Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

J.G. Ballard - Hayatın Mucizeleri buldum aldım bir kitapçıdan :smiling_face_with_three_hearts: Ne zaman okurum bilmem ama baskısı olmayan bu kitabı bulmak çok sevindirdi.

4 Beğeni

BKM siparişlerim. Çizik bile yok kitaplarda. Şaşırdım :flushed:

11 Beğeni

Kitapçı olarak bilmiyorum ama N11’e bakabilirsin. Sitede İdefix, Pegasus, İthaki gibi satıcılar mevcut.

1 Beğeni

11 Beğeni

Biraz da şans işi belki ama ben Bkm’den 5-6 sipariş geçmişimdim. Daha sorunlu - hasarlı siparişim olmadı. Şimdiye kadar memnunum, genel kanının aksine…

1 Beğeni

Fidankitap’ta geçiyordu puanla ödeme kısmından.

2 Beğeni

Ilknokta siparişim geldi golemin eni diğer karanlık kitaplik serisine göre küçük :confused: tek bende mi böyle olmuş elinde golem kitabı olanlar bana dönüş yapabilir mi?

16 Beğeni

Matbaa kaynaklı galiba. Bende tüm seri mevcut. Golem boyutu normal ama 25 kitaptan 7 tanesi 2milim civarı kısa.

1 Beğeni

Evet bir iki tanesi de öyleydi birinin boyu hafif kısaydı bununda eni böyle olunca şaşırdım doğrusu geri dönüş için çok teşekkür ederim :buyucu:

Son 10-15 günün siparişleri geldi. Askerden yeni gelmiş gibi alışveriş yapmışım :joy:

Amazon
Forum için
Kitapyurdu
Kidega
Okuoku
D&r mağazası

Falan filan, hepsi var.

36 Beğeni

Yine Allah yarattı dememişsin. Maşallah. :sweat_smile:

2 Beğeni

İnce görmüşsün :joy:

2 Beğeni

Doris Lessing ile Everest Modern klasiklerine girmeyi düşünüyorum bir ara.
Alfred Döblin - Acımak Yok’u da çok merak ediyorum. Kapağına hayran kaldım. Bu serinin kapak tasarımları genel olarak çok hoşuma gidiyor.

1 Beğeni

Evet güzel tasarımlar var gerçekten.

Maşallah. Özellikle Alfa Klasikler çok güzel duruyor. “Kurtlar Sofrasında” benim de çok merak ettiğim bir eser.

1 Beğeni

Teşekkür ederim. Ben de çok merak ediyorum ama daha var onu okumama :frowning:

1 Beğeni

Cila yapayım bunlarla da :smile:

5 Beğeni

Bu hafta İş Bankası yayınevine uğrayan oldu mu hangi kitaplar %40taymış?

Sunay Akın’ın kitapları %40 indirimde.

1 Beğeni

DR’den siparişi ne zaman verdiniz? 15 Ocak’ta sipariş verdim ve paketlemesi yeni yapılıyor.