriyi babam ve kardeşlerim için aldım.

9 Beğeni

Gerekli Şeyler’in bastığı; GYO özel baskı az önce elime ulaştı;

6 Beğeni