Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Babil ve Amazon siparişlerim. Amazon yine ışık hızında yolladı.

21 Beğeni

Yara İzi Kralı çok güzel duruyor,şimdiden iyi okumalar.Keşke Bardugo’nun yeni baskıları bu kadar pahalı olmasaydı :smiley:

2 Beğeni

amazon balonlu poşet kullanmıyor bildiğim kadarıyla. size özel bir durum değil yani paketlemeleri o şekilde.

1 Beğeni

İlknokta ve İdefix’ten aldığım son siparişim. (Ek olarak Hepsiburada’da kargo ücretsiz olsun diye aldığım 2 kitap var.)
Bundan itibaren de yazın sonlarına kadar almayı düşünmüyorum. :sweat_smile:
Antik Yunan’ın Kısa Tarihi, Tanrıçalar ve Tanrıça’nın Dönüşümleri ile Işık Tanrısı’sı İdefix’ten 75/15 kampanyası ile alıp tam 60 TL ödedim.
Bakkhalar ve Bir Büyücünün Anıları Hepsiburada’dan aldıklarım. Bir Büyücünün Anıları tesadüfen karşıma çıktı 97 basım bir kitapmış. Eski kitapları sevdiğim ve konusu da ilgimi çektiği için aldım.
Geri kalan hepsi Yokyer hariç İlknokta’da %50 indirimdeydi. Neil Gaiman’ın kitapları ışık hızında tükendiği için indirim beklerken Yokyer’i de kaçırmak istemedim.
Ben Kirke’yi ilk çıktığı andan beri istiyordum ama ilginç bir şekilde hep almayı erteledim. En sonunda aldığım için kendimi tebrik ediyorum…
Bir önceki siparişimde ince kitaplara ihtiyacım olduğunu hissettiğim için ince almıştım, bu sefer de kalın kitap ihtiyacı duydum. Umarım dengelemişimdir. :joy:
Sisler İçindeki Lut biraz hasarlı geldi ama değişimle uğraşmak istemedim.

25 Beğeni

Ben de genel bir bilgi edinimi için Say’dan Roma ve Bizans başlıklı iki ayrı kitap almıştım geçenlerde. Genelde iki dönemi beraber anlatan kitaplar 1000 sayfalık ciltli ve ansiklopedi tarzındaydı o yüzden ben de ufak bir araştırma yapıp ayrı ayrı bu ikisini almaya karar vermiştim. Henüz okumadım ama içindekiler kısmı itibariyle ikisi de giriş için yeterli gibi gelmişti bana.

16 Beğeni

bkmkitap.com’dan ayın 8’inde aldım, fiyatı nedense uygun gelmişti. Hala tedarik aşamasında diyor, sanırım stok tutmuyorlar. Bir de mobil uygulamadan aldığım için kargo ücreti çıkmadı ama PTT kargo ile gönderim olacak. Bir acelem yok, beklemeye devam :slight_smile:

4 Beğeni

Gönderim hızı ve paketlemesinden son derece memnun kaldığım idefix alışverişim. Sık sık kullanmayı düşünüyorum bundan sonrada. :sweat_smile::sweat_smile:

37 Beğeni

Umarım bu yaz boyunca IDE15M devam eder.Ben enpara bittiğinden beri ki son ay kullanmadım sadece İdefix kullanıyorum birkaç istisna dışında.En büyük sebebi indirim kodu ve kendi kargoları ile ürünleri göndermesi.Özellikle kargolarının kendilerine ait olması şu zamanda insanın içine su serpiyor.İyi okumalar dilerim :rose:

2 Beğeni

Babil siparişim geldi. Güzel paketlenmiş bir şekilde baloncuklu poşet ile geldi. Ayrıca yanına 3 adet ayraç koymuşlar. Normalde çizgi roman almam ama Stranger Things hayranı olduğum için alayım dedim. :blush:
Mekanik kitabını çok merak ediyorum. En kısa zamanda başlamayı düşünüyorum. :smile::smile:

26 Beğeni

2-3 farklı siteden bu ay aldıklarım, 28 Mayıs tarihli kitapmatik com tr’den İthaki yenilerden aldıklarım da vardı ama hala gönderilmiş değil.

