Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Siparişi verdikten 8 saat sonra kargolandı,2 gün sonra teslim edildi.TTK gerçekten kitap okuyan insanlar için büyük bir nimet,fiyatlar çok düşük baskı ve içerik kalitesi çok yüksek :heart:

33 Beğeni

Güzel seçimler yapmışsınız. Çin Tarihi ve Üç Deniz Ötesine Seyahat benimde alınacaklar listemde duruyor :slight_smile: Hangi kargo ile geldi acaba? En son TTK MNG ileçalışıyordu, değişti mi ki?

2 Beğeni

Büyük Hun İmparatorluğu Tarihi ve Göktürkler alışveriş listemdeydi.İçeriklerinden birkaç fotoğraf atabilirseniz çok sevinirim :slight_smile:

1 Beğeni

Müthiş kitaplar almışsınız. Özellikle Eberhard’ın Çin Tarihi ve benim almayı sürekli ertelediğim Göktürkler kitabı. Artık sipariş versem iyi olacak :slight_smile:
Keyifli okumalar dilerim.

Bu arada Çin Tarihi’ne şimdi baktım 364 sayfa ve
8 küsur TL. Fiyat buysa çok uygun. Bu akşam sipariş oluşturayım :slight_smile:

2 Beğeni

Trendyol indirimi ve kuponlar ile 43.5₺’ye aldım. 1984’e kardeşini getirdim. Türkiye sınırları içerisinde kitabı en düşük ücrete alan kişi olabilirim :partying_face: Tabii kitaba bir şekilde hediye olarak sahip olanlar ve Can Öz dışında :sweat_smile:

20 Beğeni

Forum bu kadar karışıkken paylaşmasam mı acaba diye düşündüm ama paylaşayım dedim. İlknokta siparişim gelmiş. Herhangi bir sorun yok, tertemiz geldi her zaman ki gibi kitaplar.

33 Beğeni

MNG ile geldi.Ben 1 hafta falan beklerim diyordum ama baya şaşırdım :grimacing:
Bende Eberhard’a Uzak Doğu Tarihi kitabı ile başlamıştım,Çin Tarihi birkaç sitede tükenince uzatmadan aradan çıkarmak istedim,en kısa sürede alın derim.

Elbette :upside_down_face:

Teşekkürler,ben Göktürkler’i ve Rus tarihini bayadır erteliyordum öyle ki baskıları yenilendi :man_facepalming: Bende artık uzatmadan alayım dedim.
Çin Tarihi aynı Uzak Doğu Tarihi gibi ince kapak,keşke ciltli olsaydı demedim değil çünkü 6-7 tlye ciltli kitapları var TTK’nın,ama Eberhard’ın kitaplarını büyük boy bu fiyata almak harika bir duygu,akşam siparişinizi geçin :grin:

5 Beğeni

:heart:

26 Beğeni

Çok teşekkür ederim. Ben de durmadan erteliyordum artık sipariş etmenin vakti geldi :grinning:

1 Beğeni

Çin Tarihi ciltli gibi duruyor müthiş kapağıyla. Demek ki değilmiş. Keşke ciltli olsaydı. Çok da dert etmemek lazım, akşam mutlaka sipariş vereceğim.

1 Beğeni

İçimdeki arzuya daha fazla karşı koyamayıp “Yazarlar” ansiklopedisini almış bulunuyorum. Her kitaplıkta bulunması gereken dev bir eser.

10 Beğeni

Küçük Tanrıları Trendyol Cüzdan kampanyası ile aldım. 12 TL’ye geldi.

Diğerleri ise Babil’den.

Babil’den On Sözcükte Çin’i de almıştım ama bu hâlde geldi. Hâlbuki alışverişin asıl amacı bu kitaptı.:unamused:

20 Beğeni

Trendyol cüzdan kampanyası nedir ?

Üye olup cüzdan oluşturuyorsun. Cep telefonu ile cüzdan kaydı oluşturunca cüzdana 20 lira hediye geliyor. Steam Cüzdanı ile aynı mantık.

1 Beğeni

Ugraşılsa öyle katlanılmaz nasıl denk geldi acaba :thinking: Poelerde satılmış bende ona üzüldüm :neutral_face:

1 Beğeni

Baskıda uyudular herhalde. :smiley: Sorma ya Poe’ları bugün sattım. Çarşamba kargoya verebilirim deyince alıcı biraz bozuldu, iptal ederse haber veiririm. :slight_smile:

1 Beğeni

Tamamdır iyi haber bekliyorum senden :blush:

1 Beğeni

20 Beğeni

Sanırım kullanan çok olunca 20 lira yerine 10 liraya indirmişler. Kullanacak arkadaşların haberi olsun.

1 Beğeni

Tam olarak şartları neler, bilginiz var mı? Kaç TL yükleyince 20 TL hediye geliyor?