Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Bir daha söyle. :slight_smile:

Alfa siparişlerim geldi. Daha perşembe vermiştim siparişi bugün ulaştı elime. Beş yıldır en hızlı ulaşan kargom oldu. :slight_smile: Anubis Kapıları aslında ithaki baskısı vardı ama o baskıları okumak zor açıkçası, o yüzden alfadan almak istedim tekrar.

39 Beğeni

Bir benim sipariş mi geç gelecek acaba? Alfa dedik bağrımıza bastık yaptığına bak. :joy: Büyük ihtimalle bugün gelir gibi ama umutsuzum.

3 Beğeni

Benimki de gelmedi halen. Haberi çıktığı anda sipariş vermiştim.

1 Beğeni

Dün sabah sipariş vermiştim, bu sabah teslim edildi. Alfa ve YKY kendi sitelerinde kargo ile ilgili bir sorun olmazsa 15- 16’ya kadar verilen siparişleri aynı gün gönderiyorlar.

47 Beğeni

Philip K. Dick kitabının sırtında hasar mı var?

Kontrol ettim hasar yok. Işıktan dolayı öyle gözükmüş olabilir.

Ben de eksik kalmayım. :grin:
Perşembe gece verdiğim sipariş bu sabah geldi.

36 Beğeni

Alfa kitaplarını gördükçe gözlerim doluyor. Para kalmadı arkadaşlar. Yeter :sob:

4 Beğeni

Amazon.com üzerinden mi aldınız acaba? Kargo ücretlerine gümrük vergisi dahil mi? Benim de sipariş etmek istediğim bir ürün varda😊 @Who_Sametto

Evet Amazon.com üzerinden aldım.50 tl veya 250 tl fark etmiyor,kargo olarak “AmazonGlobal Shipping” adı altında 85.68 tl alıyor.Az önce birkaç farklı kitaba baktım düşük ve yüksek fiyatlı ikisinde de aynı ücret gözüküyor kargolama kısmında.Benim aldığım kitap diğer yabancı sitelerde 10 ise Amazon’da 8 yani daha ucuz ama kargo ücretiyle yine diğerleriyle aynı fiyata geliyor,tabi Amazon güvencesi daha ağır basıyor.
Herhangi gümrük vergisi falan gözükmüyor şimdilik,Amazon ve birkaç yere daha sordum.Öyle bir ücret kesilirse size bildiririm.Şahsi olarak ilk yurtdışı kitap alımım pek bilgim yok ama 150 euroya kadar veya sınır fark etmeksizin kitaplarda vergi yok diye biliyorum,dediğim gibi yanlışım olabilir.

Size ek bilgi vereyim almayı düşünüyorsanız,almadan önce Amazon support ile konuştum herhangi bir indirim şansı var mı diye,bana ilk alışveriş sonrası hesaba alt veya üst limitsiz 10 dolarlık çek tanıtılacağını söylediler.Gayet makul geldi,herkese mi yapılıyor bilmiyorum ama siz yinede sorun derim.Umarım yardımcı olabilmişimdir. :slight_smile:

-Almak istediğim kitaplar için tek tek Amazon DE-UK-FR’ye girdim hemen hemen hepsinde US’a oranla çok yüksek kargolama ücretiyle karşılaştım,alacağız kitabı hepsine bakıp öyle alın derim.

3 Beğeni

Az önce şubeye gittim kargo geldiyse kendim alayım diye. Kargonuz Pazartesi gelecek dediklerinde bozguna uğradım. Alfa’nın hızlı teslimatını göremedim gitti.

2 Beğeni

Anladım çok teşekkürler. Ayrıca 10 dolarlık indirim çeki olayıda çok iyiymiş. Bende amazon prime denemelik üye olup öyle almayı düşündümde, ilk ay bedava daha sonra iptal olabiliniyor sanırım. Öyle olunca gayet makul fiyatlara geliyor istediğim ürün.

Bakıyorum da Anubis Kapıları akıyor maşallah. :slight_smile:

4 Beğeni

Anubis’in askerleriyiz. :joy:

2 Beğeni

Kitapseç com’dan alışveriş deneyimi olanlar var mıdır? Kitaplar temiz geliyor mu, site güvenilir mi vb deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

images

28 Beğeni

Son zamanlarda aldığım kitaplar. Ortaya karışık :joy:

39 Beğeni

Bir hafta önce gelen Kitapyurdu siparişlerim. Bir Annubis Kapıları değil tabii ama olsun. :slight_smile:

46 Beğeni

Bunları görünce yazmak istedim. Dün gece rüyama Sandman girdi. Ne alaka hiç anlamadım, hiç okumadım da :joy: Forumda çok görüyorum sanırım o yüzden rüyalarıma kadar girdi. Ama hakkında hiçbir şey bilmiyorum acaba şöyle yüzeysel bir şekilde bahsedebilir misiniz? Çizgi romanla hiç alakam yoktur bu arada. O yüzden önyargılıyım biraz. Ama rüyama kadar girmişken okusam mı bilemedim :grin:

1 Beğeni