51 Beğeni

Kitapyurdu siparişlerim geldi. Uzun süredir Kitapyurdu’ndan alışveriş yapmıyordum. Kitaplar yepyeni geldiler ve çok hızlı kargolandı. Memnun kaldım alışverişimden. Kum zaten merakımı cezbediyordu ki aslında alışveriş nedenlerimin başında geliyor kendisi. Saramago bütün kitaplarını okumayı düşündüğüm yazarların başında, okuduklarım ve elimde olanlar en ilgimi çekenlerdi, bunlar ilgimi çekip ertelediklerim, en son da ilgimi çok da çekmemiş olanları alacağım :slight_smile: Pessoa’dan ise huzursuzluğun kitabını ve bu kitabı okuyup, Ricardo Reis’in öldüğü yıl kitabına destek çıkmayı düşünüyorum :slight_smile:

25 Beğeni

Valisi okuyalı yıllar yıllar oldu. Bir de alfa çevirisinden okuyalım bakalım.

24 Beğeni

image
Amazon siparişim 1 gün erken geldi. Saramago kitapları tek tek jelatinliydi, sanırım yayınevi böyle paketlemiş. Bilinmeyen Adanın Öyküsü, yanlış jelatinlendiği için kapağı biraz kıvrılmıştı ama elimle düzeltebildim. Bunun dışında kitaplarda hasar yoktu.

30 Beğeni

Amazon’dan satın aldığım kitaplar:

34 Beğeni

eragonu okuduktan sonra yorumlarınızı bekliyorum. beni fantastik edebiyata başlatan kitaptır kendisi. iyi okumalar.

1 Beğeni

Bende çok övüldüğünü gördüm fantastik seriler arasında.Okuduktan sonra hemen görüşümü söylerim. :slight_smile:

1 Beğeni

18 Mayısta Kitapyurdu’ndan bir sipariş vermiştim. Asıl amacım kardeşime deneme sınavı seti almaktı ama hazır onu alırken yanına da Kuşların ve Yılanların Şarkısı kitabını ekledim ön sipariş olarak. Zaten siparişten bir haber çıkması bir haftadan uzun sürdü. Bana attıkları mailde deneme setini tedarik edemediklerini ve bir gün içinde maile dönüş yapmazsam seti iptal edip kalanını kargolayacaklarını yazmışlardı. Ben de dönüş yapmadım ve denemeyi başka bir siteden aldım.

Dün Kitapyurdu siparişim geldi. İptal edilmesi gereken deneme de içindeydi. Şimdi iki tane denememiz oldu. Üstelik ön sipariş verip aldığım kitap da aşağıdaki haldeydi. Büyük ihtimalle değiştirmeyeceğim ama çoğumuz gibi ben de kitaplarımın bükülmemesi ya da yırtılmaması için çok dikkat ediyorum. Yepyeni bir kitabın bu halde elime ulaşması üzücü oldu. Yakın zamanda Kitapyurdu’ndan sipariş verme riskine gireceğimi sanmıyorum.

4 Beğeni

Çok kötü olmuş. Kitapseverlerin karşılaşmasını istemediğim bir durum açıkçası. Benim şansıma daha böyle bir sipariş almadım. Kim bilir bir sonraki siparişimde ben de bu tarz durumlarla karşılaşacağım.

1 Beğeni

bunu bizlere duyurmanız çok düşünceli bir davranış. benden size bir tavsiye lütfen değiştirin. hakkınızı arayın belki biraz uğraşırsınız ancak uzun vadede kazanan hepimiz oluruz. sineye çekerek bu tarz sorumsuz ve müşteriyi hiçe sayan satışların önüne maalesef geçemeyiz.

4 Beğeni

Lovecraft bütün öykülere başlamıştım,birşey fark ettim.44 ve 50.sayfa arasındaki sayfalarda,kelimeler neredeyse yarı yarıya büyük büyük harfli başlıyor.Garibime gitti sadece bendeki kitapta baskı hatası mı var yoksa genel bir sorun mu merak ettim.Bilgisi olan var mı?

1 Beğeni