Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Mağaza yazmıştım ama…

Kahvesiz olmaz abiiiii… :laughing::grin:

1 Beğeni

En sevdiğim aktivite, kitapçı gez, starbaksta kurcala aldıklarını :smile:

2 Beğeni

Kidega’nın %50 İthaki indiriminden aldıklarım geldi :upside_down_face:

18 Beğeni

Bu konu iştah açıcı gerçekten de. İnsanın kitap almaya niyeti yoksa da zorla aldırır. :smiley: :smiley:

8 Beğeni

Dikkat etmemişim, pardon.

Çok doğru, zaten burayı görmesem bile sürekli kitap alasım geliyor :sweat_smile:

Aldırıyor zaten.

Aslında tam tersi olmalı ama sığmıyordu. :joy:

19 Beğeni

Kidega’dan Ocak ayının 20’sinde ve 24’ünde olmak üzere iki siparişim var ama henüz kargoya verilmedi, hazırlanıyormuş :slight_smile:

3 Beğeni

Kidega ilk siparişimi verdim (27 Ocak) bende, temin süresi 3-4 günü bulan kitaplar vardı ve gönderim 3-4 Şubat olarak görünüyordu. Bugün kargoya verdiklerini bildiren mail geldi, kitaplarda jilet gibi gelirse yeni adresim.

Kaldı geriye 13.cilt.:innocent:

26 Beğeni

Bu ayki siparişler bu şekilde. Marvel’lar Edessa’dan, Batman’leri Jbc’nin dükkanından aldım, Sharaz-de ise Nadir Kitap’tan. Sharaz-de ve Daredevil ciltleri çok hoşuma gitti, planda olmamasına rağmen almıştım, iyi ki almışım. Beyaz şövalye kutusu da çok hoşuma gitti, özellikle kutudan çıkan siyah varyant kapak çok güzel bence. Bu ay biraz fazla açıldım, Ankara Kitap Fuarı’na kadar bir şey almayacağım artık.

17 Beğeni

Kitap yurdundan biri önsiparişli olmak üzere başka kitaplar da sipariş verince tüm kitapların kargolanması için önsiparişi mi bekliyorlar yoksa ayrı ayrı mı gönderiyorlar bilen var mı?

Benim “31 Ocak’ta kargoya verilecek” yazıyordu ama ben mesaj attım kitapların baskıları tükenmiş olabileceği için emin olmak istedim. Aynı gün kargoya verdiler, şaşırmadım değil :smile:

1 Beğeni

Ön siparişleri bekliyorlar. Sabahattin Ali’lerde öyle olmuştu bende.

1 Beğeni

Ben de mail atayım o hâlde :slight_smile:

1 Beğeni

Bir deneyin şansınızı :blush:

1 Beğeni

:heart_eyes:

24 Beğeni

Bkm kitap"da kargo bedava ile aldim.
|Kaptan Mavi Ayı’nın 13 ½ Hayatı 5 TL
Uzay Tazısı nın Yolculuğu 14.08 TL

3 Beğeni

Bunlar Kidegadan aldıklarım :slight_smile:

Bunlar ise bir kutu kitap uyeligimden gelen subat ayi seckisi :slight_smile: ve yanında hediye bir yudum kitap yüzde elli indirim kuponum :clap::heartpulse:

13 Beğeni