Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Buz Ejderhası çok ‘tatlı’ bir kitap,beğeneceğinizi düşünüyorum.Şimdiden iyi okumalar.:slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Gelir gelmez okumaya başladığım ilk kitaptı. 30 sayfa kadar okudum. Gerçekten beğendim. Hem tasarımını hem de hikayeyi. Teşekkür ederim :blush:

1 Beğeni

Muhteşem @Lezek, benim de Fırtına Aşığı serim eksik, bi el atar mısın lütfen :angel:

2 Beğeni

Abi ben de Sanderson kitaplarını Tüyap’dan toplu alırım diyordum ama iptal oldu. Özelden adres verirsen boş çevirmem ama :grin:. Artık şansına ne çıkarsa.

1 Beğeni

Ben bana özel bir ayrıcalık olarak biliyordum.:joy::joy: Ama evet, sevgilim Muhteşem ve Mükemmeldir.

2 Beğeni

Tabii ki sana özel bir ayrıcalık. Bak sen ne istersen nokta atış geldi, bana da şansıma ne çıkarsa :slight_smile:

@Lezek Bir sonraki Tüyap’ta beraber alırız umarım :beers:

2 Beğeni

Dikkat et @isos81 kutudan hıyar da çıkabilir. Hiç gözüm tutmadı bu öneriyi.:smile:

Bir de @Lezek’in kendisi çıkıyormuş :thinking: :slight_smile:

4 Beğeni

Tabi o daha enteresan olur. :grin:

1 Beğeni

2 Beğeni

Alfa bana otostopçunun galaksi rehberi not defteri de yollamış. Bayıldım. Zaten arife ayracına seviniyordum😅

21 Beğeni

Ben de BKM’den aldım ama bakalım. 3 gün oldu hala vermediler kargoya.:worried::worried:

Yeraltı edebiyatı olduğunu biliyorum, ilgimi çekmesinin ana sebeplerinden biri bu. :slight_smile: Çok teşekkür ederim değerli yorumlarınız için. Önerilerinize uyarak sipariş listemle öne çekeceğim Hakan Günday’ı. :blush:

2 Beğeni

Ana sebep bu ise hiç durmayın. Geç bile kalmışsınız. :slight_smile:
Şimdi sorsalar bu zamana kadar okuduklarınızdan hangi kitabı ilk kez okumak isterdiniz diye;
1- Kinyas Ve Kayra
2- Suç ve Ceza

4 Beğeni

Tam bugün Suç ve Cezaya başlamam ve bu mesajınızı görmem,tesadüfün böylesi.:smile:

4 Beğeni

Nasıl ya? Bana niye göndermemişler? Hemen mesaj atıyorum. Bu yaptıkları çok pis ayrımcılık. :joy:

1 Beğeni

Koridorun baskısı kısaltılmış diye biliyorum ama. Emin değilim.bilen varsa bir yazsın lütfen.

@SJack PKD ayracı da bassınlar onu da söyle bence :sweat_smile: kıskanmayalım lütfen… :grimacing::grimacing:

Raskol’a çok selamlar :slight_smile:
Güzel bir kapıdan giriyorsunuz, çok şanslısınız.

1 Beğeni

Not defteri açığını gönderdikleri 2 fazladan ayraçla kapatmaya çalışmışlar sanırım. Sana bir bana üç. :joy:

1 Beğeni

Kısaltılmış baskı değil, bu kitaplar arasında Koridor’un sefiller dışında kısaltılmış baskısı yok.

2 Beğeni