Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Kidega’dan, Dune’un biraz hırpalanmış olması dışında bir sorun olmadan geldi. El dezenfektanı bile göndermişler.

Hugh Howey kitaplarının eşit boyda olmadığını görünce biraz yıkıldım.

28 Beğeni

Ben o gün 3 bin tl alışveriş yapacaktım, çıtır çerez bunlar :slight_smile: Şaka bir yana, şirketten beklemediğim bir prim geldi, o yüzden kafam rahat :partying_face:

2 Beğeni

İlknokta.com’dan 32 gün sonra elime ulaşan ve yanlış ürünlü teslimat

Özel edisyon almama rağmen yanlış göndermişler.

10 Beğeni

İlknokta’nın sepet olayı sıkıntı. Sipariş listesindeki kitaplar için bağlantı - link vs bulunmuyor. Tıklayıp kitabı görme durumu yok. Dahası yazar ismi de gözükmüyor. Depocunun insafına kalma durumu bir nevi. Bana da İthaki Modern serisi Cormac Mccarthy’in Yol kitabı yerine Yılmaz Güney’in Yol kitabını göndermişlerdi. Listede ikisi arasındaki tek fark fiyat oluyor. Telefonla arayınca doğrusunu gönderdiler.
10 liralık kitapla 100 liralık kitabı nasıl karıştırmışlar acaba?

1 Beğeni

BKM’den bayram indirimiyle birlikte satın aldıklarım :innocent:,

23 Beğeni

Sipariş tarihi 1 haziran, teslim tarihi 4 haziran.
Kitapları bir balonlu naylona koyup ağzını bile kapamadan direkt kargo poşetine koymuşlar. Bazıları hasar görmüş, özellikle headbang 4.
Bu arada otomatik piyano epey indirimde, listesinde olan d&r ı düşünebilir.

19 Beğeni

Amazon

41 Beğeni

Mayıs ayında aldıklarımın bir kısmı. Bir kaçı değişime gitti, bir kaçı hala gönderilmedi ama dayanamadım “bari gelmiş olanları paylaşayım” dedim :joy: :joy:

46 Beğeni

Kargo 15 gün bekletti şubeme gelmesi için geldiği an bizzat gidip aldım. Tüm e alışveriş tarihimin en çok bekleten siparişi :smile::smile::smile:

29 Beğeni

Tarih Sümerde Başlar Zebramo’dan, diğerleri Kidega’dan…

Kidega yanında kahve ve dezenfektan da göndermiş :slight_smile:

22 Beğeni

Bebekler geldi :slight_smile: The Crippled God’ı kitapbulan’dan aldım, balon poşete sarıp yollamışlar, biraz hasar var ciltte. Assail’ı ise nadirkitap’ta ucuza bulunca atladım hemen, o da aynı şekilde.

@HamdemitAbi dün bahsettiğim mini sürpriz buydu hocam. O konuya da yazıp tekrar etmeyeyim dedim, seni buraya etiketledim :slight_smile:

21 Beğeni

Babil, Amazon, ilknokta siparişlerim.
Uzuun bir süre kitap almam daha. (Dayanamadi aldı) :smile:

34 Beğeni

Bunu atmayacaktim daha okumadığım için çekiniyordum.
Ama olsundu filmlerini defalarca izlemişti… :smirk:

32 Beğeni

Hiçbir yerde göremediğim Mezarlık Kitabı Dost Kitabevi’nden, diğerleri Kitapyurdu’ndan. Ben sipariş verdikten hemen sonra sadece İthakiler değil, tüm kitaplar hatırı sayılır ölçüde zamlandı. Zamanlamanın en mükemmel olduğu sipariş oldu benim için.

26 Beğeni

Yordam kampanyadan aldıklarım ulaştı. Kitaplarda herhangi bir sıkıntı yok.

25 Beğeni

Forum sağolsun ilknokta zam geliyor haberini alınca daha zam gelmeyen set olarak satılan kitaplardan sipariş vermiştim cumartesi günü. Normalde 21 haziran en uzun gün indirimini bekliyordum D&R’ın. (Olurda D&r’a yansımazsa bu fiyatlar kalan kitapları 21 haziranda tamamlayacağım) Daha alırken 180/2 lira kardaydım (-zam). Üzerine %50 ile (aslında %60 oluyor) iyi bir alışveriş oldu. Bugün teslim aldım. Peki sonuç ne oldu derseniz 4 kitap eksik gönderildi, 4 kitap da yanlış gönderildi.

Doğru gelen kitaplar.

Yanlış gelen kitaplar. Aslında Ursula K Le Guin’in 4 kitabının gelmesi gerekiyordu.

Eksik olan kitaplar ( görsel koyamıyorum malesef) İşkencecinin Gölgesi, Uzlaştırıcının Pençesi, 2001 Bir Uzay Destanı ve Çocukluğun sonu.

Iletişime geçtim bakalım nasıl olacak?!

Edit: İşin enteresan kısmı faturada üzeri tükenmez kalemle çizilmiş paketlenen kitapların. Yukarıda saydığım 4 kitap çizilmemiş. Dalgınlığına geldi herhalde paketleyenin.

26 Beğeni

çok da karıştırılmayacak bir şeyi karıştırmışlar ya
umarım çözersiniz

1 Beğeni

Gerekeni yaparlar merak etmeyin. :slight_smile: Bana da bir kitap yanlış gönderilmişti. Mail olarak sorunu ilettim ve çözüldü.

1 Beğeni

Tarih Sümerler’de Başlar, çok iyi bir seçim olmuş. Malum baskısı olmadığı için fahiş fiyatlarda satılıyor. 3 adet Kramer kitabımı okuması için verip, geri alamayan biri olarak hüzünlendim.

1 Beğeni

Geçen idefix.com’dan aldığım HAY klasikleri geldi. Karton kutuya herhangi bir koruma olmadan koymuşlar, balon/köpük filan yoktu. O yüzden David Copperfield kitabı biraz hasar görmüş.

Onun haricinde şaşırdığım şey, klasiklerin sırtındaki siyah ve yeşil şeritlerin aynı hizada olmaması. Kitaplar aynı boyutta olmalarına rağmen nedense şeritler hizalı değil. Bu normal bir durum mu benim mi başıma geldi bilmiyorum. Ne demek istediğimi düz duran resme baktığınızda anlarsınız. Böyle olması normal mi?

Kitaplar

Aşağıda göreceğiniz üzere siyah ve yeşil şeritler hizalı değiller.

20 Beğeni