Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

İstanbul’dan, Ankara’ya 24 saat içinde gelen kargom oldu. US amazondan aldığım ürün 3 gün içinde elime ulaştı. Ben artık amazonun hızına şaşırmıyorum.

@ESO @crawling @Artorias sağolasınız, cevaplarınız için teşekkür ederim.

1 Beğeni

Bende AGT ’ yi tercih ediyorum ama bildiğiniz gibi 7-8 lira kargo parası çıkıyor, elbette buna değer.

1 Beğeni

Amazondan dün akşam aldığım kitaplar, bu sabah saat 9.30 civarı teslim edildi. 12 saat sürede teslimat, daha hızlısı görülmedi. :muscle:t2:

8 Beğeni

Çok uzun süredir kitap almadım. Bu fiyatlar devam ettikçe de almayacağım.

1 Beğeni

Ben de dün akşam amazon.com.tr’den sipariş verdim. Az önce elime ulaştı. Gerçekten hızlılar…

1 Beğeni

Saramago’nun kitaplarını bu fiyata Amazon’da görünce dayanamayıp aldım. Ayrıca uzun zamandır okumadığım King’e Yeşil Yol ile bir dönüş yapmaya karar verdim.

14 Beğeni

İdefix siparişim sonunda geldi,Hepsijet bir kere daha memnun etti :partying_face:
Arkadaşım Don Juan’ı çok övdü,umarım çok kötü değildir…Hayvan Çiftliğini ise uzun süre beklediğim bir kitaptı ama 80-100 tl arası fazla geliyordu,69 tlye almak ziyadesiyle mutlu etti :smile:

13 Beğeni

Hayvan Çiftliği kitabından biraz fotoğraf paylaşır mısın?

1 Beğeni

Elbette,

5 Beğeni

Dışını da şöyle sağlı sollu bir çekebilir misiniz zahmet olmazsa?

bu ay gelenler

17 Beğeni

9 Beğeni

Teşekkür ederim. Can Yayınları yine güzel iş çıkarmış.

1 Beğeni

Rica ederim ve aynen katılıyorum.Benim bu baskıyla alakalı eksi gördüğüm tek şey saman şömiz…İlk çıktığında da garibime gitmişti.Tamam teoride güzel ama realite olarak pek makul değil saman şömiz,fazla uğraşırsanız parça parşa oluyor,dökülüyor.Keşke sert bir şömizi olsaydı daha iyi olabilirdi.

1 Beğeni

Roma tarihine ilgiliyim. Yavaştan giriyorum. Önerilerinize açığım.

14 Beğeni

Kitapyurdundan bugün gelen siparişlerim. Dört gözle bekliyordum hepsini. İthaki bu bilimkurgu/fantazya serilerini gerçekten şahane yapıyor. Gelecek ay da Tolkien’in bütün Ortadünya kitaplarını sipariş edeceğim sanırım :).

28 Beğeni

53 adet gönderi şu konuya taşındı: Kitap Fiyatlarındaki Aşırı Yükseliş

Kitaplar rekor sürede geldi. Vallahi Amazon umarım hiç bozulmaz. Ancak kitaplar baloncuk poşetsiz geldi, kutunun içine birkaç parça kağıt sıkıştırmışlar ama olsun artık o kadar.

10 Beğeni

Amazon siparişim. Dün akşam aldım, bu öğlen elimdeydi. Kitaplar da sorunsuzdu. %60 indirimle Agatha Christie ve Yaşar Kemal kitabı almak harika bir duyguymuş. :innocent:

17 Beğeni